Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > Opowiadamy jak sobie gramy
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 14.06.2012, 19:50   #11
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,893
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: Rodzinki Einarr'a

A wy od razu że to wampir ją ugryzł. A może to osa, albo mucha tse-tse. XD



No, czekam na więcej . ^^
__________________
Lubie jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 14.06.2012, 19:55   #12
Kicaj
 
Avatar Kicaj
 
Zarejestrowany: 09.01.2012
Skąd: Nibylandia
Płeć: Kobieta
Postów: 573
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Rodzinki Einarr'a

Mucha tse-tse mnie zabiła;D Idzmy dalej. Może to był szalony sąsiad kanibal, który od miesięcy planował atak na apetyczną panią doktor?
__________________
reality bites
Kicaj jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.06.2012, 19:57   #13
Pink Panther
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Rodzinki Einarr'a

Albo wściekły pacjent, któremu podczas operacji zamiast wyciąć jelito, wycięła krtań?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.06.2012, 19:59   #14
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,893
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: Rodzinki Einarr'a


Jak oni mieszka tam od paru dni a ty m i tutaj wyskakujesz z miesiącami. XD

Nie no , ale ten jej mężuś dziwnie wygląda ... (przepraszam za opinię) jak taki przychlast. (bez obrazy) ^^
__________________
Lubie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.06.2012, 20:11   #15
Kicaj
 
Avatar Kicaj
 
Zarejestrowany: 09.01.2012
Skąd: Nibylandia
Płeć: Kobieta
Postów: 573
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Rodzinki Einarr'a

Przeprowadził się razem z nią! A tam przychlast. Fajny jest. I historia już w pierwszym odcinku wprowadza akcję i niepewność. Czekam na ciąg dalszy. (Obstaje przy ugryzieniu przez kanibala)
__________________
reality bites
Kicaj jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.06.2012, 20:16   #16
Valerie
 
Avatar Valerie
 
Zarejestrowany: 02.01.2012
Skąd: Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 80
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Rodzinki Einarr'a

Wow, fajna historyjka! Z niecierpliwością czekam na kolejny odcnek!
__________________
Avatar by modeste.
Valerie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.06.2012, 20:22   #17
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,218
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Rodzinki Einarr'a

No weźcie... W ogóle, to moja pierwsza reakcja: ej, ja też mam w trójce Amelię!
Tylko zupełnie, zupełnie inną xP
Dobra, do rzeczy. Historia niezgorsza, ale czekam na więcej. Ciekawe, co ją ugryzło, chociaż ja tam obstawiam raczej tego wampira.
Master of Disaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.06.2012, 22:08   #18
Megan
 
Avatar Megan
 
Zarejestrowany: 16.08.2011
Skąd: Califronia
Wiek: 26
Płeć: Kobieta
Postów: 250
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Rodzinki Einarr'a

super rodzinka .! le Amelia ma śliczne włosy! Ciekawe co ją ugryzło..
Megan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.06.2012, 13:08   #19
Trykuu.
 
Avatar Trykuu.
 
Zarejestrowany: 30.12.2010
Skąd: somewhere in the world
Płeć: Mężczyzna
Postów: 982
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Rodzinki Einarr'a

Ale ładni simowie!
Mnie też jakoś nigdy nie spadł meteoryt:{
Trykuu. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.06.2012, 18:28   #20
Spectrum
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Rodzinki Einarr'a

Rodzina Welsh - część 2

Mijały dni, rana po ugryzieniu się goiła. W tym czasie Amelia była na zwolnieniu. Powoli wracała do normalności, choć nadal stroniła od ludzi. Nie mogła nikomu zaufać. Policja nie znalazła żadnych śladów napastnika, który napadł ją na spacerze. Emil znalazł pracę. Co prawda nie został strażakiem, ale rozpoczął pracę w branży sportowej. Amelia była bardzo dumna ze swojej drugiej połówki. Emil zrobił się też bardziej odpowiedzialny. Ostatnie zdarzenia zmieniły go - spoważniał.

Amelia przygotowywała się także powrotu do pracy. Wieczorami czytała wiele książek medycznych, chciała być przygotowana na cięższe przypadki.


Gotowała również dla Emila smakowity posiłki.


Pewnej nocy, na śmietnik napadł szop . Emil nie był ucieszony z faktu, ponieważ zwierzę pozostawiło po sobie ślad. Po całym trawniku przed domem walały się śmieci. Musiał posprzątać, przez co prawie nie spóźnił się do pracy.


Pewnego popołudnia Amelia poczuła się źle. Zemdlała. Obudziła się po paru godzinach. Bardzo dziwnie się czuła. Kiedy popatrzyła na swoją rękę, zobaczyła, że jej skóra jest nienaturalnie blada. Zaniepokojona i zmęczona, podeszła do lustra. Zobaczyła Wampira.


Nie mogła w to uwierzyć. W ciągu pół wieku wampiry na całym świecie wyginęły. Nikt nie wiedział dla czego. Plotki głosiły, że przyczyniła się do tego tajemnicza zaraza.
Amelia nie mogła uwierzyć, że w ciągu kliku godzin zamieniła się w łaknącą krwi bestię. Wyobrażała sobie, co będzie jak mieszkańcy miasteczka się o tym dowiedzą. Była wstrząśnięta.

Chwilę później za sprawą impulsu włączyła laptopa. Weszła do internetu i wpisała do internetu hasło: lek na wampiryzm.
Po chwili wyskoczyła jej strona ośrodka naukowego w Sunset Valley i nr telefonu do pani profesor zajmującą się wampirami.


Amelia nie mogła uwierzyć. Wykręciła numer. Kobieta po drugiej stronie powiedziała, że mogą się spotkać nawet zaraz. Następnie zadzwoniła do Emila i opowiedziała o wszystkim. Powiedział, że muszą być teraz dzielni. Godzinę później oboje byli pod ośrodkiem naukowym.



Po spotkaniu wieści były bardzo dobre. Okazało się, że istnieje specyfik, który umożliwia stanie się z powrotem normalnym człowiekiem. Będzie mogła go przyjąć dopiero za dwa miesiące, ponieważ jej organizm nie przestawił się jeszcze w pełni, na wampirzy tryb życia. Para wyszła z budynku i pojechała do domu, Amelii niebywale ulżyło. W ciągu tego dnia wydarzyło się tyle niesłychanych rzeczy. Kiedy dojechali do domu, Amelia wzięła kąpiel z bąbelkami. W tym czasie Emil przygotował dla niej niespodziankę. W całej sypialni porozstawiał świeczki i udekorował różami. Amelia na widok tej pięknej niespodzianki rzuciła się ukochanemu w ramiona, skutkiem czego było:







Następnego dnia wampirzyca czuła się podbudowana w duchu. Wiedziała, ze musi być silna i, że musi przetrwać ten ciężki dla niej okres. Przecież miała osobę, która ją kocha i wspiera.
Z samego rana Emil przywiózł ze sklepu tajemnicze owoce. Dzięki zjedzeniu owocu, Amelia nie łaknęła krwi.


Emila również przeciążała zaistniała sytuacja. Łagodził napięcie joggingiem.


Amelia wróciła po pracy. Okazało się, że w szpitalu pracuje jej przyjaciółka. Poznała ją parę lat temu, przez internet. Ich znajomość przerodziła się w przyjaźń. Internetową, ale przyjaźń. Amelia, po pracy, często odwiedzała swoją dobrą koleżankę. Po paru tygodniach, kiedy nabrała do niej całkowitego zaufania, powiedziała jej o swoim wampirzym problemie.


Tymczasem w okolicznym lasku pojawiły się dzikie konie. Rankiem roślinożercą zdarzało się, skubnąć kwiatka, z idealnej rabaty sąsiadów.


Dni mijały. Para pochłonięta pracą, ledwo mrugnęła powieką, a już zbliżał się czas rozpoczęcia kuracji Amelii.
Przed podaniem pierwszej dawki leku pani profesor zleciła Amelii badania krwi. Następnego dnia Amelia stawiła się u pani profesor z nadzieją, że jej 'mały' problem zakończy się. Niestety wątła kobiecina miała dla pacjentki złe wieści.
-Bardzo mi przykro, nie możemy rozpocząć kuracji
-Dlaczego! Przecież wszystko było ustalone! - wykrzyknęła wyraźnie zaniepokojona Amelia
-Wiem, ale jest pewien problem. Po pobraniu od pani krwi, laboranci stwierdzili, że jest pani w ciąży. Niestety nie możemy rozpocząć kuracji, jeżeli jest pani w błogosławionym stanie.
- Ale jak to! Nie mogę w to uwierzyć, a jeśli dziecko urodzi się wampirem? - zapytała się ze łzami w oczach.

- Niestety jest takie prawdopodobieństwo. Trzymam kciuki. Przypominam,że po porodzie będzie pani mogła bez przeszkód rozpocząć kurację..

***

CDN.


Mam nadzieję, że nie usnęliście. Z góry przepraszam za błędy w tekscie, zmęczony dzisiaj jestem -.-

EDIT: OJOJ, zapomniałem dodać małego bonusu .

Emil po zmianie stylu. Wydaje mi się, że teraz bardziej pasuje do Amelii

Ostatnio edytowane przez Spectrum : 18.06.2012 - 10:55
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
einarr, nie z tego świata, wcale Że nie sv tylko mf


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023