Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą > The Sims 3: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 14.03.2013, 19:19   #11
Coldflowers
 
Zarejestrowany: 28.10.2011
Skąd: za lasami, za górami...
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 16
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Studenckie Życie - problemy z grą

No i do mnie też się wkradł podobny problem.... Wszyskto jest dobrze, do czasu powrotu sima do domu. Dziwne jest to, że wczoraj jak grałam, to wszystko normalnie chodziło. :/
Coldflowers jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 15.03.2013, 17:59   #12
Frezja
 
Avatar Frezja
 
Zarejestrowany: 12.05.2012
Skąd: Komorów
Płeć: Kobieta
Postów: 53
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Studenckie Życie - problemy z grą

U mnie też pojawił się problem Co prawda inny niż u wszystkich (bo mi nie znika rodzina), ale i tak jest kiepsko. Po zainstalowaniu SŻ, gdy włączam grę, po paru minutach gry wyłącza mi się komputer. Nie wiem czy to problem z komputerem czy z grą (bo już jakiś czas nie grałam w simsy, ale wcześniej wszystko było ok). Może wiecie o co chodzi? Jeśli nie, to chyba najpierw odinstaluję ten dodatek i zobacze czy pójdzie, a jeśli nie to przeistaluję system i zobacze czy tak działa. Ech, widzę, ze same problemy z tym dodatkiem
__________________
Zapraszam na mojego bloga o biżuterii handmade: http://bizu-swiat.blogspot.com/
Frezja jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.03.2013, 22:47   #13
Chloé
 
Avatar Chloé
 
Zarejestrowany: 19.01.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 779
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: The Sims 3 Studenckie Życie - problemy z grą

Zauważyłam kolejny problem: przy zmianie miasta następuje komunikat, że program przestał działać i gra wyłącza się. Ciekawe czy kiedyś naprawią te błędy, problemów które pojawiły się z WP po instalacji kolejnych dodatków dotąd nie naprawiono, a że studia opierają się na podobnej zasadzie, to martwi mnie że na interwencję ze strony EA będzie trzeba długo poczekać.
Chloé jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.03.2013, 11:51   #14
Kosia
 
Avatar Kosia
 
Zarejestrowany: 16.11.2012
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 158
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Studenckie Życie - problemy z grą

Mysle, ze wasze problemy moga brac sie stad, ze instalowaliscie Studenckie Zycie (czy jakikolwiek inny dodatek) na wczesniej zainstalowane simsy w ktore juz dluugo graliscie.
Kiedys tez instalowalam tak dodatki i czesto mnie wyrzucalo, przycinalo, wyskakiwaly bledy z zapisami etc, a teraz, gdy wychozi jakis dodatek to przeinstalowuje simsy na nowo i bledow - odpukac - brak.
__________________
Baby, I'm a sociopath,
Sweet serial killer.
Kosia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.03.2013, 11:58   #15
Vanitas
Administrator Emeryt
Creator
 
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: Hollywood
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,452
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: The Sims 3 Studenckie Życie - problemy z grą

Cytat:
Napisał Kosia Zobacz post
Mysle, ze wasze problemy moga brac sie stad, ze instalowaliscie Studenckie Zycie (czy jakikolwiek inny dodatek) na wczesniej zainstalowane simsy w ktore juz dluugo graliscie.
Kiedys tez instalowalam tak dodatki i czesto mnie wyrzucalo, przycinalo, wyskakiwaly bledy z zapisami etc, a teraz, gdy wychozi jakis dodatek to przeinstalowuje simsy na nowo i bledow - odpukac - brak.
Pierdoły pociskasz Ja zawsze tak instaluję i nie mam problemów. Po prostu trzeba uważać co się ściąga, regularnie resetować miasto Nraasem Master Controllerem. A jak wyrzuca z gry sprawdzić mody, zmienić nazwę folderu The Sims 3 w moich dokumentach na inną, włączyć grę, wyłączyć i przekopiować savey, mods i DCcache ze starego folderu do nowego. I po każdym wyłączeniu gry usuwać pliki CASPartCache.package, compositorCache.package, scriptCache.package, simCompositorCache.package, socialCache.package, CurrentGame.sims3, WorldCaches z Moich dokumentów/Electronic Arts/The Sims 3. To pomaga utrzymać grę w dobrym stanie.
I koniecznie używać zbiorczych package.
Vanitas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.03.2013, 16:54   #16
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 Studenckie Życie - problemy z grą

poszperałam trochę w necie i znalazłam powód oraz tymczasowe rozwiązanie problemow, które powoduje ten dodatek:

Powodem problemow z wyjazdem na studia oraz wakacje,jest niekompatybilność dodatku z dodatkiem Wymarzone Podróże

dlatego zaleca się,aby przed wysłaniem simow na studia:
-zapisać grę pod inna nazwa,aby nie starcic zapisu
-poczekać, aż nastoletni sim odbierze świadectwo ukończenia szkoły
-przenieść zdjęcia ze smartphona do plecaka
-opróżnić skrzynkę na listy,aby nie było w niej listów miłosnych
-mieć aktualne mody,nawet te od Tallwana, który zrobił już aktualizacje MaterController,Overwatch, ponieważ wcześniejsze jego wersje,tez nie były kompatybilne z dodatkiem

zanim twój sim ukończy studia i wróci do do domu pamiętaj,aby
-nie wysyłać go na przyjęcia
-odpowiednio wcześnie wysłać go na uczelnie po dyplom,w przeciwnym razie może się zdarzyć tak,ze go nie otrzyma
-zapisać grę pod inna nazwa

to na razie tyle,jak coś jeszcze znajdę,to o tym napisze,nie pozostaje nam nic innego,jak czekać na nowa aktualizacje
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.03.2013, 18:28   #17
Coldflowers
 
Zarejestrowany: 28.10.2011
Skąd: za lasami, za górami...
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 16
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Studenckie Życie - problemy z grą

Nie wiem czy coś źle robie. Zapisałam gre, grałam simką która jest młodą dorosłą, zdjęć nie robiłam smartfonem więc nic nie musiałam przenosić do plecaka, opróżniłam skrzynkę z listami, a modów nie używam.... Wysłałam simkę na studia i było bez poprawy, wczytał mi się miasto ale zamiast simki miałam opcje -> stwórz nową rodzinę, wprowadź do domu i graj istniejącą rodziną.... Po prostu lipa. Będę musiała grzcznie czekać na aktualizację :p
Coldflowers jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.03.2013, 13:03   #18
izaaaa
 
Zarejestrowany: 22.03.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 4
Reputacja: 10
Smile Odp: The Sims 3 Studenckie Życie - problemy z grą

Mój problem polega na tym, że w menu głównym nie mam miasta studenckiego, wiec kiedy wysyłam sima na studia to jest to traktowane jak wyjazd na wakacje i sim się nie starzeje (nie ma sensu gry), wie ktoś co z tym zrobić? czy ktoś ma podobną sytuacje? jeśli ktoś ma w porządku wersję to proszę o link z którego pobieraliście ten dodatek z góry dzięki za odpowiedz.
izaaaa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.03.2013, 13:36   #19
Chloé
 
Avatar Chloé
 
Zarejestrowany: 19.01.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 779
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: The Sims 3 Studenckie Życie - problemy z grą

Mechanizm studiów opiera się na tej samej zasadzie co wakacje więc nic się z tym nie da zrobić. U wszystkich jest tak samo, simy nie starzeją się a czas w otoczeniu domowym ulega zatrzymaniu do momentu powrotu sima z miasteczka studenckiego.
Chloé jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.03.2013, 13:40   #20
anizali
 
Avatar anizali
 
Zarejestrowany: 19.01.2013
Skąd: Polska :)
Płeć: Kobieta
Postów: 396
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Studenckie Życie - problemy z grą

@izaaa A może masz traveler nie zaktualizowany (jeśli masz)
A masz panel studiów, chodzi sim na wykłady itp?
anizali jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:32.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023