Wróć   TheSims.PL - Forum > Pozostałe gry > Pozostałe gry z serii The Sims
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 11.03.2008, 18:10   #1
Martynolaaa13
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Historie ze Świata Zwierząt - problemy techniczne (z instalacją)

Czesc. Dzisiaj kupilam sobie TH2HzSW i wlasnie zainstalowalo sie wszystko dobrze, ale jak uruchamiam gre wyskakuje takie okienko:




Co mam zrobic zeby gra normalnie sie uruchomila?? Prosze, pomozcie mi ;(;(;( Dziekuje za kazda pomoc.:*
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 11.03.2008, 19:25   #2
Kuba xD
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Problem z uruchomieniem The Sims 2 Historie ze Swiata Zwierzat...

Czy na pewno kupilas?? Bo jesli masz oryginalne to musi dzialac, zainstaluj jeszcze raz. Ale to mi raczej wyglada na to, ze chce plyte, czyli, ze nie ma cracka, czyli, ze sa sciagniete... Jesli sie myle, to przepraszam.

edit: wlasnie przeczytalem 2 tematy wczesniej, ze sciagalas te Simy. Takze chyba z tym pytaniem trafilas na zle forum. I nie rozumiem po co piszesz, ze kupilas, jak nie kupilas... :con:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.03.2008, 19:46   #3
Martynolaaa13
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Problem z uruchomieniem The Sims 2 Historie ze Swiata Zwierzat...

Tak, przyznaje sciagalam ale nie u siebie ani NIE DLA SIEBIE, tylko sciagalam dla mojej siostry, bo ona mowi, ze szkoda jej kasy zeby kupowac oryginalne... I ja sobie dzis kupilam oryginalne i to wyskakuje i siostrze tez...;/
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.03.2008, 14:54   #4
ZuuZaa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Problem z uruchomieniem The Sims 2 Historie ze Swiata Zwierzat...

Jedyna opcja to kupić nowe Simsy
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.03.2008, 22:13   #5
kubuss
 
Avatar kubuss
 
Zarejestrowany: 07.12.2007
Skąd: Leszno
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,788
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problem z uruchomieniem The Sims 2 Historie ze Swiata Zwierzat...

Łosz uspokuj się weź 3 albo 4 oddechy ,a później sprawdź czy gdzieś płyta nie jest porysowana. Mojej kumpeli takie cuśś też wyskakiwało ale miała pirata !! A tak na marginesie w regulaminie jest napisane czarno na białym że nie rozmawiamy o piratach. Twierdzisz że ściągnęłaś grę ,a później kupiłaś nową. Trochę to mi się całości nie trzyma ?!

pozdrawiam:
kubuss
kubuss jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.03.2008, 22:52   #6
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,456
Reputacja: 72
Domyślnie Odp: Problem z uruchomieniem The Sims 2 Historie ze Swiata Zwierzat...

1. Uspokój się do ch***ry, jeśli będziesz tak naskakiwała na wszystkich, to nikt ci tu nie pomoże.

2. Ten błąd jakiś ni jaki. "Wykryto nie", i tyle? Wsadziłaś płytę do napędu? Może przeinstaluj grę(wcześniej dopilnuj czy aby nic nie zostało).

3. Jeśli oryginał to może zadzwoń do pomocy technicznej czy czegoś? zaś jeśli pirat to cracka skopiuj i tyle.

Nie rozumiem co to za różnica miedzy piratami a oryginałami... Też mam piraty i jakoś jeszcze nigdy nie miałem z nimi kłopotów, wg. mnie to nie zależy od tego, czy oryginał czy pirat(bo czasami miałem problemy i z oryginałami), tylko od tego, kto go sprzedaje... >_<
Ja mam takiego fajnego pana, i u niego nigdy mi nie padła żadna gra, za to u jednego kupiłem, i nie mam zamiaru robić tego drugi raz.

Koniec i kropka.

Następnym razem nie rzucaj się tak dobrodziejko. Świat się na ciebie nie uwziął, radzę popracować nad pisaniem tak, by każdy zrozumiał.
Caesum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.03.2008, 22:11   #7
Ireth Númenessë
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Problem z uruchomieniem The Sims 2 Historie ze Swiata Zwierzat...

O ile dobrze zrozumiałam,ściągnęłaś z neta dla siostry, a sobie kupiłaś oryginał, tak?No więc idź do koleżanek i kolegów i spróbuj zainstalować u nich.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.03.2008, 12:03   #8
Martynolaaa13
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Problem z uruchomieniem The Sims 2 Historie ze Swiata Zwierzat...

A wiesz co to cos z moim kompem bo u mojej kolezanki zainstalowaly sie... Co to moze byc??
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.03.2008, 16:37   #9
Ireth Númenessë
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Problem z uruchomieniem The Sims 2 Historie ze Swiata Zwierzat...

Może wirusy?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.01.2009, 11:31   #10
Juszes
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Karta graficzna

Witam!
Po zainstalowaniu The Sims historie ze świata zwierząt nie mogę ich włączyć wyskakuje mi taki oto komunikat:
http://img78.imageshack.us/img78/7338/aaaajt5.jpg
Wynika z niego, że mam złą kartę graficzną, ale ponieważ kompletnie nie znam się na tego typu sprawach odnoszę się do Was z prośbą o pomoc. Po pierwsze: Czy da się jakoś skonfigurować obecną kartę graficzną, tak aby gra działała? Jeśli nie, to ile kosztuje nowa karta graficzna i jaką powinnam wybrać, przeglądałam aukcje na allegro i nie mam pojęcia, która karta pozwoli mi na cieszenie się simsami (; Proszę o pomoc
Z góry dziękuję i pozdrawiam,
Juszes
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023