Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 01.05.2013, 15:02   #141
Cytryśnia
 
Avatar Cytryśnia
 
Zarejestrowany: 10.12.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 892
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Mam oryginalny biznes - Pomysły!

ja mam taki <jak na razie pomysł> aby po prostu zbudować dom, zwykły rodzinny dom i wszystko co w nim sprzedawać, nawet rzeczy z ogrodu, a rodzina będzie mieszkała na piętrze xd
__________________
Majestatyczność
Cytryśnia jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 03.07.2013, 19:56   #142
revallsay
 
Zarejestrowany: 16.06.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 180
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Mam oryginalny biznes - Pomysły!

Ja mam nawet fajny pomysł, ale trzeba mieć jakieś fundusze początkowe.Kupujemy najmniejsza parcele publiczną. Otwieramy biznes domowy. Wystawiamy na sprzedaż wcześniej zakupioną parcelę publiczną i sprzedajemy z zyskiem. I tak na okrągło, aż będziemy bogaci.
revallsay jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.07.2013, 13:32   #143
Valerie
 
Avatar Valerie
 
Zarejestrowany: 02.01.2012
Skąd: Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 80
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Mam oryginalny biznes - Pomysły!

Ja właśnie wpadłam na pomysł stworzenia kina :> Największy telewizor (lub trochę mniejszy przy braku funduszy), kanapy lub fotele, no i oczywiście bileter. Na pewno zrobię, będę robiła jednego dnia komedie, innego dramaty, no i oczywiście maratony horrorów xd
Edit: Czytelnia
__________________
Avatar by modeste.

Ostatnio edytowane przez Valerie : 26.07.2013 - 13:35
Valerie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.11.2013, 11:00   #144
Kindża
 
Zarejestrowany: 20.10.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 10
Reputacja: 10
Domyślnie

a jak zrobic świat dziecka o co w tym chodzi ja nawet garażu nie mam ani pojazdów ja musze miec chyba nocne życie i osiedlowe nie? bo tak to ja ich nie mam pomożesz mi to wykąbinowac?

a jak zrobic kino? weś mi to wytłumacz?


@Kędziorek: Nie pisz posta pod postem!

Ostatnio edytowane przez Kędziorek : 01.11.2013 - 12:55
Kindża jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.08.2015, 12:17   #145
Nina14!
Archeolog Renesansu
 
Avatar Nina14!
 
Zarejestrowany: 18.05.2015
Skąd: ✬Niebycie✬
Wiek: 21
Płeć: Kobieta
Postów: 175
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Mam oryginalny biznes - Pomysły!

Zbuduję coś podobnego co jest w Zakopanym,czyyli...Najmniejszą Na Świecie Fabrykę Cukierków !

EDYT: Nie kopiować bo rzucę cukierkami xD

Ostatnio edytowane przez Nina14! : 21.08.2015 - 12:19
Nina14! jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.08.2015, 22:42   #146
Nusso
 
Avatar Nusso
 
Zarejestrowany: 28.12.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 90
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Mam oryginalny biznes - Pomysły!

Planuje zrobić średniowieczny sklepik. Pracownicy nosiliby typowe ubrania dla tego okresu i sprzedawane byłyby jakiś pierdoły, eliksiry.
__________________
Nusso jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.09.2015, 10:55   #147
Łezka
 
Avatar Łezka
 
Zarejestrowany: 09.08.2008
Skąd: Z oka
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,245
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Mam oryginalny biznes - Pomysły!

Ja może nie tyle odkryłem, co wreszcie zrealizowałem swoje "marzenia" w grze odnośnie przedsiębiorstwa. Jubiler! Salon jubilerski, to jest to! Piękne wnętrza, salon stworzony na potrzeby zamożnych Simów. Świetnie mi się gra w tym biznesie. Właścicielką tego sklepu jest przyrodnia siostra Marysi Przyjemniaczek, Zosia, dlatego to miejsce nazywa się Jubiler Z. Próchno. Polecam, super sprawa, jeśli chodzi o zyski i przyjemność z rozgrywki.
__________________
Łezka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.09.2015, 11:50   #148
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,204
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Mam oryginalny biznes - Pomysły!

Jak zorganizowałeś tego jubilera? De facto stoisko z biżuterią doszło dopiero w Podróżach i jest takie malutkie...

@topic: mi się marzy sklep z ciuchami szytymi na miarę (maszyna do szycia z CW). Myślę nad tym od kilku lat, ale jeszcze się do tego nie zabrałam :< Albo o, z naczyniami, które można wyprodukować za pomocą koła garncarskiego, też z CW.

Poza tym fajnie u mnie hula sklep ze zdrową żywnością (taką "prosto od rolnika") i sklep rybny Wczoraj zbudowałam (może nawet wrzucę do ściągnięcia) salon piękności, który zarabiał głównie dzięki tym punktom za poziom przedsiębiorstwa - ZAWSZE moje simy najpierw wybierają kasę

Ostatnio edytowane przez Liv : 21.09.2015 - 11:54
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.09.2015, 15:18   #149
Łezka
 
Avatar Łezka
 
Zarejestrowany: 09.08.2008
Skąd: Z oka
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,245
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Mam oryginalny biznes - Pomysły!

@up: Liv, mam trzy stoiska z biżuterią (te z TS2 Podróże), no i... uznałem, że rzeźby w kolorze złota, tj. żaba z monetą, chiński smok, "wystraszony" koń, że to też podchodzi pod wyrób jubilerski... Ponadto mam jedno stoisko z perfumami. Wiem, to sklep z biżuterią, ale te flakony są ze złotym i całość świetnie się prezentuje. W tym salonie znajduje się jeszcze jedno stoisko z obrożami dla zwierząt. Potrzebowałem obrożę, a nie chciało mi się robić sklepu zoologicznego, więc dodałem do jubilera - obroża też może być z diamentami. Mimo wszystko całość asortymentu dobrze razem współgra i ...

Odnosząc się do marzeń Liv Miałem na starym zapisie sklep z rękodziełem. Moja Simka, Cezaria, była jednocześnie artystką i handlarką. Fajna sprawa, lecz wymaga dużego poświęcenia... Nie zawsze można nastarczyć wyrobów garncarskich względem zainteresowania klientów. Niemniej, to świetny pomysł i zastanawiam się, czy nie wcielić go z powrotem w życie. Siostra Zosi, Marysia, pasjonuje się garncarstwem.

Kiedyś też miałem taki system na łatwą kasę dla rodziny - sklep i premie pieniężne. Teraz na pieniądzach mniej mi zależy i częściej wybieram zniżki w hurtowni lub rozwój znajomości - siatki klientów...
__________________
Łezka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023