Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 13.07.2011, 20:44   #11
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ślepy krzyk

A mnie się podoba. Szczerze. Zaciekawiło mnie. Na początku myślałam, że ona pisze z własnym ojcem, ale skoro czeka na mamę, to chyba jest sama w domu.
Oczywiście ilością tekstu nas nie powaliłeś i to nawet nie można nazwać prologiem, ale taki przedsmak FS to ja kupuję
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 13.07.2011, 20:54   #12
Lira
 
Zarejestrowany: 17.06.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 119
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ślepy krzyk

Uuu... jeśli chcesz, by doceniono Twoją twórczość, gdy w międzyczasie atakujesz jeden z najlepszych talentów na tym forum, to musisz zaserwować coś więcej niż intrygujący tytuł. Tak to już jest w tym biznesie.
To wstęp, więc chciałabym zobaczyć, jak to się rozegra...
Lira jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.07.2011, 21:06   #13
Cam
 
Avatar Cam
 
Zarejestrowany: 13.02.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ślepy krzyk

Dobrze jest.
Po prologu (jak wiadomo) nie można oceniać, także niedużo napiszę.
Zdjęcia opisałabym słowem: duży. Za duże (co już wiesz) i za dużo. Wystarczy porównać zdjęcia 3 i 4 jeśli dobrze pamiętam... czym one się różnią? Na jednym jest ściana, a na drugim nie. Może to fajnie, że wypowiedzi na czacie są oddzielone zdjęciami, ale mi się to nie podoba.
Już nie wspominając o tym, jak mi to komputer muli
No cóż, czekam na next...

Edit: No, niby szybko ją znalazł... ale to chyba tak ma być, czyż nie?

Ostatnio edytowane przez Cam : 13.07.2011 - 21:56
Cam jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.07.2011, 21:22   #14
neville
 
Avatar neville
 
Zarejestrowany: 12.03.2011
Skąd: łóżko
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,174
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ślepy krzyk

Przyznam, że mimo tego, że jest krótkie to intryguje mnie to.

@Kathy - No właśnie jak tak szybko ją namierzył. ;o

Czekam na 1 odcinek.

Jak mówił Gio, oby jej nie zgwałcił.
__________________


I found my own way... :]
neville jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.07.2011, 21:36   #15
Brutus
 
Avatar Brutus
 
Zarejestrowany: 06.07.2009
Skąd: Gdańsk
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 248
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ślepy krzyk

I to jest pomysł na FS. Najpierw pisze się komentarze jak krytyk literacki a potem wrzuca się własne (nie oszukujmy się) byle co. Ja również na podstawie twoich komentarzy wnioskowałem, że to będzie jakieś genialne FS, które zaskoczy i zaciekawi mnie od pierwszej chwili.
I udało ci się to. Jestem zaskoczony i zaciekawiony.

A teraz pora na komentarz nie biorąc pod uwagę twoich komentarz do innych FS.
To jest kompletnie bez sensu. Widziałem kiedyś taką samą reklamę w telewizji, ale kończyła się po 2 pierwszych zdjęciach. Jak niby ten facet mógłby być u niej w domu po tak krótkim czasie?

EDIT: Odkąd tu wszedłem, do pojawienia się mojego komentarza przybyły 4
Popularny temat.
__________________
indywidualnyobserwator.blogspot.com

Ostatnio edytowane przez Brutus : 13.07.2011 - 21:39
Brutus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.07.2011, 22:27   #16
Gejowniczek
 
Avatar Gejowniczek
 
Zarejestrowany: 09.07.2010
Skąd: SiLeNt hiLL
Wiek: 34
Płeć: Mężczyzna
Postów: 68
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ślepy krzyk

ODCINEK 1 - „Zegar życia, którego mosiężnych ośniedziałych wskazówek nie sposób cofnąć.”


Mam na imię Wojtek, ale nie mam 12 lat. Kiedyś miałem, ale już nie mam. Jak pewnie zdążyliście zauważyć jestem zdegenerowanym pedofilem. Tułam się po dnie społecznego rynsztoka. Gdzieś między żulerią a kozim łajnem. Cóż począć? Bardzo lubię dzieci. Nie tak jak pedagog czy pediatra, ale raczej jak pedofil.



W dzieciństwie nic nie zapowiadało, że zostanę zboczeńcem. Znęcałem się nad zwierzętami, katowała mnie matka. Norma. Pozwólcie, że wspomnienie przeniesie mnie do mych młodzieńczych lat.



Choć matka karciła mnie za to boleśnie kopiąc w potylicę, często wlewałem spirytus do akwarium z rybkami. Nie wyszło im to na zdrowie – nauczyły się pływać stylem grzbietowym – ale przynajmniej matka nie miała co pić. Inaczej znów leżałaby zarzygana w łazience, na podłodze z ceramicznych płytek. A nie czuła się z tym swobodnie.



Moja matka nie była złym człowiekiem. Czasami nawet dawała mi jeść. Zazwyczaj jednak sucha bułka musiała wystarczyć mi na tydzień. A ona specjalnie zajadała się na moich oczach rozmaitymi frykasami.



Z deontologicznego punktu widzenia wydawało mi się to wówczas sprzeczne z kantowskim imperatywem kategorycznym, ale co mogłem zrobić? Byłem małym chłopcem.
- Mamusiu, mamusiu – wołałem, choć raczej przypominało to skamlenie wygłodniałego kundla.
- Czego chcesz szatański pomiocie? – prychała niczym borsuk w czasie rui.
- Mamo, daj mi kotleta. Spójrz sama: pod mym połatanym mundurkiem wyraźnie rysuje się linia żeber.
- Nie dam.
- To chociaż polej mi żuru.
- Nie. Będziesz żreć, to będziesz mieć dupę jak trzydrzwiowa szafa.



Podczas alkoholowych libacji ze swymi licznymi kochankami zdarzało jej się wpadać w szał. Biła mnie wtedy czym popadnie – zwykle gołymi rękoma, choć bywało, że dostałem przez ryj pogrzebaczem. Do dziś czuję chłodny dotyk żelaza na policzku.



Matka była pobożną kobietą. Pobożną na swój sposób. Czciła Deutscheskshatena – germańskiego krasnala ogrodowego, który wedle wierzeń Etrusków stworzył świat z plastiku i łajna. Na parterze zbudowała mu kapliczkę, gdzie godzinami biła pokłony a jej spierzchnięte usta szeptały słowa niemieckiej modlitwy: „Wenn sich die Igel küssen, dann müssen, müssen, müssen, sie ganz, ganz fein behutsam sein”. Znaczyło to: „O krasnalu daj mi po wsze czasy pławić się w Twym łajnie i krwi niewiernych”.



Pewnego słonecznego poranka, moja matka pijana w sztok powlokła się do ołtarzyka. Wtem posłyszała głos bezlitosnego bóstwa – Krasnal przemówił.
- Aaaaaaaaaa – zawył – Czy chcesz sprawić radość swemu Panu?
- Hę? – wybełkotała niepewna czy to rzeczywistość czy tylko alkoholowa imaginacja.
Z lęku, trwogi, strachu i przerażenia uwierzyła, że oto mówi do niej Suweren Wszechświata.
- Czego chcesz Panie? – wyszeptała czyniąc poddańczy ukłon.
- Jestem głodny.
- Cudownie! Zostało mi z wczoraj trochę żuru. – zaszczebiotała rozanielona.
- Milcz, głupia. Ja łaknę krwi! Krwi pacholęcia!
- Ależ ja nie mam .... – nagle przerwała w pół słowa – To niemożliwe, o Panie! Chcesz bym złożyła Ci w ofierze mojego Wojtusia?
- Ehe.
- Cóż ... Jeśli takie są Twe wyroki, o Przedwieczny... W porządku, ukatrupię szczyla pogrzebaczem!
- Zamknij mordę. W ten sposób nie zmyjesz z niego znamion grzechu. Może go oczyścić jedynie .... OGIEŃ!

__________________
Gejowniczek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.07.2011, 22:47   #17
Cam
 
Avatar Cam
 
Zarejestrowany: 13.02.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ślepy krzyk

Ech...
Z pewnością masz talent do wymyślania tytułów, ale reszta...?
Zdjęć dalej jest za dużo. Wygląda to raczej jak album z podpisami, a nie FS. Spójrz na drugie - za oknem widać kratki, a za to morduję Za to dwa ostatnie przedstawiają dokładnie to samo, wystarczyłoby jedno.
Krasnal ogrodowy jako obiekt kultu? Ciężkostrawne :/
Co to za czasy, że ta kobieta chodziła w takim stroju? Nijak się to ma do nowoczesnego akwarium. Do tego ten krasnal między egipskimi posągami... jestem na nie.
Tekst jest dobrze napisany, za to plus. Jeden błąd wyłapałam:
Cytat:
Inaczej znów leżałaby zarzygana w łazience, na podłodze z ceramicznych płytek.
Bez pogrubionego przecinka.

Nie wiem, co z tego będzie... Mogłeś do tego odcinka dać coś poza wspomnieniami, bo to na prawdę za mało, jak na odcinek. Mimo wszystko czekam na następną część, zobaczę, jak Ci pójdzie; na razie mi się nie podoba :/
Życzę weny.
Cam jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.07.2011, 23:14   #18
neville
 
Avatar neville
 
Zarejestrowany: 12.03.2011
Skąd: łóżko
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,174
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ślepy krzyk

Krótkie... ALE MI SIĘ PODOBA

Jak na razie zapowiada się nieźle.
Ciekawa historia tego Wojtusia XD
Matka rzeczywiście była pobożna, świetny pomysł z krasnalem.
To ma byc komedia czy mhroczny horror?
Bo w prologu bałem się co będzie dalej, a tu takie śmiechowe.

Czekam na więcej!

P.S - Powiedz, że on nie zgwałci tej Ani. Proszeee.
__________________


I found my own way... :]
neville jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.07.2011, 23:14   #19
Kethael
 
Avatar Kethael
 
Zarejestrowany: 18.03.2011
Skąd: Sweet dreams
Płeć: Kobieta
Postów: 1,222
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ślepy krzyk

Duuuuużo ''brzydkich'' słów. Za dużo.

Sucha bułka na tydzień? Bez przesady.

A, właśnie... według mnie używasz za dużej liczby ''trudnych słów'', przez które ciężej się czyta.

Za dużo zdjęć.

Nie wiedziałam, że krasnal to spragniony krwi bóg. Ale mniejsza z tym. Cóż... tak jak powiedziała już Cam, akwarium i egipskie posągi zdecydowanie tu nie pasują. Fajny był ten tekst o rybkach, które nauczyły się pływać stylem grzbietowym. Pomysłowy chłopczyk. Ogólnie: nie bardzo mi się podoba. Więcej nie piszę, bo już naprawdę nie mogę. Strasznie chce mi się spać.
__________________
[IMG]http://i45.************/fdzw4o.png[/IMG]
Kethael jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.07.2011, 05:16   #20
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,601
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Ślepy krzyk

Nawet mi się spodobało Oczywiście, mogło być lepiej, ale i tak mnie zaciekawiło.
Na początku myślałem, że to ten Wojtek mówi za krasnala, ale chyba się pomyliłem...
Czekam na kolejną część.
Mroczny Pan Skromności jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:17.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023