Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 15.06.2010, 05:41   #11
'Mu
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Rozwiazanie problemu wyłanczajace się gry po zainstalowaniu oficjalnego patcha

Wrzuciłam pliczki ponownie.
Jeśli ponownie odmówią posłuszeństwa dajcie znać poprzez PW.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 15.06.2010, 15:13   #12
Psychosis
 
Avatar Psychosis
 
Zarejestrowany: 31.01.2010
Wiek: 26
Płeć: Kobieta
Postów: 383
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Rozwiazanie problemu wyłanczajace się gry po zainstalowaniu oficjalnego patcha

Mam 2 pytania.
Ściągnełam plik 2 i zainstalowałam w folderze Sims 3/Game/Bin.
Ale w folderze Bin jest kolejny folder pod tym samym tytułem.
Gdy wkleiłam plik do 1 z folderów bin gra niby działała,ale
miasto się nie ładowało.
Co robić?
Psychosis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.06.2010, 15:29   #13
'Mu
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Rozwiazanie problemu wyłanczajace się gry po zainstalowaniu oficjalnego patcha

Pliczek powinien zastąpić już istniejący z pierwszego katalogu "Bin".
Mmm, i u mnie sims3+wp+k nie uruchamiają się z tym pliczkiem. Przy wersji podstawowej nie było takiego problemu, dlatego podejrzewam, że przynajmniej jeden z dodatków dołożył coś od siebie.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.06.2010, 17:51   #14
Psychosis
 
Avatar Psychosis
 
Zarejestrowany: 31.01.2010
Wiek: 26
Płeć: Kobieta
Postów: 383
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Rozwiazanie problemu wyłanczajace się gry po zainstalowaniu oficjalnego patcha

Rozwiązanie najwyraźniej błędne.
Psychosis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.06.2010, 02:28   #15
'Mu
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Rozwiazanie problemu wyłanczajace się gry po zainstalowaniu oficjalnego patcha

Oj nie. Oba są sprawdzone
Na podstawowej wersji gry działają doskonale.
Pkt.1. może działać również z obecnymi dodatkami.

Znalazłam nowszą wersję pliczku z Pkt.2. Podobno działa z sims3+wp+na. Być może w ciągu dnia starczy mi czasu na test.
Na pliczek działający z Karierą przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.08.2010, 17:27   #16
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,219
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Rozwiazanie problemu wyłanczajace się gry po zainstalowaniu oficjalnego patcha

Kurczę, oni sobie chyba jaja robią z tymi patchami. Mam (na razie) podstawową wersję The Sims 3, no i zainstalowałam niedawno patch 1.5. Po tym nie mogłam włączyć gry, więc musiałam przeinstalować. Obecnie mam wersję 1.46 bodaj i jakoś działa, bez żadnego kombinowania z plikami gry... Ale wkurza mnie to, że łaty psują grę, zamiast ją naprawiać.
Master of Disaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.09.2010, 00:41   #17
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Rozwiazanie problemu wyłanczajace się gry po zainstalowaniu oficjalnego patcha

Trzeba by sprawdzić o co chodzi z tymi plikami z pkt 2. Może po prostu trzeba ten plik wrzucić do wszystkich dodatków (i podstawki oczywiście). U mnie w zasadzie w tej chwili nie ma błędów zapisu, bo zrobiłam tą grzebaninę ze zwiększaniem pamięci w grze. Ale nadal się wyłącza... To jest denerwujące. Czasami nagle się pojawiają jakieś problemy graficzne, lub nagłe spowolnienie gry i wtedy się gra wyłącza. Ale najczęściej wyłącza się zupełnie bez ostrzeżenia. Co chwilę zapisuję grę, bo nigdy nie wiadomo, kiedy się wyłączy.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.11.2011, 17:15   #18
arianes
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Rozwiazanie problemu wyłączania się gry po zainstalowaniu oficjalnego patcha

Zrobiłam tak jak pisaliście.
Wkleiłam pierwszy z tych plików najpierw tylko do folderu Bin podstawy - fakt gra wyłączała się rzadziej, ale jednak wyłączała. Potem powklejałam pierwszy plik w pozostałe dodatki - efekt był ten sam. Tak jakbym nic nie zrobiła.
Z drugim plikiem było "prościej". Jak go wkleiłam do folderu Bin z podstawy to gra nie wchodziła, nie wspominając już o reszcie dodatków.
Wczoraj wpadłam jeszcze na inny pomysł. Usunęłam wszystkie dodatki pozostawiając tylko podstawę i Zwierzaki. Efekt był podobny. Tj. bez pierwszego pliku gra się wyłączała. Po wklejeniu grałam prawie cały dzień, jednak po moim pierwszym wyłączeniu gry, zaczął pokazywać się jakiś dziwny błąd. Podstawę i dodatki mam oryginalne, więc nie wiem czemu i gdzie leży problem.
Zaczyna mnie to już drażnić... Nie dość ze wyjadę kupę kasy, to jeszcze to ustrojstwo nie chce chodzić (T_T)
Macie może jakieś inne pomysły jak to "naprawić"?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.11.2011, 21:02   #19
arianes
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Rozwiazanie problemu wyłączania się gry po zainstalowaniu oficjalnego patcha

Znalazłam sposób na nie wyłączanie się gry ^.^
Przy wyłączonym necie zainstalowałam wszystkie podatki do gry. Do tego do folderu Bin w podstawie i zwierzakach wkleiłam pierwszy plik (d3dx9_31.dll), a następnie do folderu Bin w Zwierzakach dorzuciłam jeszcze drugi plik (gameplay.package). Wszystko działa idealnie. Nic się nie zamula, ani nie wyrzuca.
Sprawdzałam to na wyłączonym necie. Nie wiem jak gra będzie się zachowywać gdy go włączę... Zobaczę jutro i dam znać (>_<).
Pozdrawiam
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.11.2011, 09:48   #20
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Rozwiazanie problemu wyłączania się gry po zainstalowaniu oficjalnego patcha

A może sekret w tym, że trzeba po prostu grać bez neta? Ktoś to sprawdzał?
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023