Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 19.11.2009, 12:12   #21
beata18ns
 
Zarejestrowany: 28.11.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 268
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problem z aktualizacją 1.5/1.6

ja po akutalizacji mam cos takiego..

http://w4.wrzuta.pl/obraz/7rQmZcKJdvm/screenshot-30
http://w4.wrzuta.pl/obraz/7rQmZcKJdvm/screenshot-31

potrafi ktos pomóc?
beata18ns jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 19.11.2009, 12:35   #22
qwiatuszek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Błąd podzczas aktualizacji

Cytat:
Napisał beata18ns Zobacz post
Kurcze Ty masz gorzej niż ja <wow>
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.11.2009, 12:39   #23
qwiatuszek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Problem z aktualizacją 1.5/1.6

Ja po aktualizacji nie mam nagród szczęścia życiowego i cech charakteru Nawet jak chce zrobić nową postać to nie ma cech
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.11.2009, 12:57   #24
czarna-mamba
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Problem z aktualizacją 1.5/1.6

A jak udało wam się zainstalować dodatek? Bo mi wogóle nie chce się instalować tylko wyświetla się błąd aktualizacji
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.11.2009, 13:35   #25
nikodem
 
Avatar nikodem
 
Zarejestrowany: 30.05.2008
Skąd: Wrocław
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 58
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Błąd podzczas aktualizacji

Cytat:
Napisał beata18ns Zobacz post
dzisiaj wyszła jeszcze jedna aktualizacja. mam nadzieję, że ona nam wszystkim pomoże. spróbuj ją zainstalować.
__________________
evil ne'er looked so good...
nikodem jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.11.2009, 14:32   #26
figa
 
Avatar figa
 
Zarejestrowany: 06.02.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 678
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Problem z aktualizacją 1.5/1.6

To i ja coś dorzucę. Aktualizacje pobrałam bo chciałam znowu mieć muzykę w grze oraz narzędzie do budowy piwnic.
WP jeszcze nie mam ale skoro aktualizacje były dostępne to pomyślałam, że widocznie pasują do podstawy gry...

Oto co ostatnie aktualizacje zrobiły z moją grą:
Może najpierw co się naprawiło:
- muzyka z wieży znowu jest słyszalna
- wróciła muzyka w trybie kupowania/budowania
- powróciły inne dźwięki jak np. podczas spełniania marzenia sima


A teraz co się popsuło:
- gra zaczęła chwilami przycinać. To na pewno wina łatki gdyż przed jej wgraniem wszystko było dobrze.
Liczba fps w momencie zacięcia spada do 8 :/
- zniknęło wszystko z wyposażenia simów z mojej aktywnej rodziny, nawet takie rzeczy jak laptopy czy dyplomy umiejętności. Laptopy im odkupię ale dyplomów szkoda :/
- zniknęły wszystkie książki z półek


Po wgraniu patcha 1.7 gra przestała przycinać ale za to tak wygląda moja okolica

http://img69.imageshack.us/img69/7176/screenshot4l.jpg

Tam gdzie powinny być niektóre domy oraz parcele publiczne są doły >>>

http://img197.imageshack.us/img197/5...eenshot5qt.jpg

Brak obecności domów = brak możliwości gry rodzinami z tych domów
Brak parceli publicznych = utrata pracy przez simy i zniknięcie danej kariery


Teraz muszę grę zainstalować od nowa i kombinować jak tu wgrać patch 1.4 bo przez launchera już się nie da.

Pięknie, po prostu pięknie, dzięki za takie poprawki, wolałabym dalej nie mieć muzyki

Ostatnio edytowane przez figa : 19.11.2009 - 14:36
figa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.11.2009, 15:22   #27
MacieK
Guest
 
Postów: n/a
Cool Odp: Problem z aktualizacją 1.5/1.6

Cytat:
Napisał Analisse Zobacz post
Nie mam zainstalowanego dodatku...
Sprawdzałam wszystko co sie dało i nie widze żadnych problemów - czyli jak zwykle po aktualizacjach.
Nigdzie nie powiedziałam że to wasz problem, a jeśli tak to pokaż gdzie...

I nie musisz nazywać aktualizacji gównem i mówić że taki syf dają tylko dlatego że tobie - i innym osobom lecz nie wszystkim - nie działa (zapomniałam napisać w poprzednim poście )

sory za offtop
Dobrze... pozwól, że nazwę to tak aby nie obrażać Twojej estetyki słowa NIE POLECAM INSTALOWAĆ AKTUALIZACJI 1.5/1.6 GDYŻ JEST TO OPROGRAMOWANIE WYSOCE NIEDOPRACOWANE I POWODUJĄCE SZEROKĄ SKALĘ BŁĘDÓW W GRZE THE SIMS 3. Lepiej ?

A teraz jeszcze jedno.

Cytat:
Sory, ale czemu mówisz żebyśmy tego nie instalowali? To że tobie i iluś tam osobom nie działa, albo są jakieś błędy przez aktualizacje nie znaczy że u każdego coś jest nie tak.
Nie musisz pisać wszystkiego wprost aby się domyślić o co Ci chodziło. Tak się składa droga Analisse, że jesteś jedyną jak do tej pory osobą wypowiadającą się na forum w tym temacie (a interesują nas tu tylko nasze wypowiedzi), która nie ma żadnego problemu z aktualizacją. Dla wszystkich innych TUTAJ jest to problem, więc ze zwykłej życzliwości nie musisz robić nam przekroju swoich badań opinii o liczebności osób ogółem na świecie, w Polsce itp., które mają problem z aktualizacją a które nie, łącznie z Tobą. Interesują nas wszyscy, którzy TUTAJ zgłosili problem. Jesteś jedyna bez niego jak do tej pory a zatem chyba skala błędu tej aktualizacji jest duża. Nieprawdaż ? Ale dziękujemy Ci za informację, że u Ciebie wszystko w porządku i cieszysz się grą. Miłej gry. My mamy nadzieję, że wkrótce rozwiążemy sobie ten problem. Hmmm w ogóle temat brzmi problem z aktualizacją 1.5/1.6 więc tak zapytam z bezczelnej ciekawości. Co tu robisz, skoro nie masz takiego problemu ?

Ostatnio edytowane przez MacieK : 19.11.2009 - 15:30
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.11.2009, 01:10   #28
beata18ns
 
Zarejestrowany: 28.11.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 268
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Błąd podzczas aktualizacji

widzialam wlasnie i ja zainstalowalam i nic to nie dało ;| co dalej? nie chce odinstalowywac bo mam juz fajna rodzinke i duzo dodatkow pobranych. watpie zeby to bylo przez dodatki dlatego ze nie wrzucalam nowych w tym czasie co sie tak stalo, a w tym czasie aktualizowalam za to. eh...
beata18ns jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.11.2009, 08:00   #29
Mamełe
 
Zarejestrowany: 27.02.2008
Skąd: na efie
Wiek: 44
Płeć: Kobieta
Postów: 926
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Błąd podzczas aktualizacji

Cytat:
Napisał beata18ns Zobacz post
widzialam wlasnie i ja zainstalowalam i nic to nie dało ;| co dalej? nie chce odinstalowywac bo mam juz fajna rodzinke i duzo dodatkow pobranych. watpie zeby to bylo przez dodatki dlatego ze nie wrzucalam nowych w tym czasie co sie tak stalo, a w tym czasie aktualizowalam za to. eh...
Wątpisz, ale czy sprawdzalaś jak gra działa "na czysto? To jest pierwsze działanie, ktre nalezy wykonać jeśli cos jest nie tak po aktualizacjach. Trudno wymagać od twórców gry, zeby to oni dostosowywali sie do dodatków nieoficjalnych
Mamełe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.11.2009, 17:22   #30
magda1984
 
Zarejestrowany: 07.09.2006
Skąd: Białystok
Płeć: Kobieta
Postów: 115
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problem z aktualizacją 1.5/1.6

Mam podobny problem po aktualizacjach. Dopoki mialam same TS3 nie robilam aktualizacji bo raz musiałam po ktorejś robić reinstalke.
Kupiłam Wymarzone podróże a tam w czasie instalacji wołało o aktualizacje gry i musiała się zrobic. Na pierwszy rzut oka wszystko wyglądało ok, ale zorientowałam się że nie ma żadnych dostępnych relacji między simami prócz "wredne" a jak zawróciłam swoje simy z wakacji do domu to czekała mnie tylko dziura w ziemii tak jak ktoś wyżej pokazywał na screenach i było widać wszystkie rodziny w okolicy oczywiście bez domów.
Całą gre odinstalowałam.

Póki co i tak nie mam czasu na ponowne wgrywanie, ale mam pytanie, co mam zrobić żeby mi wszystko działało? jest tu jakaś osoba której wszystko działa w porządku? jest ktoś kto ma TS3 i dodatek WP i wszystko mu gra??? niech powie mi jak to zrobił.
Nie wiem, dużo mam różnych hacków i dodatków z neta, teraz je przeniosłam na inny dysk. Czy po instalacji TS3 i WP moge je znowu umieścic w grze? jeśli tak to gdzie? w katalogu TS3 czy dodatku WP?
magda1984 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
aktualizacja 1.5/1.6, błąd, czarni, czarny, problem, sim, the sims 3


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023