Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Domy [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 30.09.2008, 20:58   #1
lojka95
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Jesienny brąz by lojka95

A oto mój 2-gi domek . Myślę, że lepszy

Ok dam zdjęcia
Przód domu

A to takie żeby ktoś niepomyślał sobie że bryła nie moja. [zdjęcie w trakcie budowania]

Przed domem

Tył domu

Kuchnia

C.D kuchni

Łazienka

Jadalnia

salon

Sypialnia

Zrzut z góry


W salonie trochę pusto, no ale to dość małe mieszkanie i nie chciałam zawalać tego

Czekam na krytykę ...

P.S Dzięki Martusiak
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 30.09.2008, 21:05   #2
cerastes
 
Avatar cerastes
 
Zarejestrowany: 17.07.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 992
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jesienny brąz by lojka95

Jak można to ocenić , skoro to ewidentny żart !
Ty wyłącznie w takim celu wystawiasz domy , prawda ?
cerastes jest offline  
stare 30.09.2008, 21:09   #3
lojka95
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jesienny brąz by lojka95

A to Twoje początki były takie wspaniałe?!
 
stare 30.09.2008, 21:11   #4
Martusiak
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jesienny brąz by lojka95

Nie ma za co ;D

A więc tak:
Na początku myślałam, iż ściany na zewnątrz nie mają jednolitego koloru... Ale jednak sa jednolite ;D
Bryła jest niezła kolor ścian też niczego sobie ;D Dach... może inny kolor, choć ten całkiem dobrze pasuje
Ogródek - bardzo ładny aczkolwiek mogłaś dodać jakieś drzewka, krzaczki, kwiatki, czy coś... To nieestetycznie wygląda - tak pusto wokół domu...
Rozmieszczenie pokoi bardzo mi sie podoba. Sypialnia blisko łazienki, jadalnia obok kuchni... Tak powinno być
Zacznijmy od salonu, bo widze, ze do niego się wchodzi z zewnątrz... Pusto. Rozumiem, ze nie chciałaś tam nic "upychac", ale brak mi tam obrazów, roslin...
Kuchnia... ciasna, ale ładna
Jadalnia - czemu nie ma tam obrazów? Jest ładna, ale... brak dekoracji...
Łazienka - ciasna, ale jest w porządku ;D W końcu nie ma zajmowac 3/4 domu xD
Sypialnia... No, tu przynajmniej widze obrazy xD Najładniejsze miejsce w domu ;D

Razem: b. ładnie, aczkolwiek mogłoby byc nieco lepiej Na pewno dużo lepiej niż ostatnio xD
 
stare 30.09.2008, 21:12   #5
gosiaczee
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jesienny brąz by lojka95

a mi sie podoba oryginalny...
 
stare 30.09.2008, 21:18   #6
lojka95
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jesienny brąz by lojka95

Dzięki Martusiak i Gosiaczee

A zapomniałabym ... Dekoracje są w jadalni tylko nie mogłam tego ująć ... Ponieważ jest bardzo mała ... .
Robię małe domki, ponieważ jak robię duże to ciężko mi się je mebluje ...
Jutro zmienię SALON, dam roślinki i dekorację I spróbuję ująć jadalnie żeby było widać obrazy
Dzisiaj nie zmienię bo mam 5 minut bo tata chce do kompa dojść
 
stare 01.10.2008, 06:41   #7
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Jesienny brąz by lojka95

No mnie się nie podoba kolor ścian w sypialni i ten płotek w ogródku. Wiem, że jest funkcjonalny, bo simowie niezalezni nie przedostaną się na teren posesji, ale mimo wszystko taka jedna linnia płotu wygląda co najmniej dziwnie
A reszta pomieszczeń jest całkiem fajna i miło urządzona
Tylko chyba trochę zapomniałaś o oświetleniu? A jeżeli nie zapomniałaś to je włączaj podczas robienia zdjęć, bo będą się lepiej prezentowały
Bryła też ciekawa. Jak już poprzedniczka napisała drzewa jakiegoś brakuje, ale i tak fajnie urządzony ogródek, choć mi osobiście zaokrąglony basen się nie podoba, ale to kwestia gustu i jego nie będę brała pod uwagę przy końcowej ocenie

Czyli dam gdzieś tak 7/10.

Cytat:
Napisał aniołek Zobacz post
Jak można to ocenić , skoro to ewidentny żart !
Ty wyłącznie w takim celu wystawiasz domy , prawda ?
Aniołku - lubię Cię bardzo, ale może po prostu napisałabyś co Ci się nie podoba. Lojka by wtedy się dowiedziała, co ewentualnie poprawić lub zmienić...
Po co kłótnie na forum

Pozdrawiam zarówno Lojkę i Aniołka
__________________
Love Profusion
Björk jest offline  
stare 01.10.2008, 07:24   #8
dareczka84
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jesienny brąz by lojka95

jest dużo lepiej! Bryła ciekawa, wewnątrz ładna kuchnia i łazienka, nie podoba mi się salon, jak dla mnie trochę za ciemny i kanapa jest za blisko telewizora. Ale ogólnie ładny domek
pozdrawiam
 
stare 01.10.2008, 09:26   #9
mamrot
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jesienny brąz by lojka95

Podoba mi się. Ale w salonie dość mało mebli.
W każdym razie ładne.
 
stare 01.10.2008, 10:00   #10
lojka95
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jesienny brąz by lojka95

Jupi! Nie wiecie jak się cieszę że dostałam pozytywne "oceny" . Prawie wszystko na brązowo bo ja uwielbiam brąz Dzisiaj postaram się to zmienić, dam trochę roślinności , no i coś z salonem zrobię... A i postaram wykombinować coś z tym płotkiem

P.S Bjork napisałaś że mamy się nie kłócić ... No ale przyznaj, to jej początki były takie wspaniałe ? Niech rozwinie swoją "wiadomość" , a nie od razu mnie bluzga ;/ ... [Już dłużej nie wytrzymam i muszę to napisać] Szczerze to większość tego forum zachowuję się jak "święte krowy" [thx. M] , Np.: przykłady z domkami , ktoś wstawia swoje pierwsze domki a tu zaraz go bluzgają zamiast temu komuś pomóc zrobić lepszy domek . Tak jak aniołek napisała co wiedziała i co ja mam z tego wywnioskować ? ! Mam drugi przykład . : Chodzi o szukanie rzeczy . . . Ktoś nie może czegoś znaleźć to już oczywiście : A od czego służy wyszukiwarka? Wejdź na mts2 tam na pewno znajdziesz itd.! Ale oni nie rozumieją że ktoś potrzebuje pomocy , wie że może wejść sobie na mts2 ale co dalej?! No ale przecież "święte krowy" jak czegoś szukają to jest dobrze ... Ale jak się napisze to samo co oni to tylko czekać na BLUZGANIE. :mad:

Ostatnio edytowane przez lojka95 : 01.10.2008 - 10:38
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023