Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 01.03.2007, 14:19   #11
Eámanë
Admin Emeryt
 
Avatar Eámanë
 
Zarejestrowany: 12.06.2003
Skąd: Ełk/Gdańsk
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 1,010
Reputacja: 10
Domyślnie

U mnie sposób Justy nie działa, za każdym razem przy wyjściu bez zapisywania rodzi się "to samo" Podejrzewałam nawet, że płeć dziecka gra ustala już w momencie zajścia w ciążę, a nie dopiero w chwili narodzin. Ale teraz widzę, że to chyba błędna teoria
__________________
"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości." - Terry Pratchett
Eámanë jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 01.03.2007, 17:26   #12
Monitkowa
 
Avatar Monitkowa
 
Zarejestrowany: 03.02.2006
Skąd: Gdańsk
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 3,155
Reputacja: 15
Domyślnie

a ja odkryłam nowy sposób
Przed staraniem sie o dziecko simka musi zjeśc ciasteczka tak długo az bedzie miała cały zielony wskaźnik głodu. Jak narazie mje simy po tej metodzie urodziły juz dwie dziewczynki... trzeci raz spróbuje kiedy indziej bo nie chce miec zaludnionego od niemowlaków Miłowa
__________________
[img]http://i48.************/358osn7.png[/img]
http://ask.fm/Mitheska
Monitkowa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.03.2007, 16:27   #13
Lizzy
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Miałam ten sam problem, założyłam nawet temat... Niestety, u mnie nic nie działa, a mam w Miłowie już kilka chłopców i jeszcze parę "w drodze". Ale spróbuję z tymi ciastkami, nie mam nic do stracenia.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.03.2007, 17:36   #14
rosex
 
Avatar rosex
 
Zarejestrowany: 14.03.2005
Skąd: wiltshire
Płeć: Mężczyzna
Postów: 947
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał Eámanë
U mnie sposób Justy nie działa, za każdym razem przy wyjściu bez zapisywania rodzi się "to samo" Podejrzewałam nawet, że płeć dziecka gra ustala już w momencie zajścia w ciążę, a nie dopiero w chwili narodzin. Ale teraz widzę, że to chyba błędna teoria
Nie sądzę. Wg mnie płeć dziecka ustalana jest dopiero przy porodzie. Bo u mnie sposób Justy działa.
rosex jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.03.2007, 18:55   #15
DiabolicAngel
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja mam podobny problem z tym, że... U mnie rodzą się TYLKO dziewczynki Może ktoś wie, jak zrobić chłopca?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.03.2007, 20:35   #16
Justa95
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja chłopca robię tym samym sposobem co już wcześniej pisałam (mi zawsze pomaga ale czasami to muszę po 3 razy ale wkońcu się udaje).
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.03.2007, 20:39   #17
Karolcia
 
Avatar Karolcia
 
Zarejestrowany: 18.07.2003
Skąd: Gliwice xD
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 275
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał agnieszka130187
Jest sposób na to by urodził się chłopiec lub dziewczynka, mi się zawsze sprawdza i na forum simsweb też ktoś opisuje taki sposób, otóż jak już weźmiecie opcję odpręż się i wtedy wybierzecie postaraj się o dziecko, to sposób jest taki,jeżeli klikniesz:
SIMKĄ NA SIMA i wybierzesz opcję postaraj się o dziecko urodzi się chłopiec
SIMEM NA SIMKĘ urodzi się dziewczynka to wszystko zależy właśnie od tego kto zaczyna mi sprawdza się za każdym razem wypróbuj i napisz czy podziałało, mnie się nawet wydaje,że w grze to jest po prostu zakodowane
A co jak rodzą sie blizniaki?
__________________
; o Ups Aj dydyt egejn ; o

Cieść Cam xD
Karolcia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.03.2007, 18:35   #18
lusia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No właśnie ! Mam pytanie co do bliźniaków Zawsze rodzą się albo dwie dziewczynki, albo dwóch chłopców (przynajmnije u mnie) ... Może urodzić się i to i to ?

Ps. Raz zdażyło mi się tak, że zawsze baaardzo chciałam bliźniaki... No, a raz w pewnej rodzince baardzo chciałam miec akurat jedną, śliczną dziewczynkę ... No i zgadnijcie co się urodziło... Bliźniaki ! Dwóch ślicznych CHŁOPCÓW !!

Ostatnio edytowane przez lusia : 09.03.2007 - 18:37
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.03.2007, 19:22   #19
Justa95
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mi się 2 lata temu urodziły bliźniaki i to (jestem pewna na 90%) był chłopiec i dziewczynka. Nie jestem pewna na 100% bo nie mam już tej rodzinki - reinstalka i to tydzień po urodzeniu tych bliźniaków (ale i tak miałam już ich dosyć )
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.03.2007, 20:39   #20
Alatáriël
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja miałam 2 razy bliźniaki - raz chłopca i dziewczynke, a raz 2 chłopców. Na innym kompie kumple mieli zawsze chłopczyka i dziewczynkę. A wracając do tematu... Ja zawsze robie tak, że jak mi sie urodzi "nie to co chce" to wychodze bez zapisywania gry. I wychodzi
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023