Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą > The Sims 3: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 09.11.2010, 14:04   #1
Sabrina:)
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Czy kupic dodatek TS3: Po zmroku?

Przeczytalam o tym troche, poogladalam screeny na stronie glownej i promocje brzmia kuszaco, ale nie chce wierzyc reklamom EA, poniewaz na ich "rewolucje" w podstawowej wersji trojki sie juz nacielam, byla baaardzo przecietna. Wzbogacic o dodatek by sie przydalo moze, ale wiadomo... Screeny sa w swietnej jakosci, oficjalne zapowiedzi w jeszcze lepszej. Niby sa nowe okolice "pelne drapaczy chmur", ale takiej oswietlonej metropolii to jak juz ktos pisal: silnik gry by pewnie nie wytrzymal. Poza tym, w recenzjach piszecie ze jest za duzo wampirow(osobiscie nie znosze takich stworkow, wiem ze to teraz na topie, no ale...) a za malo ludkow w klubach, itd., a ja niezdecydowana. Jak radzicie: kupic czy sobie odpuscic? Jakie sa ogolne plusy tej gry?

Ostatnio edytowane przez Björk : 28.11.2010 - 12:45
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 09.11.2010, 14:07   #2
marnios
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Czy kupic dodatek TS3: Po zmroku?

ilośc ludzi w klubach zależy od komputera
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.11.2010, 14:36   #3
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Czy kupic dodatek TS3: Po zmroku?

poczytaj sobie ogólne wrażenia ludzi w dziale,pooglądaj ich zdjęcia z gry i sama zdecyduj.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.11.2010, 14:37   #4
Owl Finch
 
Avatar Owl Finch
 
Zarejestrowany: 22.10.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 728
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Czy kupic dodatek TS3: Po zmroku?

Myślę, że jeśli lubisz simsy i ogólnie trójkę to warto kupić. Plusy tej gry to na pewno zupełnie nowe otoczenie, apartamenty, kluby. Ale jest bardzo wiele błędów no i w klubach jest faktycznie mało osób... Ja kupiłam i generalnie jestem zadowolona, ale czekam niecierpliwie na aktualizację.
Owl Finch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.11.2010, 17:06   #5
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Czy kupic dodatek TS3: Po zmroku?

Jak sama nie zagrasz w ten dodatek, to się nie przekonasz, czy jest fajny.
Każdemu podoba się co innego. Jeden będzie mówił, że jest super, drugi, że falki z olejem. Najlepiej pograj u kogoś, kto ten dodatek ma i sama oceń, czy warto kupować.
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.11.2010, 07:59   #6
Aguncja
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Czy kupic dodatek TS3: Po zmroku?

Na forum znajdziesz mnóstwo informacji na temat tego dodatku Jak dla mnie szału nie robi. Pograłam sobie może z 6 godzin i jakoś mnie już nie ciągnie. Zdążyłam wszystko przetestować. Dłużej poznawało się Wymarzone podróże z racji wielu parcel i misji do wykonania.
Ogólnie mam wrażenie że dwójka była fajniejsza.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.11.2010, 18:32   #7
Havka.Lavka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Czy kupic dodatek TS3: Po zmroku?

Ja zawsze przychodzę z grupą do klubów i się oczywiście nie nudzę
Ten dodatek jest świetny, ale apartamenty są stanowczo za małe. Ale kto mówi że nie mogę wybudować domu?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.11.2010, 03:42   #8
Lady88
 
Avatar Lady88
 
Zarejestrowany: 12.01.2009
Skąd: Warszawa
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Postów: 305
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Czy kupic dodatek TS3: Po zmroku?

Moim zdaniem pomimo błędów, warto kupić ten dodatek. Dla mnie wnosi on wiele opcji i gra jest bardziej wzbogacona a na błędy wyjdzie w końcu jakaś łatka
Lady88 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.11.2010, 07:11   #9
anjanka
 
Avatar anjanka
 
Zarejestrowany: 02.11.2010
Skąd: Gdzieś
Wiek: 33
Płeć: Kobieta
Postów: 349
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Czy kupic dodatek TS3: Po zmroku?

Ja powiem tak dodatek super taki inny....u mnie w klubach jest dużo simów bym dała fotke ale kompa nie mam jeszcze dzisiaj powinnam mieć i jak nie wgrali od nowa Windowsa to wstawie fote najlepiej jak zrobić dużo rodzin to wtedy więcej simów jest są błędy w grze....np winda jest masakryczna długo trzeba czekać na nią...
Ale polecam gre!
anjanka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.11.2010, 07:13   #10
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,218
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Czy kupic dodatek TS3: Po zmroku?

Myślę, że ten temat jest całkiem przydatny, bo sama się zastanawiam, czy by nie kupić. Trochę jednak zniechęca mnie cena - ja mam konto na stronie empik.com, i tam - PO OBNIŻCE! - jest 89,90. Sporo, zwłaszcza zważywszy na to, iż zamierzam zakupić jeszcze Nowoczesny Apartament. No i błędy... Choć przyznam, że najnowsza aktualizacja trochę mi pomogła - gdy ją zainstalowałam, gra troszkę sprawniej działa (choć nadal marnie wygląda) no i - niebiosom niech będą dzięki! - wreszcie mogę hodować owoce z WP. Szkoda, że ostatnio nie bardzo mam na to czas :/

EDIT: No dobra, sprawdziłam na Ceneo.pl. Sklep internetowy z siedzibą w Poznaniu sprzedaje ten dodatek po 77,80 zł. Jaka szkoda, że mieszkam w Warszawie

Ostatnio edytowane przez Master of Disaster : 12.11.2010 - 07:19
Master of Disaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023