Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą > The Sims 3: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 06.10.2015, 10:31   #471
Miriam
 
Zarejestrowany: 02.10.2015
Płeć: Kobieta
Postów: 1
Reputacja: 10
ThumbsDown Instalowanie the sims 3 Zwierzaki

Problemów coraz więcej.
Podczas instalacji Zwierzaków wyskakuje błąd gdzieś przy Apaloosa Plains i mimo że ponawiam to i tak się nie zainstaluje.
Chciałam zrobić to przez stronę thesims.com czy jakoś tak, to mi wyskakuje że ten kod już został użyty. Tak, został, na tym samym koncie, bo wcześniej udało mi się zainstalować ten dodatek, tylko zrobiłam formatowanie dysku ostatnio i muszę instalować od nowa.
Podstawa the Sims zainstalowała się normalnie, Nowoczesny Apartament też, tylko ze zwierzakami mam problem, a umówmy się, przydałyby sie skoro już wydałam na nie te 90 zł.
Ktoś wie jak zaradzić?
Miriam jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 06.10.2015, 15:02   #472
Hebe
 
Avatar Hebe
 
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,136
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: Problemy z grą

Tzn. chciałaś zainstalować grę przez thesims3.com? A nie przypadkiem przez orgin?

Rozumiem, że instalujesz grę z płyty i wyskakuje błąd. Dlatego chcesz zainstalować grę z wersji elektronicznej. Jak coś źle zrozumiałam, to mnie popraw, bo dość chaotycznie i miejscami niezrozumiale opisałaś swój problem i nie jestem pewna czy właśnie o to ci chodzi.

Jeśli chcesz zainstalować grę bez płyty, to musisz mieć konto na orgin. Jeśli masz już konto na thesims3.com, to automatycznie to konto się tworzy na orgin (czyli login, mail i hasło są takie same na obu kontach). Tak samo jak rejestrujesz kod gry na thesims3.com, to ten sam kod jest dodawany do twojego konta orgin.

Żeby zainstalować grę przez orgin musisz pobrać aplikację na komputer, zalogować się, znaleźć grę i po prostu ją zainstalować. A jeśli nie pamiętasz hasła, to raczej w ten sposób nie zainstalujesz gry, bo nie da się przepisać zarejestrowanego kodu na inne konto.
__________________
Hebe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.10.2016, 14:44   #473
Angela550
 
Zarejestrowany: 25.07.2015
Płeć: Kobieta
Postów: 10
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grą

Wie ktoś jak rozwiązać problem ze zniekształconymi zwierzaki ?
Chodzi o porozciągane pyski, powyginane nogi, dziur w ciele itd.
Angela550 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023