Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 12.10.2007, 08:11   #1
Iminashi
 
Avatar Iminashi
 
Zarejestrowany: 29.04.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 1,045
Reputacja: 13
Domyślnie Wasze pierwsze rodzinki

Pamiętacie swoje pierwsze rodzinki? Ja tak! To była simka płci żeńskiej. Nazywała się Ania- bo nie miałam innego pomysłu, a jej nazwisko to Shunai- z bajki chyba "Shuricken School". Miała wszystko maxisowe, bo dopiero za pół roku nauczyłam się sćiągać dodatki w formacie package Miała te najdłuższe blond maxisowe włosy, tą czarną, maxisową bluzeczkę na ramiączka z odkrytym brzuchem oraz te czarne maxisowe obcisle rybaczki.
A wy pamiętacie swoje pierwsze rodzinki? Możecie dawać foty
Iminashi jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 12.10.2007, 14:57   #2
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wasze pierwsze rodzinki

Tak dawno to było, że nie mogę sobie przypomnieć Ale pewnie była to singielka, bo wiadomo, że takimi gra się łatwiej.
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.10.2007, 15:09   #3
Iminashi
 
Avatar Iminashi
 
Zarejestrowany: 29.04.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 1,045
Reputacja: 13
Domyślnie Odp: Wasze pierwsze rodzinki

Cytat:
Napisał helena
Tak dawno to było, że nie mogę sobie przypomnieć Ale pewnie była to singielka, bo wiadomo, że takimi gra się łatwiej.
ja tez stworzylam sama simke, bo nie umialam panowac nad dwoma simami
Iminashi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.10.2007, 15:26   #4
shezza
 
Avatar shezza
 
Zarejestrowany: 24.03.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 833
Reputacja: 13
Domyślnie Odp: Wasze pierwsze rodzinki

Oł Maj Gad... Moja pierwsza rodzina... To było cooś... xD Nie wiem dlaczego, ale akurat tą rodzinę pamiętam. Dziadek, babcia, matka, córka nastolatka, córka dziecko, córka małe dziecko. I przy wpisywaniu nazwiska wcisnął mi się niechcący Caps i w rezultacie dziadek otrzymał imię: WŁADYSŁAW, bo wtedy nie wiedziałam, jak wyłączyć Capsa. Reszty imion nie pamiętam. Ale za to kojarzę, że matka była maskotką sportową, zakochała się w kumplu po fachu i odeszła od rodziny. A dalsze losy nieznane, bo rodzinka mi się znudziła.
shezza jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.10.2007, 15:51   #5
Olcia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze pierwsze rodzinki

ja nie pamiętam, ale napewno to była samotna kobieta.. Zawsze takie robiłam.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.10.2007, 16:48   #6
Rose
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze pierwsze rodzinki

Moja pierwsza rodzina, tak jak rodzinka Olusi wszystko miała maxisowe. Dorosła babka w blond włosach i tej zielonej sukience, jej córka - nastolatka w brązowym długim kucyku i w spódniczce i bluzce na ramię i ojciec, którego już nie pamiętam.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.10.2007, 17:20   #7
Neillé
 
Avatar Neillé
 
Zarejestrowany: 10.07.2006
Skąd: ZG
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 406
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wasze pierwsze rodzinki

Moja pierwsza rodzinka to było małżeństwo z małym dzieckiem. Jedyne, co w niej pamiętam to to, że dziecko miało na imię Piotruś, miało tą maskę lwa i chyba było blondynem. Imion rodziców nie pamiętam, ale wiem dobrze, że ojciec miał makijaż :laugh: i też był blondynem. Mieli wszystko maxisowskie, dom w Weronie, taki duży. Grałam nią do czasu aż Piotruś stał się dzieckiem szkolnym. Ogólnie fajnie się nią grało, bo to były te pierwsze moje odkrywania The Sims 2 :shifty: Nie mam zdjęć, bo gra była kilka razy instalowana na nowo.
__________________
.Losy rodziny River/Moore.
BLOG
Neillé jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.10.2007, 17:41   #8
Myrtle
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze pierwsze rodzinki

Pierwsza rodzinka?Oj,pamiętam,pamiętam.Była to singielka,płci żeńskiej.Imienia nie pamiętam.Pierwsza,którą samodzielnie stworzyłam,cóż to było za odkrycie.Oczywiście wszystko maxisowskie.Zielona bluzka z kwiatkiem i zielone spodnie...Ach!Cóż to było za odkrycie!;-)
P.S.Jestem nowa.Tzn.Forum czytam od ponad roku,ale dopiero teraz się odzywam.Tak jakoś...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.10.2007, 17:48   #9
mery_ann
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze pierwsze rodzinki

Moja pierwsza rodzinka to była samotna kobieta z małym dzieckiem płci żeńskiej. Z tego co pamiętam to ta dorosła miała aspiracje rodziny. Tą rodzinkę akurat najlepiej pamiętam, bo jakaś wredna baba z rodziny jutrzenka (imienia nie pamiętam) najzwyczajniej zabrała mi dzieciaka! Potem miałam parę formatów i bye bye rodzinko...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.10.2007, 18:16   #10
Iminashi
 
Avatar Iminashi
 
Zarejestrowany: 29.04.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 1,045
Reputacja: 13
Domyślnie Odp: Wasze pierwsze rodzinki

ciekawe wasze rodzinki a moja simka miał pragnienie romansowania, a że nie chciała mieć dziecka ja myślałam że chciała i adoptowałam jej niemowlę, chłopczyka, Kubusia o jasnej jak ona karnacji. Zapomniałam, że mogę umalować Anie i była OKROPNA bez makijażu! Kiedyś to były czasy!
Iminashi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023