Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 23.05.2010, 20:23   #11
Tusiov
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasza najlepsza rodzinka?

Hmm.. to chyba rodzinka Kałamarz (robiona przeze mnie, bo jest maxisowa rodzina Kałamarz ). Była tam dorosłą kobieta Lisa. Poznała takiego ładnego facia Chyba Piotr Karuzela, nie pamiętam (maxis) . Wyszła za niego i mieli córeczkę Nell . Umiała grać na pianinie xD Lisa miała męża i chyba trzech kawalerów xD
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 23.05.2010, 20:28   #12
Bezimienna
 
Avatar Bezimienna
 
Zarejestrowany: 09.08.2009
Skąd: Pośród nocnej magii.
Wiek: 25
Płeć: Kobieta
Postów: 278
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wasza najlepsza rodzinka?

Ja miałam taką zajefajną simkę. miała prawie wszystkie pamiątki, na max umiejętności i wszystkie zdolności. szlag trafił zapis
nazywała się bodajże tak jak ja
__________________
mod edit: nieregulaminowa sygna
Bezimienna jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.06.2010, 20:39   #13
Kociak
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasza najlepsza rodzinka?

Moja najlepsza rodzinka to ; Niedzwiedz ( którą sama stworzyłam )

Najpierw była 1 osoba dorosła ( Lucyna ) która była biedna <bo nie grałam na kodach > Miała mały kwadratowy domek . Potem awansowała i przeprowadziła sie do troszke więkrzego domku , potem chciała nawiązać troche kontaktu z Kazikiem Koksem wkończu mineły 2 tygodnie i... Wzieli ślub ! potem troche czasu zeszło urodzili synka Igora potem Kazik zaproponował Joe'mu Samochodzikowi by sie wprowadził i Joe pomagał opiekować sie dzieckiem potem Joe zaproponował Bercie Błetnik by sie wprowadziła i sie zgodziła chwile potem Igor wcielił sie w małe dziecko !

Zapomniałam dodać że razem mieszkają w dużej pięknej Willi ...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.06.2010, 23:00   #14
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,011
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wasza najlepsza rodzinka?

A moja ulubiona rodzinka to ta która powstała na cele opowiadania
nazwisko Temperton czwórka ich jest
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.06.2010, 13:48   #15
Simka18
 
Zarejestrowany: 20.06.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 98
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wasza najlepsza rodzinka?

No cóż moja najlepsza rodzinka to ta, którą stworzyłam dzisiaj czyli, najpierw była sama Kasia Nowak później poznała Augusta Sima i wzięli Ślub teraz maja dwójkę dzieci jedno jest, nastolatkiem a drugie w wieku szkolnym he he .Bardzo dobrze im się, wiedzie jak, żadnej mojej rodzince jak dotąd

Ostatnio edytowane przez Simka18 : 26.06.2010 - 13:53
Simka18 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.06.2010, 19:49   #16
caalam
 
Avatar caalam
 
Zarejestrowany: 13.07.2009
Płeć: Kobieta
Postów: 864
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wasza najlepsza rodzinka?

dobra. to pamiętam tak:

rodzina Wiśnia:
najpierw to był sam Dominik, ale potem poznał moją simkę - Krystynę Żuk i się w sobie zakochali. mieli dziecko Paulinę, ale zmarła jako nastolatka. i potem Krystyna zaszła w ciąże z kolegą z pracy - Markiem Piłką (mój sim, kreatywne nazwisko). Dominik się z nią rozstał i grałam już samą Krystyną. urodziła ona bliźniaki: Michalinę i Olę. Marek zmarł i Krystyna adoptowała Gerarda, który nigdy się nie ożenił. Michalina ożeniła się z Piotrem (jej szkolną miłością), a Ola z Darkiem (kolega z pracy).

rodzina Agrest (Michalina + Piotrek):
Miśka urodziła córkę Natalię, która później osiągnęła szczyt kariery: Medycyna i syna Tomka, który oficjalnie został gejem o_o.

rodzina Lupa (Ola + Darek):
Darek zmarł cztery dni po ślubie. Ola zaszła w ciąże z przypadkowym gościem. urodziła Michała, który znalazł szczęście u boku Felicji Cosiek.

i mogłabym tak długo pisać, ale tych rodzin było potem wiele i wiele i wiele.
caalam jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.06.2010, 10:46   #17
Ana021
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasza najlepsza rodzinka?

Hmm...jeszcze niedawno lubiłam grać rodzinką Belli z Dziwnowa,która zaszła w ciąże z jakimś gostkiem i miała bliźniaczki,potem wyszła za miastowego i mieli jeszcze jedną córkę
Bliźniaczki i ich siostra założyły swoje rodziny,Bella z mężem się zestarzeli,no a potem znudziła mi sie ta cała rodzina i wszystkich jej członkow usunęłam
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.06.2010, 11:26   #18
kalafjor
 
Avatar kalafjor
 
Zarejestrowany: 09.09.2007
Skąd: Santa Bożena
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,326
Reputacja: 16
Domyślnie Odp: Wasza najlepsza rodzinka?

Moją najlepszą rodzinką było pokolenie Nastka.
Zaczeło się od tego, że była Stonka Nastka, która kochała swój ogród. Po jakimś czasie zamieniła się w simrośle, kochała zarabiać simoleony więc miała kilka biznesów: kwiaciarnie, elektroniczny chwilę cukiernię ale średnio jej to wychodziło chociaż miała chyba dwie nagrody "Najlepszy z najlepszych". Gdy osiągneła złotą rangę robotyka stworzyła dwa roboty, które pomagały jej w biznesieyska- faceta i Cybermychę- kobiete byli oni małżeńswem i pojechali na miesiąc miodowy na wyspę Twikki bodajżę. Po jakimś czasie Stonka spadła na minus więc zamknęła biznes i załamała się. Cybermycha otworzyła sklep zabawkarski, a Stonka wyzdrowiała lecz jej kontakty z Cybermychą się ostudziły ponieważ ona pracowała jak wół, a teraz robot zbiera chwąłę i klientów.Stonka i Dysk pracowali w biznesie, ponieważ Cybermycha nie chciała pracować siedziała tylko w gabinecie i popijała drinki. Stonka zapragnęła mieć dziecka więc wychodowała z zarodka Pomarańcza, który kochał łowić ryby. Żyli tak przez jakiś czas aż wkońcu Stonka wychodowała drugie dziecko Cytryna, który miał podobne zainteresowania jak brat. Przy okazji Pomarańcz uprawiał szklarnię i sad za domem, bo Stonka się zestarzała. Cybermycha zamknęła biznes chwilę przed tym jak Stonka wyłączyła zasilanie jej i Dyskowi. Nie chciało mi się nimi sterować więc wywaliłem ich do skrzyni rodzin. Pomarańcz wychodował wnuka Stonce- Agresta. Agrest ożenił się z (niepamiętam imienia, załóżmy, że z Kasią) i pojechał z nią na miesiąc miodowy do Wioski Takemizu gdzie nauczył się teleportacji. Więcej dopiszę później bo imion nie pamiętam i mieszają mi się ich dzieci więc wejde do gry i dopiszę
kalafjor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.06.2010, 12:24   #19
Karolka1231
 
Avatar Karolka1231
 
Zarejestrowany: 06.11.2009
Wiek: 24
Płeć: Kobieta
Postów: 52
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Wasza najlepsza rodzinka?

Heh, rodzina Pulpecik .Było ich wszystkich 15 (cała rodzina). Ale potem miałam wirusa i po rodzince.
Karolka1231 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.06.2010, 09:47   #20
Emil96
 
Zarejestrowany: 16.03.2010
Płeć: Mężczyzna
Postów: 34
Reputacja: 10
Grin Odp: Wasza najlepsza rodzinka?

Rodzina nazwana moim nazwiskiem ( nie podam ) ma mich wsunie 22 ( 18 nie żyje )
Emil96 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:00.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023