Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 06.08.2011, 20:26   #31
Ejak
 
Avatar Ejak
 
Zarejestrowany: 13.06.2010
Płeć: Mężczyzna
Postów: 667
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Magiczne Źródła - nowe miasto do The Sims 3

Już 25 sierpnia w Store pojawi się nowa okolica - Magiczne Źródła (Hidden Springs). Serwisy internetowe na całym świecie prześcigają się w publikowaniu zapowiedzi. Mamy dla Was tłumaczenie jednej z nich - od serwisu IGN.

Jeżeli jesteś znudzony z Sunset Valley i Riverview, EA wydaje nowe miasto o nazwie Magiczne Źrodła (Hidden Springs) już 25 sierpnia. To nie jest nowy dodatek do gry, a cena nie jest jeszcze znana. Magiczne Źródła zawierają w sobie 50 nowych Simów, którymi możemy swobodnie grać oraz 15 nowych przedmiotów i dekoracji, a także 6 strojów.

Zainspirowane miejscowością Aspen i Jeziorem Tahoe latem. Miałem szansę spojrzeć wczoraj na Magiczne Źródła i to naprawdę jest bardzo fajne. Jest to miła mieszanka miasta i lasu, a najlepsze są nowe rodziny. Jest tutaj rodzina "arystokratów" (rodzice są przywódcami wolnego świata). Mają przystojnego syna i zbuntowaną córkę, którzy uciekli do lasu by stać się hipisami. Jest także rodzina babci Shue z jej adoptowanymi dziećmi, inna, inspirowana Kopciuszkiem i zwariowany dziennikarz w jasnym, różowym domku.

Istnieje także Fontanna Młodości. Jeśli Twój Sim ją znajdzie, a jest bardzo dobrze ukryta, może z niej pić wodę, która zapobiega starzeniu się przez 24 godziny. Możesz także zapragnąć młodości, więc zostaniesz zatrzymany w swoim obecnym wieku, jeśli Sim jest młodym dorosłym, lub przemieni Cię z powrotem w młodego dorosłego, jeśli Twój Sim jest starszy. To jednak nie zadziała za każdym razem i ryzykujesz, że jedna z cech Twojego Sima zostanie zmieniona w dziecinną (znane również jako: będzie się zachowywał jak głupek). Warte ryzyka moim zdaniem.

źródło: simowie.info
__________________
The boy that you loved,
is the man that you fear.
Ejak jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 06.08.2011, 21:35   #32
kalafjor
 
Avatar kalafjor
 
Zarejestrowany: 09.09.2007
Skąd: Santa Bożena
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,326
Reputacja: 16
Domyślnie Odp: Magiczne Źródła - nowe miasto do The Sims 3

Wszystko dla kasykasykasykasykasykasykasykasykasykasykasykasy.
kalafjor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.08.2011, 22:14   #33
nmin
 
Avatar nmin
 
Zarejestrowany: 17.10.2009
Skąd: Poznań
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 970
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Magiczne Źródła - nowe miasto do The Sims 3

Cytat:
Napisał kalafjor Zobacz post
Wszystko dla kasykasykasykasykasykasykasykasykasykasykasykasy.
EA nie jest organizacją charytatywną ze szlachetną misją. Gry i dodatki do nich tworzy się po to, żeby na nich zarabiać. Od początku istnienia TS3 jeszcze tego nie zrozumiałeś?
nmin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.08.2011, 22:43   #34
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: 03.11.2006
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,738
Reputacja: 20
Domyślnie Odp: Magiczne Źródła - nowe miasto do The Sims 3

Cytat:
Napisał nmin Zobacz post
EA nie jest organizacją charytatywną ze szlachetną misją. Gry i dodatki do nich tworzy się po to, żeby na nich zarabiać. Od początku istnienia TS3 jeszcze tego nie zrozumiałeś?
Tylko że nikt w tak bezczelny sposób jak EA po nią nie sięgał. Przykro mi, że to powiem, ale uważam, że ktoś, kto kupuje WSZYSTKO, co jest związane z serią The Sims, jest naiwny i marnuje pieniądze. I chyba chciałaś powiedzieć "od począdku istnienia TS1". Chociaż w TS3 pobili już wszelkie rekordy zachłanności na kasę. Tych wszystkich beznadziejnych akcesoriów, mebli w Store, nowych okolic i dodatków powoli nie da się ogarnąć, bo tyle tego jest.

Ostatnio edytowane przez mario : 06.08.2011 - 22:45
mario jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.08.2011, 23:17   #35
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,218
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Magiczne Źródła - nowe miasto do The Sims 3

@up właśnie, tworzą jeden bardzo niedopracowany dodatek za drugim, a chcą za to chyba ze dwa razy więcej, niż jest to warte (co najmniej!). Ani ja, ani - jestem tego pewna - mario, nie mamy nic przeciwko temu, żeby EA zarabiało na Simsach. Nie podoba nam się po prostu traktowanie nas jak frajerów, którym można wcisnąć byle szajs, byle miał "The Sims" w nazwie choć chyba niektórym NIE PRZESZKADZA takie traktowanie :>
Aby nie było offtopu... cóż, jeśli to miasto będzie kosztować do 2000 SP, być może będzie jakiś sens je kupić. Jeśli powyżej - mogą mnie co najwyżej cmoknąć. Z dodatkowych miast tworzonych przez EA ściągnęłam tylko Riverview, bo było darmowe.
Master of Disaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.08.2011, 09:26   #36
nmin
 
Avatar nmin
 
Zarejestrowany: 17.10.2009
Skąd: Poznań
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 970
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Magiczne Źródła - nowe miasto do The Sims 3

Cytat:
Napisał mario Zobacz post
Przykro mi, że to powiem, ale uważam, że ktoś, kto kupuje WSZYSTKO, co jest związane z serią The Sims, jest naiwny i marnuje pieniądze.
Jasne, że tak. Nie wiem, jak można na przykład kupować wszystkie pakiety ze Store, bo te rzeczy są ładne, ale niewarte swojej ceny. Rozumiem natomiast kupowanie dodatków. Pewnie, że są robione na odpierdziel, i wcale nie przez mało opcji, bo pod tym względem nie narzekam, tylko dlatego, że mają bugi, no ale jednak wnoszą nowości, urozmaicające grę, i jeśli ktoś gra bardzo często, to opłaca mu się inwestować w te rozszerzenia.
Otoczenie Barnacle Bay też kupiłam, bo w przeciwieństwie do większości, bardzo lubię miasta EA. W sieci nie trafiłam jeszcze na takie, które byłyby zarazem ładne i wypełnione znającymi się Simami z rozbudowaną siecią relacji, a ja nie mam ochoty zapełniać pustego miasta tworzonymi przez siebie Simami - wolę grać, niż tworzyć rodziny. Możecie sobie mówić, że BB było zrobione dla kasy, ale bardzo je polubiłam i długo w nim grałam.

Cytat:
Napisał mario Zobacz post
I chyba chciałaś powiedzieć "od począdku istnienia TS1".
Właściwie to chciałam, ale potem spojrzałam na wiek osoby, do której się zwracam, i zmieniłam


EA i KASA to temat rzeka, poruszany już wiele razy, więc więcej offtopować nie będę
nmin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.08.2011, 09:36   #37
TheSims3Fan
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Magiczne Źródła - nowe miasto do The Sims 3

Cytat:
Napisał nmin Zobacz post
Właściwie to chciałam, ale potem spojrzałam na wiek osoby, do której się zwracam, i zmieniłam
Ja mam 12 lat i TS1 to były moje pierwsze simsy a raczej drugie xD Bo na początku nie wiedząc o simsach nic miałem z 6 lat kupiłem se akcesorie do 2 xD
nie mając 2 xD A mama miała allegro załatwiła mi TS1 i TS1 Zwierzaki a z rok troche więcej pózniej zajarzyłem i kupiłem podstawe dwójki a jedynke sprzedałem. Dwójka jest u koleżanki (chodzi o 2 i dodatki ) i TS3 mam u siebie

ja nigdy nie kupie tego ani BB ponieważ trzeba zapłacic ok. 40 czy tam 30 zł za jakieś głupie pudełko ;/

Ostatnio edytowane przez TheSims3Fan : 08.08.2011 - 10:40
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.08.2011, 13:59   #38
Analisse
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Magiczne Źródła - nowe miasto do The Sims 3

Okolica wydaje się być fajna i nawet duża Jak kiedyś się dorobie puntów w store to sobie napewno kupie to miasto.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.08.2011, 07:14   #39
Séverine
 
Avatar Séverine
 
Zarejestrowany: 22.07.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 156
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Magiczne Źródła - nowe miasto do The Sims 3

Otoczenie wydaje się ładne ale jak dla mnie trójka staje się coraz mniej realna. Źródła młodości, jakieś księgi z (chyba) siłownią do ściągnięcia, czary i nie wiadomo co jeszcze ._.
To miało odwzorowywać realne życie a nie jakąś magię i inne. Fakt, w dwójce były też dziwne postacie ale się zmieniało w nie jak się chciało.
__________________
Siemanko.
Séverine jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.08.2011, 07:42   #40
Gio
 
Avatar Gio
 
Zarejestrowany: 28.01.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3,238
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Magiczne Źródła - nowe miasto do The Sims 3

@up: teraz też nie musisz z tego korzystać. Jeżeli chcesz mieć super realne życie swoich simów, to po prostu nie wychodź z domu (tak jak to miało miejsce w 2). Najlepsze w simsach jest to, że można wybierać, jaki typ rozgrywki preferujemy. Tak więc te wszystkie 'udziwnienia' służą tym, którym owe pomysły się spodobają. A mi się akurat podobają :p
__________________
Evil is a Point of View
Gio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023