Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > Opowiadamy jak sobie gramy
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 17.01.2016, 16:22   #1
Laselight
 
Zarejestrowany: 17.09.2011
Skąd: Naddniestrze
Płeć: Kobieta
Postów: 2,307
Reputacja: 12
Domyślnie Tyskie na forum

Tak więc zaczynając moje dwójkowe OJSG powinnam najpierw zaznaczyć, że pomysł na to OJSG wpadł do głowy przypadkiem i to na początku nie miało być OJSG, tylko takie granie. Niektórzy już widzieli wersję roboczą i te pe. Na początku nie planowałam tego nawet do OJSG pisać, gdyż bałam się, że to OJSG może być zbyt kontrowersyjne, ale po wielu namowach zdecydowałam się to zrobić.
No więc w tym OJSG będą brać udział m.in. forumowicze, także jeżeli masz ochotę wystapić w OJSG to proszę pisać, na pewno znajdziemy ci rolę!
Drugą kwestią jest to, że jeżeli znajdzie się odpowiednia liczba czytelników, w tym OJSG pojawią się ankiety dot. dalszych losów.
No a trzecie - występuje w OJSG, jednak zdecydowałam się na narrację z punktu widzenia narratora.

Historia czwórki współlokatorów, którzy wprowadzili się do domu w miejscowości Tyskie. Stawką zamieszkania jest zakład, na podstawie którego Jakub Modest Perplexite ma uwieść jedną z trzech dziewczyn. Ta, która pierwsza da się uwieść, zostanie jego żoną.




Odcinek 1 - Pierwsze zapoznanie, pierwszy obiad

Jakub jako pierwszy wprowadził się do domu w Tyskie. Bez czekania na pozostałe współlokatorki i na dokończenie budowy domu poszedł obejrzeć swój pokój. Jego uwagę przykuł stoiczek na płyty z muzyką.
- Nie jest tak źle, jak się spodziewałem. - pomyślał



Zaczął też w oczekiwaniu na współlokatorki grać w jakąś grę na komputerze, najpewniej pasjansa albo kierki. Nie mógł zainstalować żadnej gry, bo jego komputer nie posiadał napędu CD-Rom, a Internetu póki co nie miał.



2 godziny później, przed domem stały współlokatorki. Jechały dosyć długo i wielokrotnie błądziły w drodze do Tyskie, przez co przyjechały później, niż myślały, że przyjadą. Ciemnowłosa - Miyoki, w koku - Cytrynowa Wiśnia/Cytryśnia, a w najjaśniejszych włosach - Lase.



- Miyoki, ciekawe, czy w ogóle wytrzymamy mieszkając w jednym domu?
- Spokojnie, najwyżej się wyprowadzimy. - odpowiedziała.

Lase gadała z Miyoki, a Cytryśnia druga (po Jakubie) weszła do domu.



W przedpokoju Jakub czekał na wszystkie współlokatorki. Od razu, jak zobaczył Cytrynową Wiśnię, zaczął z nią rozmawiać.



LL z Miyoki również weszły do domu i kontynuowały rozmowę o ślimakach jej byłej współlokatorki i pracy.



Lase poszła obejrzeć salon i usiadła na kanapie. Przed telewizorem. Niby nic, ale jednak to jest już jej salon. Trzeba jakoś z tym żyć. Ale Lase stwierdziła, że kanapa wygodna.



Miyoki dołączyła się do niej, a w przedpokoju po paru minutach rozmowy Jakub próbował przytulić CW, ale odmówiła.



Jakub usłyszał dzwonek do drzwi. Najprawdopodobniej dało ją najbliższe zgromadzenie moherów. dali tam albo nadajnik TV Trwam, albo zestaw do przyrządzenia kota. Jednak Jakub nie otworzył tego, gdyż bał się, że jest w niej bomba bądź, o zgrozo, komputer zawierający napęd Cd/DVD-Rom.



Po obejrzeniu przesyłki Jakub dołączył się do przesiadujących w salonie i wszyscy wspólnie obejrzeli film w telewizji.



Lase i CW poszły oglądać dom. W łazience na pierwszym piętrze Lase zaczęła skakać w wannie. Nikt nie wie, czemu.



Po skakaniu w wannie Laselight poszła do swojego pokoju się napić.
- Nie wiem, jak ja wytrzymam w tym domu. - pomyślała



Na "balkonie" z wanną była reszta. CW kłóciła się z Miyoki.



Kuba nie chciał słuchać kłótni, więc poszedł nawozić swój ogród.



Lase, CW i Miyoki poszły jeść kromkę chleba na obiad, bo nie umiały gotować niczego innego.
- Wiesz co, zastanawia mnie, kim w ogóle jest ten cały Jakub. - powiedziała CW
- Jutro się tym zajmiemy.





Jakub dalej działał w ogrodzie. Tym razem sadził pomidory.



Natomiast Lase z CW po obiedzie poszły pic w pokoju Lase.
- Za wspólne mieszkanie!



CW w pokoju Lase grała, a Lase w pokoju Jakuba grała. Obie grały w szachy na kurniku, bo w końcu mają wszyscy internet. CW była zbyt leniwa, by iść do swojego pokoju, a Lase weszła dla zasady do pokoju Jakuba.



- Czemu ten pokój jest taki różowy? - pomyślała Lase



CW, LL i Miyoki przed snem zagrały w bilarda. Jakub dalej zajmował się ogrodem, więc nie mógł dołączyć.



- Jestem zwycięzcą!

__________________

Ostatnio edytowane przez Laselight : 22.07.2016 - 18:09
Laselight jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 17.01.2016, 16:31   #2
LepkiePaluszki23
 
Zarejestrowany: 08.02.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 608
Reputacja: 41
Domyślnie Odp: Tyskie na forum

Lase!
Zamysł na OJSG jest świetny! Te intrygujące rozmowy, uściski... Ach...
Czekam na dalszą akcję i dalszych forumowiczów
LepkiePaluszki23 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.01.2016, 17:16   #3
Cytryśnia
 
Avatar Cytryśnia
 
Zarejestrowany: 10.12.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 892
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Tyskie na forum

YOLO
Czuję się zaszczycona! Teraz będę czekać na odcinek trzeci (tak, trzeci? Tak trzeci...)
Z tą narracją opowiadanie przybiera jeszcze większej głębi.
Pozdrawiam
ja, CW
__________________
Majestatyczność
Cytryśnia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.01.2016, 23:56   #4
Aperlaxive
 
Avatar Aperlaxive
 
Zarejestrowany: 11.02.2011
Skąd: Over The Hills And Far Away
Płeć: Kobieta
Postów: 858
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Tyskie na forum

Sam pomysł jest bardzo ciekawy. Trzy kobiety i jeden mężczyzna

Dziewczyny są naprawdę ładne. Miyoki pasuje mi na gotkę lub coś takiego.
Szkoda tylko, że zachowują się trochę jak słodkie idiotki. Przydałoby się je ogarnąć lub coś. Bo w przeciwnym wypadku, to też się zastanawiam jak oni z sobą wytrzymają

Ale czekam na rozwój wydarzeń, bo nieźle się zapowiada. I jakby co, to z chęcią wystąpię w OJSG
__________________
Forever and ever.
Aperlaxive jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.01.2016, 16:33   #5
tut
 
Avatar tut
 
Zarejestrowany: 14.04.2015
Skąd: Włocławek
Płeć: Kobieta
Postów: 158
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Tyskie na forum

Hej
Super pomysł, już się nie mogę doczekać, aż zaczną rozrabiać
__________________
Jagodowo
Jagodowo na blogspot
tut jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.01.2016, 22:26   #6
Laselight
 
Zarejestrowany: 17.09.2011
Skąd: Naddniestrze
Płeć: Kobieta
Postów: 2,307
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Tyskie na forum

Cytat:
Napisał LepkiePaluszki23 Zobacz post
Lase!
Zamysł na OJSG jest świetny! Te intrygujące rozmowy, uściski... Ach...
Czekam na dalszą akcję i dalszych forumowiczów
Dziękuję za opinię. Dopiero się rozkręcają, także... No i nowi forumowicze będą. Będą sobie sąsiadami

Cytat:
Napisał Cytryśnia Zobacz post
YOLO
Czuję się zaszczycona! Teraz będę czekać na odcinek trzeci (tak, trzeci? Tak trzeci...)
Z tą narracją opowiadanie przybiera jeszcze większej głębi.
Pozdrawiam
ja, CW
To był dopiero pierwszy, teraz będzie drugi.

Cytat:
Napisał Kotelarski Zobacz post
Więcej pomysłu, dynamizmu! Zdjęcia mają zupełnie niewykorzystany potencjał.
To mogło być tak:
Jakub jako pierwszy wprowadził się do domu w Tyskie (dlaczego nie w Tyskich?). Bez czekania na pozostałe współlokatorki i na dokończenie budowy domu, poszedł obejrzeć swój pokój. Jako że był z natury przenikliwy, postanowił przeniknąć firankę.
– Firanka całkiem spoko, tylko co mi po niej, skoro i tak cały świat będzie mógł oglądać moje bezeceństwa przez to ogromne okno? – pomyślał.

http://i.imgur.com/n3aMgwJ.png
Po czym stwierdził:
– Jolo. Wszystko poza ścianami i podłogą jest tutaj tak ciemne, że ledwo cokolwiek widzę, więc pewnie z zewnątrz nikt niczego nie zobaczy. – Jakub uśmiechnął się złowieszczo.

http://i.imgur.com/9ae3dn3.png


Lase chyba też bardzo przenikliwa…
Dzięki za opinię! Jak tak teraz patrzę, to rzeczywiście, można było opisać inaczej, czemu nie pomyślałam? Ale to dopiero początek, to nie planuję od razu jakiś wielkich akcji.
Najwidoczniej przenikliwość mają we krwi...

Cytat:
Napisał Aperlaxive Zobacz post
Sam pomysł jest bardzo ciekawy. Trzy kobiety i jeden mężczyzna
I do tego forumowicze
Cytat:
Napisał Aperlaxive Zobacz post
Dziewczyny są naprawdę ładne. Miyoki pasuje mi na gotkę lub coś takiego.
Dzięki, tylko Miyoki nie miała być gotką, tylko bardziej tak wygląd nieco azjatycki, bo uwielbia Chiny.
Cytat:
Napisał Aperlaxive Zobacz post
Szkoda tylko, że zachowują się trochę jak słodkie idiotki. Przydałoby się je ogarnąć lub coś. Bo w przeciwnym wypadku, to też się zastanawiam jak oni z sobą wytrzymają
W grze dałam im trochę samowolki, bo Jakub musi sobie jedną z tych dziewczyn wybrać, a żeby nie byc oskarżoną o ustawianie czy coś takiego O ile dziewczyny na pewno ze sobą wytrzymają (LAse i CW przyjaciółki, Miyoki tez lubią).

Cytat:
Napisał Aperlaxive Zobacz post
Ale czekam na rozwój wydarzeń, bo nieźle się zapowiada. I jakby co, to z chęcią wystąpię w OJSG
Jeszcze raz dzięki, jesteś w kolejce do bycia bohaterem.

Cytat:
Napisał tut Zobacz post
Hej
Super pomysł, już się nie mogę doczekać, aż zaczną rozrabiać
Dzięki za komentarz.

Jako, że mam aż 5 komentarzy, co jak na to forum jest bardzo dużo, także zapraszam na drugi odcinek. Tylko od razu mówię, że ten odcinek jest bardziej satyryczny/suchy/humorystyczny itp... I dziękuję wam wszystkim za komentarze.

Odcinek 2 - Troll-gazeta

Drugiego dnia, rano Lase odważyła się i wyniosła śmieci.



Gazeciarz przyniósł gazetę, którą zamówił Jakub. Lase nie wiedziała, dla kogo ona jest, więc postanowiła ją przeczytać.
-. Boże, poradnik trolowania?! Naprawdę?! To na pewno dla Jakuba! – pomyślała Lase, widząc nietypową okładkę tego tygodnika. Jakub posiada nietypowe hobby – w wolnym czasie oprócz zajmowania się swoim „ogródkiem” trolluje i prowokuje w internecie.





Cytryśnia leżała w łóżku i czytała książkę o nieznanym nikomu tytule.
- Dobra, mam oprawioną, dobrze ją skrywam, wiec nikt się nie dowie, co ja czytam. Jakby się dowiedzieli miałabym kłopoty. – pomyślała



Po chwili czytania, CW zeszła na dół, żeby porozmawiać z Lase, swoją przyjaciółką.
- Więc widzisz, sprawdzałam w nocy kim jest nasz cały Jakub. Proszę, oto lista.
Lase podała wydrukowaną przez siebie listę CW.

http://i.imgur.com/6Dn2mGa.png

- A tak poza tym to widziałam gazetę, którą sobie zamówił. 100 sposobów na podryw i poradnik, jak zostać trollem internetowym. Porady dla początkujących i średniozaawansowanych. – rzekła Laselight
- Przecież od zawsze wiadomo, że jest trollem i prowokatorem. Czyżby nie wierzył w swoje umiejętności trolowania, że kupił poradnik? – odpowiedziała Cytryśnia
- Każdy mu wszędzie powtarzał, że jego umiejętności trolowania są na zbyt wysokim poziomie.
- Pewnie chciał się doszkolić. No ale wracając do informacji, co znalazłaś o Jakubie, to nie spodziewałam się po nim tylu osiągnięć. Kulturysta, który nie jest kulturysta? Nie wygląda na takiego. Sułtan? Zaskoczenie. Ale najciekawsze jest to, że w Biblii jest postać, która jest jego imiennikiem. No ale w końcu wiemy, czemu jego komputer nie ma napędu CD. Wynalazł komputer bez tego napędu.



W międzyczasie Miyoki poszła podkraść się do lodówki, w celu okupowania jej i ochrony przed dostępem niepożądanych gości, takich jak Jakub. W tym celu swój wzrok skierowała w taki sposób, jakby chciała tam uwięzić głowę.



Niestety, Miyoki znużona okupacją lodówki musiałą odstąpić miejsca Jakubowi. Wygłodniały jak wilk wziął jedyne różowe mleko i je wypił.



Jakub postanowił okazać się dobroduszny i przygotować im śniadanie.
- Na pewno kawałek szynki posmarowany masłem, bez niczego będzie im smakować. – powtarzał sobie Jakub. – Nie wiem tylko, po co wyciągałem ten cholerny chleb. Nie jest mi potrzebny.
W tle Miyoki wpatrywała się w gazetę Jakuba.
- Serio, poradnik dla trolli internetowych?! – pomyślała
Lase z CW grały w „papier, kamień, nożyczki”.



Lase z CW okazują się być bardzo rozrywkowe. Nawet pierze wezmą do kuchni!



Podczas śniadania, CW z Jakubem siedli osobno, a Miyoki z Lase osobno.
Jakub z CW rozmawiał o wszystkim, czym się tylko dało.



Lase podczas jedzenia poruszyła sprawę Jakuba.
- Widziałaś już tą gazetę, co kupił. Jak ciebie interesuje, to wczoraj wyszukałam w sieci nieco o nim. Mam tę kartkę i ci mogę później pokazać.



Po obiedzie, Lase poszła grać samotnie w bilard. Do mieszkania, bez pukania weszła anonimowa stalkerka, ubrana na zielono. Weszła Jakubowi do łazienki, gdy brał kąpiel.



CW nie chcąc okazać się chamem, prostakiem ani brudasem zrobiła coś niezwykłego. Umyła wannę.



Znudzona Lase na komputerze Cytrynowej Wiśni zaczęła trollować na stronce z czatem. Wypisywała do każdego, że chciałaby zostać terrarystą. W końcu znalazła kogoś, kto z nią mniej więcej pogadał. Niestety nie dość, że gadał po angielsku, to jeszcze nie wiedział kto to terrarysta.
LL: chciałbym zostać terrarystą
Obcy: Heloo
LL: hej
Obcy: How are you?
LL: yyyy
LL: aj dont spik inglisz
LL: ja z polski
Obcy: POLAND?
LL: tak
LL: chciałbym zostać terrarystą
Obcy: You stupid men
LL: czemu
Obcy: Terrorist?
LL: TERRARYSTA
Obcy: Im love terrorist <3
LL: terrArysta
LL: Terrarysta to w terrarium hoduje wszystko
Jak widać, jej umiejętności trollingu były na wyjątkowo niskim poziomie.



Miyoki weszła na komputer Lase, bo miała jej zdaniem najładniejszy pokój. Rozmawiała na czacie z kilkoma osobami z Chin oraz ze swoją byłą współlokatorką, która w tym czasie grała w Lola.
- Boże, jak dobrze, że z nią już nie mieszkam. Pamiętam, jak przez nią nigdy się nie wyspałam, ale że na studiach ciężko o mieszkanie, to musiałam z nią mieszkać. A Lase z Wiśnią i tak się jarają jej ślimakami.



Później Miyoki porozmawiała z CW w swoim pokoju. Jak widać, CW nie przeszkadzają krzesła, czy inne przeszkody.



W kuchni Jakub czytał swoją gazetę. Brak światła mu nie przeszkadza w zdobyciu ważnych informacji.



Lase, jak to już ma w swoim zwyczaju, skakała w wannie, podśpiewując nieznaną nikomu pieśń.



Mozolny, twardy i trudny jest nasz wielorybniczy znój.
Lecz nie przestraszy nas sztormów ryk i nie zlęknie groza burz.
Dziś powrotnym kursem wracamy już,
Rejsu chyba to ostatnie dni
I każdy w sercu już chyba ma, piękne panny ze starej Maui.

Płyńmy w dół, do starej Maui, już czas.
Płyńmy w dół, do starej Maui.
Arktyki blask już pożegnać czas.
Płyńmy w dół, do starej Maui.

Z północnym sztormem już płynąć czas, wśród lodowych groźnych gór.
I dobrze wiemy, że nadszedł czas, ujrzeć niebo z tropikalnych chmur.
Dziesięć długich miesięcy zostało gdzieś, wśród piekielnej, kamczackiej mgły.
Żegnamy już Arktyki blask i płyniemy do starej Maui.

Za sobą mamy już Dimon Head, no i groźne stare Oahu.
Tam maszty i pokład na długo sukł wszechobecny, groźny lód.
Jak odrażająca i straszna jest biel Arktyki, tego nie wie nikt.
Za sobą mamy już setki mil, czas wziąść kurs na starą Maui.




Tymczasem wieczorem Jakub gotował obiad. Oto efekt.





Mimo przeciwności losu, dziewczyny zjadły obiad.



A Jakub nie jadł, bo zajmował się ogrodem.



Jakub, o 2 w nocy, trolował w internecie.

__________________
Laselight jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.01.2016, 22:46   #7
Cytryśnia
 
Avatar Cytryśnia
 
Zarejestrowany: 10.12.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 892
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Tyskie na forum

Zaczęłam się śmiać jak zobaczyłam te trolle, ale że wszystko mnie boli, to był to bolesny śmiech. A potem przez to zaczęło mi się kręcić w głowie. Jednakże ta karuzela śmiechu była nie do powstrzymania. To od tej karuzeli tak mi się kręciło w głowie.
Czyj Jakub już coś wyhodował? (pewnie posadził pomidory)
Nna razie jest tak... spokojnie i bez akcji! Czekam na porywajace romanse i bohaterskie kariery! czekam na gości bardzo specjalnych
i czekam aż Jakub wykorzysta 100 sposobów na podryw na <nie będę spojlerować>
__________________
Majestatyczność
Cytryśnia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.01.2016, 10:48   #8
Nina14!
Archeolog Renesansu
 
Avatar Nina14!
 
Zarejestrowany: 18.05.2015
Skąd: ✬Niebycie✬
Wiek: 21
Płeć: Kobieta
Postów: 175
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Tyskie na forum

Lase,ty mnie śmiechowo dobijasz....
100 sposobów na Podryw i ta focia trolli z WP
Nic dodać,nic ująć,epickie !
Nina14! jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.01.2016, 20:59   #9
Laselight
 
Zarejestrowany: 17.09.2011
Skąd: Naddniestrze
Płeć: Kobieta
Postów: 2,307
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Tyskie na forum

Cytat:
Napisał Nina14! Zobacz post
Lase,ty mnie śmiechowo dobijasz....
100 sposobów na Podryw i ta focia trolli z WP
Nic dodać,nic ująć,epickie !
Dzięki, następnym razem za straty spowodowane śmiechem płacę odszkodowanie!
Cytat:
Napisał Cytryśnia Zobacz post
Zaczęłam się śmiać jak zobaczyłam te trolle, ale że wszystko mnie boli, to był to bolesny śmiech. A potem przez to zaczęło mi się kręcić w głowie. Jednakże ta karuzela śmiechu była nie do powstrzymania. To od tej karuzeli tak mi się kręciło w głowie.
Idę płacić odszkodowanie!
Cytat:
Napisał Cytryśnia Zobacz post
Czyj Jakub już coś wyhodował? (pewnie posadził pomidory)
Póki co to tylko krzaczki, posadził wszędzie pomidory i parę usunął, żeby zrobić miejsce dla truskawek, żeby tylko sok był owocowy jakiś.
Cytat:
Napisał Cytryśnia Zobacz post
Nna razie jest tak... spokojnie i bez akcji! Czekam na porywajace romanse i bohaterskie kariery! czekam na gości bardzo specjalnych
Na akcję trzeba poczekać, bo dopiero się asymilują kurde w mieście. A narazie, jako iż poruszyłam temat forumowiczów, boję się rozkręcać jakieś zdrady i romanse. Goście bardzo specjalni? Ciekawe, o co tobie chodzi, ale specjalni goście się pojawią.
Cytat:
Napisał Cytryśnia Zobacz post
i czekam aż Jakub wykorzysta 100 sposobów na podryw na <nie będę spojlerować>
Nieprędko, ale będzie wykorzystywać. Narazie musi zająć się dla dobra cywilizacji ogrodem, trollingiem i kurami na kurniku.

Mało komentarzy pod tym odcinkiem, ale jednak ze względu na popyt...


Odcinek 3 - Cebula niedomowa

Następnego dnia, rano CW przyszła do pokoju Laselight.
- A może byśmy dzisiaj wszyscy gdzieś wyszli. Już trzeci-czwarty dzień, a dalej siedzimy w tym domu jakby powodzie były! – zaproponowała Cytryśnia
- Dobry pomysł, jak Miyoki z Jakubem odmówią, to ich zmusimy do pójścia.



W mieście była wiosna, a temperatury nie przekraczały nawet jednego stopnia. Z tego powodu wszyscy, oprócz Miyoki, której mrozy aż tak nie wadziły, poszli w zimowych kurtkach do Parku Шых. W Tyskie widoczne są duże wpływy Białorusinów, z tego powodu niektóre miejsca, w tym otoczenie studenckie ma nazwy białoruskie
- Jak zimno! – skarżyła się CW
- Sama chciałaś wyjść, to nie narzekaj! – odpowiedział Jakub



Lase położyła się na ławce w parku.
- No czemu się położyłaś jak bezdomny jakiś, a mi miejsca nie dasz? – oburzyła się Miyoki
- Bo mogę, poza tym jest ławka obok.



Do Jakuba podszedł tajemniczy gość wyglądający jak Arnold Boczek ze Świata Wg Kiepskich.
- W morde jeża! Panie! Afera jest! Jestem Arnold Boczek-Bieber. – odpowiedział Arnold
- Witam pana, ale jaka k… afera? Bo co? Weź człowieku znajdź sobie inne centrum zainteresowania. A czemu pan nie jest Arnoldem Boczkiem, tylko jeszcze Bieberem?
- Panie! Bo się ze mnie śmiali, żem Boczek i grubas promografitowy jest, panie! To musiałem dopisać sobie do nazwiska, bo jednak lubię swoje nazwisko, nie. No ale w dupę węża! Ma pan dziewczynę, czy nie ma pan, bo jak pan ma, to muszę znaleźć sobie kogo innego do rozmowy. – odpowiedział Arnold
- No dziewczyny nie mam, a co to pana obchodzi, czy mam, czy nie mam? Chłopaka pan szuka? – rzekł Kuba
- W morde jeża! Ja w Gruzji, no znaczy tym Gruzjogruzo…
- Gruzjanistanie?
- Tak, tam koło Tyskie otworzyłem wie pan co. Taki dom publiczny. No i ja żem chciał pana zaprosić. W mordę jeża!
- Może przyjdę, bo nie pracuję.



Po długiej rozmowie z Arnoldem Boczkiem-Bieberem, przyszedł się przywitać z Jakubem Jacek Soplica.
- Dzień dobry, Jacek Soplica. Pan jest nowy?
- Dzień dobry, Jakub Em. Tak, wprowadziłem się niedawno. Całkiem ładna okolica.



Lase z CW dopadły parkową beczkę z napojami. Nie wiedziały, że coś takiego jest w Parku Шых, to nie przyszły z kanistrem, ale na następny raz będą wiedzieć. Ale spróbowały przynajmniej i im smakował napój. Nawet Lase, która jest nieco wybredna smakowo.



Jakub tego dnia nie mógł wytrzymać bez zrobienia czegoś głupiego, więc otworzył buzię i zaczął krzyczeć.
- Patrzcie na moje zęby! Mam jednego, białego i długiego. I pamiętajcie, ku… jedno - każdy kto pije alkohol przed 18 rokiem życia jest dla mnie skończonym kretynem! Pamiętajcie, ku… o tym! Zresztą w domu mam trzy kobiety i mnie głodzą! Patrzcie, tak wygląda człowiek, którego głodzą w domu!



Miyoki w tym czasie poznała blondwłosego Klaudiusza, który się zapytał jej o numer, żeby dać go swojemu kumplowi, bo uznał, że Miyoki jest bardzo fajna i dobrze by było, jakby się poznali.



W międzyczasie, cała czwórka wyszła w parku i poszła do pobliskiej kawiarni „Słońce”. Spotkali tam młodego Dona Banana, syna znanego piłkarza Konrada Banana pogrywającego na skrzypcach.



Pozamawiali sobie homary i spędzali miło czas.



Jakub, po skończonym posiłku wziął szklankę wody i wylał ją sobie na talerz.
- No patrzcie, jak wyleję tą wodę na talerz to będę mieć pyszną zupę! No nie mam łyzki, no ale mogę ją wypić widelcem.



Lase patrzyła z niedowierzaniem. Miyoki zabrała ukradkiem swój talerz, a Cytryśnia sztućce, żeby je wymyć i użyć w domu. Miyoki, Laselight i Cytryśnia poszły do domu, a Jakub skorzystał z zaproszenia Arnolda Boczka-Bieber i pojechał taksówką do burdelu w Gruzjanistanie, w celu skorzystania z usług.
- Śmierdzisz! - powiedziała do Jakuba prostytutka. - Ale cóż, klient to klient, nie mogę narzekać. - myślała

__________________

Ostatnio edytowane przez Laselight : 30.01.2016 - 21:30
Laselight jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.01.2016, 21:39   #10
LepkiePaluszki23
 
Zarejestrowany: 08.02.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 608
Reputacja: 41
Domyślnie Odp: Tyskie na forum

Dwa odcinki do tyłu, to trochę za dużo
Wynoszenie śmieci taki poważny problem XDD
Świetna gazeta! Fuu. Tak z gwinta pić? Bleh! Takie smaczne danie jak....... KANAPKI! XD
Do Jakuba nawet jakieś dziwne stworzenia lgną? Rozmowa na czacie Ogród rozwija się. Tylko żadnej chemii XD

A teraz 3 odcinek
Siłą albo wypchnięciem z domu XDDD
Spotkanie z Arnoldem
Same gwiazdy w Tyskie widzę mieszkają XDD
Miyoki ma parcie widzę
Głos oddałem
Czekam na następny odcinek
LepkiePaluszki23 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023