Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Simy [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 29.07.2013, 19:07   #1
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 1,086
Reputacja: 30
Domyślnie Z warsztatu Diany

Witam wszystkich!
Postanowiłam założyć temat ze zdjęciami moich simów.
Nowe fotki będą się pojawiać, kiedy będę miała czas i chęci, oraz kiedy wyjdzie mi coś, czym można się pochwalić.
Nie przedłużając...

Sally


Nastoletnia simka z aspiracją popularności. Interesuje się technologią, w przyszłości chce zostać informatykiem. Zbiera okulary, chociaż nie ma wady wzroku.

[IMG]http://i44.************/wm0a2t.jpg[/IMG]

[IMG]http://i43.************/2zxv9yf.jpg[/IMG]

[IMG]http://i43.************/2iqcqz7.jpg[/IMG]

[IMG]http://i42.************/2prv4mh.jpg[/IMG]

[IMG]http://i41.************/actc2.jpg[/IMG]

__________________

Jak Wam się podoba pierwsza simka w temacie? Czekam na opinie!
PS. Mile widziane też oceny w skali x/10

Ostatnio edytowane przez Diana : 17.02.2024 - 14:36
Diana jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 29.07.2013, 19:34   #2
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Z warsztatu Diany :3

O, Diana Witamy w dziale z simową twórczością!

Kilka dobrych rad dla Ciebie:
w ustawianiach gry koniecznie przesuń suwak z "Wyostrzaniem krawędzi" bardziej do drugiego końca - takie wyostrone meble w tle strasznie rażą. Jakby co, wyostrzyć można podczas obróbki fotek
Teraz uwaga estetyczna, czysto estetyczna, niektórzy mogą się ze mną nie zgodzić...
NIE CIERPIĘ tego zestawu skinów i oczu! Widzę ja na fotkach wielu graczy i nie potrafię zrozumieć, co w nich jest fajnego? Wyglądają, moim zdaniem, bardzo sztucznie. Poza tym, denerwuje mnie ta czerwień na policzkach. Oczy również są słabej jakości (NIE POLECAM dodatków stworzonych przed rokiem 2008 - zazwyczaj mają okropną jakość w porównaniu z tymi "nowszymi").

Tło prezentacji wymaga dopracowania - pusta przestrzeń za simką na kilku zdjęciach wygląda fatalnie.
Wykonania fotek samego w sobie się nie czepiam, bo jak na początkującego jest bardzo dobrze! Zupełnie fajne kadry, zbliżenia, dobre oświetlenie, nie ma linii pauzy! Brakuje mi tylko zdjęcia "twarzą w twarz", najlepiej bez okularów.

Sama simka zaś ma zdecydowanie za krótki nos, albo to usta są z a nisko położone. Poza tym, nie mogę się oprzeć wrażeniu, że jest podobna do którejś z eaxisowych twarzy... (pewnie tej od sima Benjamina Wystrzała). Podbródek za bardzo wysunięty do przodu.
Co do samego wyglądu, jak już będziesz szukała fajnych skinów i oczu, rozejrzyj się za sensownymi recolorami włosów. Bardzo polecane są te z teksturami Pooklet
Top simki, jako że jest photoskinned, nie przekonuje mnie Aczkolwiek gdyby miał bardziej typowy krój (t-shirt), to brałabym <3
Do tego, czego się nie przyczepiłam, nie mam zarzutów No i fajnie, że simcia ma charakter! (btw, mało którzy informatycy nie mają okularów xDD Przy tylu godzinach spędzonych przy kompie się nie da

Na chwilę obecną (rozumiem, że nie chcesz taryfy ulgowej), to będzie 5/10.
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.07.2013, 08:52   #3
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 1,086
Reputacja: 30
Domyślnie Odp: Z warsztatu Diany :3

Cytat:
Napisał Liv
O, Diana Witamy w dziale z simową twórczością!
Witam <3

Cytat:
Napisał Liv
w ustawianiach gry koniecznie przesuń suwak z "Wyostrzaniem krawędzi" bardziej do drugiego końca - takie wyostrone meble w tle strasznie rażą.
Następnym razem coś z tym zrobię

Cytat:
Napisał Liv
NIE CIERPIĘ tego zestawu skinów i oczu! Widzę ja na fotkach wielu graczy i nie potrafię zrozumieć, co w nich jest fajnego?
Hmmmm... Lubię je

Cytat:
Napisał Liv
(NIE POLECAM dodatków stworzonych przed rokiem 2008 - zazwyczaj mają okropną jakość w porównaniu z tymi "nowszymi").
Ale na stronach z dodatkami nie zawsze piszą, z jakiego roku co jest

Cytat:
Napisał Liv
Brakuje mi tylko zdjęcia "twarzą w twarz", najlepiej bez okularów.
Mam jedno! Sorry, że takie, ale tylko to jedno bez okularów mam na komputerze

[IMG]http://i43.************/2885yy0.jpg[/IMG]

Cytat:
Napisał Liv
Poza tym, nie mogę się oprzeć wrażeniu, że jest podobna do którejś z eaxisowych twarzy... (pewnie tej od sima Benjamina Wystrzała).
Pierwszy raz słyszę o takim simie
Hm, mogła mi wyjść przypadkowo podobna, chociaż robiłam ją z losowej simki w warsztacie

Cytat:
Napisał Liv
btw, mało którzy informatycy nie mają okularów xDD
No właśnie

Cytat:
Napisał Liv
Na chwilę obecną (rozumiem, że nie chcesz taryfy ulgowej), to będzie 5/10.
Nie jest źle
I lepsza taka ocena, niż naciągana

Ktoś jeszcze skomentuje?
__________________
Diana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.07.2013, 09:22   #4
Muffshelbyna
 
Avatar Muffshelbyna
 
Zarejestrowany: 02.03.2013
Skąd: Bayview <3
Płeć: Kobieta
Postów: 575
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Z warsztatu Diany :3

Nie znam się na dwójkowych simach, bo dwójki nie posiadam, więc nie obraź się na mnie za nieprofesjonalną opinię
O samej sesji nic nie powiem, bo nie wiem, jakie są w tej grze warunki do jej urządzenia
Simka za to jest całkiem ładna. Przeszkadzają mi w niej jedynie okulary, wydaje mi się, że przez nie gorzej wygląda
Ma fajną fryzurę, chociaż, jest ona trochę dziecinna, jak na mój gust
Poza tym spoko
__________________
Erst wenn die Wolken schlafen gehen
Kann man uns am Himmel sehen
Wir haben Angst und sind allein

Der Gott weiß ich will kein Engel sein
Muffshelbyna jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.07.2013, 09:39   #5
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,011
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Z warsztatu Diany :3

No ok, więc może ja się skuszę :3
Więc zacznijmy od różu, który wydaje mi się być zbyt ciemny, oprawe oczu ma ładną
No, a teraz trochę mniej przyjemna część
Mianowicie nos wydaje mi się być za długi, a usta są zbyt nisko osadzone. Troszkę za wąską ma górną wargę, no i oczęta odrobinę za duże. Nie gniewaj się, ale jak na nastolatkę, to wygląda troszkę za staro
Najlepszym sposobem na tworzenie simów, jest zrobienie go w warsztacie i odstawienie na dzień, dwa, wtedy możesz na chłodno ocenić czy sima można wystawić, czy trzeba coś zmiecić
Moja ocena to również mocne 5/10 i czekam na kolejną simkę
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.07.2013, 09:55   #6
Cytryśnia
 
Avatar Cytryśnia
 
Zarejestrowany: 10.12.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 892
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Z warsztatu Diany :3

Cześć!
a więc tak.... Wydaje mi się, że simka ma za nisko nos i usta, do tego ten nos ma trochę dziwny kształt :/ to ją postarza
Sądzę też, że lepiej byłoby jej w rozpuszczonych włosach P:
Przez ten nos policzki również mają jakiś dziwny kształt i tak jak Liv przeszkadza mi ten róż Usta są nawet w porządku, ale wydaje mi się, że są lekko za wąskie (wczoraj spotkałam taką dziewczyne o bardzo wąskich ustach, do tego miała aparat na zęby i strasznie dziwnie mówiła i teraz ta dziewczyna mi się przypomniała)
mimo wszystko simka nie jest zła

jak na pierwszy raz wyszło dobrze 6/10
__________________
Majestatyczność
Cytryśnia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.07.2013, 10:12   #7
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 1,086
Reputacja: 30
Domyślnie Odp: Z warsztatu Diany :3

Cytat:
Napisał Muffshelbyna
O samej sesji nic nie powiem, bo nie wiem, jakie są w tej grze warunki do jej urządzenia
Dobre są. Co ty sobie myślisz. T_T

Cytat:
Napisał rudzielec
nos wydaje mi się być za długi
Cytat:
Napisał Liv
Sama simka zaś ma zdecydowanie za krótki nos
Pomocy!

Cytat:
Napisał rudzielec
Nie gniewaj się, ale jak na nastolatkę, to wygląda troszkę za staro
Może trochę... No, ogólnie miała być taka trochę poważna

Cytat:
Napisał rudzielec
Najlepszym sposobem na tworzenie simów, jest zrobienie go w warsztacie i odstawienie na dzień, dwa, wtedy możesz na chłodno ocenić czy sima można wystawić, czy trzeba coś zmiecić
Właśnie tak wtedy zrobiłam

Cytat:
Napisał roiá
Sądzę też, że lepiej byłoby jej w rozpuszczonych włosach P:
Też tak myślałam... Dopóki nie sprawdziłam

Cytat:
Napisał roiá
wczoraj spotkałam taką dziewczyne o bardzo wąskich ustach, do tego miała aparat na zęby i strasznie dziwnie mówiła i teraz ta dziewczyna mi się przypomniała
Było jej zdjęcie zrobić, porównałabym xD
__________________
Diana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.07.2013, 14:44   #8
Everlasting
 
Avatar Everlasting
 
Zarejestrowany: 16.09.2012
Skąd: Gdańsk
Płeć: Mężczyzna
Postów: 313
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Z warsztatu Diany :3

Twarz zbyt podłużna, wobec czego nos nieproporcjonalny. Soczewki co najmniej dziwne, ale makijaż dobrze dobrany. Co do twarzy to dodam jeszcze, że przypomina mi troszkę Cher , czyli po kilku drastycznych operacjach plastycznych ;|
Niemniej ładnie ubrana, ładnie wymakijażowana, tylko skóra jest ciemniejsza od włosów, co wygląda nieco nienaturalnie Ocenię to na 5/10
__________________
Everlasting jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.07.2013, 15:54   #9
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 869
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Z warsztatu Diany :3

Wszystko zostało już napisane wyżej, serio Od siebie mogę tylko dodać, że nadal brak mi zbliżenia twarzy, ale takiego z prawdziwego zdarzenia - ustawionego centralnie na wprost oglądającego. Tylko wtedy można dokładnie ocenić kształt oczu, twarzy i ust. Ja to bardzo lubię, bo widać wyraźnie każdy szczegół. Chyba tę simkę potraktowałaś Insimem lub kodem maxmotives, bo ma ten charakterystyczny lekki uśmieszek zadowolenia, jakby wszystkie wskaźniki były zapełnione na maxa. Ten grymas trochę przeszkadza, bo nie da się trafnie ocenić kształtu ust.
Napiszę tak: ten skin jest nawet w porządku, ale nie lubię tych oczu i błyszczących pomadek. Takie połączenie jest niebezpieczne, bo przeważnie daje nienaturalny efekt. Simka jak na mój gust wygląda trochę za słodko (no ale ja to ja :>). Mimo wszystko, jest bardzo miła, wygląda tak swojsko i jest po prostu ładna. Prezentacja może do poprawki, ale reszta jest w porządku. Daję 7/10.
Malin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.07.2013, 18:28   #10
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 1,086
Reputacja: 30
Domyślnie Odp: Z warsztatu Diany :3

Cytat:
Napisał Everlasting.
Co do twarzy to dodam jeszcze, że przypomina mi troszkę Cher , czyli po kilku drastycznych operacjach plastycznych ;|
Wielkiego podobieństwa (na szczęście) nie widzę

Cytat:
Napisał Malin
Od siebie mogę tylko dodać, że nadal brak mi zbliżenia twarzy, ale takiego z prawdziwego zdarzenia - ustawionego centralnie na wprost oglądającego.
Przy następnej prezentacji będę o tym pamiętać

Cytat:
Napisał Malin
Chyba tę simkę potraktowałaś Insimem lub kodem maxmotives, bo ma ten charakterystyczny lekki uśmieszek zadowolenia, jakby wszystkie wskaźniki były zapełnione na maxa. Ten grymas trochę przeszkadza, bo nie da się trafnie ocenić kształtu ust.
Nie, nie, nie!
Nie mam Insima, a maxmotives u mnie nie działa (nie wiedzieć czemu). U mnie simy prawie zawsze się tak uśmiechają... Wkurza mnie to T_T
Ale przy tej akurat to łatwo wyjaśnić, bo jak robiłam fotki to miała platynowy status
Jeśli chcesz, mogę wstawić zdjęcie z warsztatu. Jak się nie uśmiecha to kąciki ust ma lekko opadnięte

Cytat:
Napisał Malin
Mimo wszystko, jest bardzo miła, wygląda tak swojsko i jest po prostu ładna. Prezentacja może do poprawki, ale reszta jest w porządku. Daję 7/10.
Akurat od ciebie to takiej oceny nie oczekiwałam, myślałam, że dasz mi może 4/10, biorąc pod uwagę, jakie piękne simki tworzysz

Dziękuję za komentarze, może ktoś jeszcze coś napisze?
__________________
Diana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023