Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 29.07.2012, 15:49   #1
Pink Panther
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Ekipa Forum i Czat - kolejna reorganizacja

Cześć
Może i poruszam troszkę drażliwy temat, bo biorę się za Ekipę Forum, ale poprzednia reorganizacja mi się udało, a chciałbym, żeby zapamiętano mnie jako kogoś więcej niż fana makaronu
Tyle wstępu wystarczy i bez zbędnej gadaniny przechodzę do reorganizacji (koniec końców pewnie i tak się rozpiszę ).
Więc proponuję zrobić coś z tym nieszczęsnym czatem, do którego link mamy na górze forum, pod odnośnikiem do regulaminu. Nikt tam nie przesiaduje, a kusi nowych userów do proponowania rozmów tam. Zresztą mamy offtop. Tak, wiem, ten czat nikomu nic złego nie robi. Ale póki istnieje, ma wciąż operatorów, którzy w ogóle nie wchodzą na forum, a piastują sobie funkcję członka Ekipy Forum. Nie ma to sensu, bo można by ich kimś innym zastąpić - jednak wcześniej usunąć czat. A kim? Mam parę propozycji:
a) jakimiś "poradnikopisarzami", którzy nie tylko pisaliby nowe poradniki, ale też poprawiali stare, jeśli są już nieaktualne.
b) newsman'ami - którzy zajmowaliby się wyszukiwaniem informacji do działu "Nowości z Simowego świata".
c) osobami odpowiedzialnymi za szukanie aktualizacji do modów.
Tyle ode mnie, ale pewnie niektórzy z Was też propozycje mają. A korzyści? Dla nas - większa wygoda, bo wszystko byłoby świeże i aktualne, dla nowych członków - sam nie wiem, ale tym zajęliby się już Administratorzy, specjaliści, jeśli chodzi o dodatkowe uprawnienia

Co o tym sądzicie? Czekam na odpowiedzi

Klusek

Ostatnio edytowane przez Pink Panther : 29.07.2012 - 15:52
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 29.07.2012, 15:57   #2
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,893
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: Ekipa Forum i Czat - kolejna reorganizacja

Mi się podoba ta propozycja. Fajny pomysł z tymi A, B i C. : >

Ale, przecież tych od modów już mamy, tylko nie oznaczonych. : >

Newsami też się niektórzy zajmują, ale tak jak wyżej , nie oznaczeni.


I przydało by się coś z tym CZatem zrobić. : >
__________________
Lubie jest offline  
stare 29.07.2012, 15:59   #3
Pink Panther
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ekipa Forum i Czat - kolejna reorganizacja

Mi właśnie chodzi też o to, że jeśli już są, jakoś im to wynagrodzić, chociażby dodaniem do Ekipy Forum, kolorem nicka i rangą

Dziękuję za poparcie, Lubie.
 
stare 29.07.2012, 19:00   #4
Björk
Administrator
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Ekipa Forum i Czat - kolejna reorganizacja

Po pierwsze: zgadzam się, czat padł, więc usunęłam.
Po drugie: obserwujemy i jeżeli ktoś się stara i umieszcza np. newsy, to jakoś staramy się go docenić.
__________________
Love Profusion
Björk jest offline  
stare 21.03.2013, 17:10   #5
Windrider
 
Avatar Windrider
 
Zarejestrowany: 27.11.2003
Skąd: Korea Północna
Wiek: 66
Płeć: Mężczyzna
Postów: 450
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ekipa Forum i Czat - kolejna reorganizacja

Oh noez straciłem swoją jedyną w swoim rodzaju funkcję i już nie będę teraz taki fajny QQ

A na serio, dobrze, że zrobiliście z tym w końcu porządek. Ok, czat funkcjonował ładnych parę lat i jako stara gwardia forum mieliśmy tam bardzo fajny czas, gdzie powstało wiele relacji i było to swoistą grupą wsparcia, ale pokolenia się pozmieniały, czat umarł śmiercią naturalną. IMO to już i tak było nie do odratowania, bo o ile czaty były jeszcze fascynujące dla nas - dzieciaków z pierwszej fali internetowych tubylców - o tyle później z rozwojem nowych form komunikacji i serwisów społecznościowych stało się to przestarzałe i nieatrakcyjne. Widzę, że chcieliście tutaj robić jakieś fanpage'y itd., co jak na razie chyba nie wyszło - myślę, że to bardzo fajny pomysł jeśli chcecie zapełnić lukę w której miejscu dawniej był czat (choć z pewnością nie będzie to to samo). Oczywiście inną kwestią jest czy w ogóle tego chcecie i czy społeczność forum.thesims.pl rzeczywiście tego potrzebuje.

Wybaczcie nekroposting, ale tak jakoś mi się zajrzało, zobaczyłem, że coś się zmieniło, przestało istnieć coś - bądź co bądź - było kiedyś ważną cześcią mojego życia i po prostu musiałem podzielić się drobną refleksją


P.S. Właśnie przy okazji zorientowałem się, że za 8 miesięcy i 6 dni stuknie mi 10 lat na tym forum. Jak to w ogóle możliwe?

Ostatnio edytowane przez Windrider : 21.03.2013 - 17:13
Windrider jest offline  
 

Tagi
czat, ekipa forum, nowości, operatorzy, reorganizacja


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest włączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:11.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023