Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą > The Sims 3: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 19.10.2011, 18:26   #21
xometr
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Cytat:
Napisał accola Zobacz post
Mam pytanie. Moje simsy zwierzaki przyszły dzisiaj (dwa dni przed premierą) mam edycję limitowaną. Po zainstalowaniu chcę włączyć grę, ale pisze że mam coś nie uaktualnione, co jest dziwne ponieważ zaktualizowałam wszystko (ogirin i zarejestrowałam grę na stronie sims3). Wiem, że w dzień premiery innych dodatków pojawiały sie aktualizację, czy to znaczy że muszę czekać te dwa dni?
Aktualizacja do gry pojawiła się juz 17. Nawet gdy nie było jej na oficjalnej stronie moja gra zostala zaktualizowana własnie rzeczonego 17. Tak więc tylko to dzieli cię od gry. Aktualizacja podczas instalacji trwa ok 10 min
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 19.10.2011, 18:42   #22
BlueDinosaur
 
Avatar BlueDinosaur
 
Zarejestrowany: 29.09.2011
Skąd: Hehe uważaj bo znajdziesz
Płeć: Kobieta
Postów: 89
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Czy w grze są jakieś rasy których nie było w CAP? Jeśli tak to jakie?
__________________
❑ Single
❑ Taken
✔ Mentally dating a character that doesn't actually exist


Tadam!
http://bluefluffydinosaur.deviantart.com/
BlueDinosaur jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.10.2011, 18:44   #23
accola
 
Avatar accola
 
Zarejestrowany: 11.01.2011
Skąd: Kraków
Płeć: Kobieta
Postów: 14
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Cytat:
Napisał xometr Zobacz post
Aktualizacja do gry pojawiła się juz 17. Nawet gdy nie było jej na oficjalnej stronie moja gra zostala zaktualizowana własnie rzeczonego 17. Tak więc tylko to dzieli cię od gry. Aktualizacja podczas instalacji trwa ok 10 min
Zaktualizowałam moją grę przed instalacją sims zwierzaków, ale nadal nie działa.
Pojawia się taki komunikat:

,,Wygląda na to że masz zainstalowaną nieoficjalną modyfikację gry, która nie pasuje do wersji gry the sims 3, którą aktualnie posiadasz, Zalecamy odinstalowanie tych modyfikacji lub zdobycie ich zaktualizowanej wersji - w innym przypadku gra może się załamywać lub będą występować znaczące błędy.''

Tylko nie rozumiem o co chodzi z tymi modyfikacjami? Mam jeden mod: NRaas (czy jakoś tak).
ps. odinstalowałam zwierzaki i ponownie zainstalowałam (nic nie dało).
accola jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.10.2011, 18:46   #24
xometr
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Cytat:
Napisał accola Zobacz post
Zaktualizowałam moją grę przed instalacją sims zwierzaków, ale nadal nie działa.
Pojawia się taki komunikat:

,,Wygląda na to że masz zainstalowaną nieoficjalną modyfikację gry, która nie pasuje do wersji gry the sims 3, którą aktualnie posiadasz, Zalecamy odinstalowanie tych modyfikacji lub zdobycie ich zaktualizowanej wersji - w innym przypadku gra może się załamywać lub będą występować znaczące błędy.''

Tylko nie rozumiem o co chodzi z tymi modyfikacjami? Mam jeden mod: NRaas (czy jakoś tak).
ps. odinstalowałam zwierzaki i ponownie zainstalowałam (nic nie dało).
No właśnie chodzi o tego moda. Wywal go przed instalacją. Po instalacji poszukaj kompatybilnego z nowym dodatkiem i wtedy dopiero gra zadziała. Czytanie ze zrozumieniem naprawdę nie boli.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.10.2011, 18:47   #25
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Pozbądź się wszystkich modów i sprawdź, czy działa, jeśli tak, to winien jest któryś mod. Mam na myśli bardziej takie mody hacki, niż nieoficjalne dodatki. Bluzka czy krzesło raczej błędów nie powodują, ale np. stary decensor już tak...
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.10.2011, 19:03   #26
Olson
 
Avatar Olson
 
Zarejestrowany: 16.10.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 83
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Cytat:
Napisał BlueDinosaur Zobacz post
Czy w grze są jakieś rasy których nie było w CAP? Jeśli tak to jakie?
To pytanie też mnie bardzo interesuje.
Albo, np. poprawili jakieś rasy? Na przykład czarnego teriera rosyjskiego?

Olson jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.10.2011, 19:04   #27
beata18ns
 
Zarejestrowany: 28.11.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 268
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

u mnie na pochylosci, nie znikla smycz, moze zalezy na jakiej ale mialam pochyly chodnik i normalnie przeszli , szli przez cale miasto do parku i ani raz sie smycz nie "odpiela", pies tylko przystawal co jakis czas i wachal chodnik ale to nie zalezne od pochylosci

a co sie tego moda tyczy, to u mnie ten komunikat wyskakiwal jakis czas temu juz, ale mozna bylo kliknac [dalej] i grac normalnie, nic nie usuwalam, nie instalowalam, sam sie pojawil jakis czas temu. Szczerze mowiac zapomnialam poprzenosic modow, folderu downloads itp przed instalacja, o dziwo nic nie protestowalo, wszystko poszlo gladko. mam teraz tylko problem ze nie moge polozyc nic na szafkach kuchennych ktore sa pobrane z neta, i na lozku tez sie nie przykrywaja jak spia chociaz np odprezaja sie i czytaja ksiazki na wyrku normalnie.

Ostatnio edytowane przez beata18ns : 19.10.2011 - 19:08
beata18ns jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.10.2011, 19:23   #28
accola
 
Avatar accola
 
Zarejestrowany: 11.01.2011
Skąd: Kraków
Płeć: Kobieta
Postów: 14
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Cytat:
Napisał xometr Zobacz post
No właśnie chodzi o tego moda. Wywal go przed instalacją. Po instalacji poszukaj kompatybilnego z nowym dodatkiem i wtedy dopiero gra zadziała. Czytanie ze zrozumieniem naprawdę nie boli.
Dziękuję za pomoc, to rzeczywiście wina modów.
ps. anie_1981 tobie również
accola jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.10.2011, 20:54   #29
-anisia-
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Gdzie moge w dodatku znalezc rosiewacze zwierzat, aby dac je do miasta ?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.10.2011, 20:57   #30
xometr
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Tradycyjnie w buydebug. Pytajnik jest przeniesiony wyżej niż było to dotychczas.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023