Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 03.10.2008, 19:22   #511
kubuss
 
Avatar kubuss
 
Zarejestrowany: 07.12.2007
Skąd: Leszno
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,788
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co chcielibyście zmienić?

Alisha to że masz 11 lat to nie znaczy że mamy Cię traktować ulgowo, zachowuj się normalnie w stosunku do nas, a my będziemy się zachowywali się normalnie w stosunku do Ciebie Oczywiście żeby nie zmieniać tematu popieram kotkę22 przydałyby się te znaczki
kubuss jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 03.10.2008, 19:40   #512
Lilith
 
Avatar Lilith
 
Zarejestrowany: 17.01.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 538
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co chcielibyście zmienić?

Cytat:
Napisał Alisha Zobacz post
Nie mam Polskich znaków bo pisze z kafejki internetowej. Jak bédé miala internet wszystko wróci do normy.
to problem pisac bez jakichkolwiek kreseczek bo wali po oczach?

co do tematu, znaczki by sie przydaly.

Ostatnio edytowane przez Lilith : 03.10.2008 - 19:44
Lilith jest offline  
stare 03.10.2008, 20:29   #513
kubuss
 
Avatar kubuss
 
Zarejestrowany: 07.12.2007
Skąd: Leszno
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,788
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co chcielibyście zmienić?

Eyy no nie kop mnie Tylko z tą ulgą się powtórzyło
kubuss jest offline  
stare 04.10.2008, 17:50   #514
Alisha
 
Avatar Alisha
 
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: >London<
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 605
Reputacja: 10
Arrow Odp: Co chcielibyście zmienić?

Nie rozumiem co wam przeszkadza. Niektórzy tez nie majá polskich znaków. A ja akurat wymyslilam z tymi kreseczkami, zeby odróznic 'e' od 'ę'. A komputer robi 'é'. Co ja poradzę
Dobra, juz jestem normalna, ale nie z rybkami!!!
__________________
Pomóż głodnym dzieciom!
Kto mnie jeszcze pamięta?
[img]http://i42.************/2u6cs4z.jpg[/img]
Alisha jest offline  
stare 03.11.2008, 14:29   #515
zelkam
 
Avatar zelkam
 
Zarejestrowany: 20.10.2007
Skąd: Lublin
Płeć: Kobieta
Postów: 2,069
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co chcielibyście zmienić?

Alisha- ja też ma 11 lat i jakoś się nie skarżę. Zachowujesz się jak "szanowny" sims_lol, odstawiasz teksty typu: "czego na mnie najeżdżacie, ja mam tylko 8 lat. kumacie?"

Co do forum, popieram pokazywanie płci użytkowników. Na innym forum widziałam takie znaczki obok nicka:
♂ - mężczyzna, na niebiesko
♀ - kobieta, na różowo.
zelkam jest offline  
stare 19.11.2008, 17:52   #516
Paulina123123
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsDown Odp: Co chcielibyście zmienić?

Ehm, ja na tym forum zmieniłabym wszystko:
1. Posprzątałabym w niektórych działach, bo jest tu kompletny bałagan, nieporządek itd.
2.Ograniczyłabym opcję wiadomości, czyli np. pisanie inną czcionką.
3.Wykasowałabym stare nieaktywne konta.
4.Zmieniłabym kolor forum, nagłówek, itd., bo przecież to jedna z największych stron w Polsce!, już moje forum jest bardziej simowe.. no i ładniejsze..
5.Dodałabym SB, bo takie bezsensowne pisanie i zaśmiecanie forum jest do kitu.
6.Z profilu wykasowałabym niepotrzebne opcje, np. dodanie swojego zdj, dodawanie komentarzy do profilu itp., matko czy to jest fotka.pl czy forum o simsach?!
I wiele innych rzeczy bym zmieniła..
Wielkie sorry gdy kogoś bym uraziła, ale naprawdę na tym forum panuję straszny bałagan i chaos, że niestety aż odpycha..
 
stare 19.11.2008, 19:09   #517
Vanitas
Administrator Emeryt
Creator
 
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: Hollywood
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,452
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Co chcielibyście zmienić?

Ja na tym forum nic bym nie zmienił! Ewentualnie można by wyśrodkować nagłówek! Paulina123123 -
1. Niepotrzebne tematy są zamykane i wędrują na 'dno'.
2. Co złego jest w pisaniu inną czciąką?
3. Stare konta są kasowane po pół roku od ostatniej aktywności.
4. Forum to nie pokaz. To jest estetyczne. Może nie wygląda idealnie, ale mi się podoba. A nagłówek podobno jest historyczny!
5. Są moderatorzy i administratorzy.
6. Nie można żyć tylko simsami! Moim zdaniem te opcje są bardzo fajne bo można z kimś pogadać. Może odrazy skasować OffTopic?
Myślę, że nikt się nie obraził! Mnie to forum przyciąga!
Vanitas jest offline  
stare 19.11.2008, 19:19   #518
Rocket
 
Avatar Rocket
 
Zarejestrowany: 21.03.2007
Skąd: Macondo
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 3,128
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Co chcielibyście zmienić?

Cytat:
Napisał Paulina123123 Zobacz post
Ehm, ja na tym forum zmieniłabym wszystko:
1. Posprzątałabym w niektórych działach, bo jest tu kompletny bałagan, nieporządek itd.
2.Ograniczyłabym opcję wiadomości, czyli np. pisanie inną czcionką.
3.Wykasowałabym stare nieaktywne konta.
4.Zmieniłabym kolor forum, nagłówek, itd., bo przecież to jedna z największych stron w Polsce!, już moje forum jest bardziej simowe.. no i ładniejsze..
5.Dodałabym SB, bo takie bezsensowne pisanie i zaśmiecanie forum jest do kitu.
6.Z profilu wykasowałabym niepotrzebne opcje, np. dodanie swojego zdj, dodawanie komentarzy do profilu itp., matko czy to jest fotka.pl czy forum o simsach?!
I wiele innych rzeczy bym zmieniła..
Wielkie sorry gdy kogoś bym uraziła, ale naprawdę na tym forum panuję straszny bałagan i chaos, że niestety aż odpycha..
pozwól, że wypunktuję
1. to akurat prawda, ale mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę jak czasochłonnym przedsięwzięciem byłoby usunięcie wszystkich zamkniętych tematów, zbędnych postów, pozamykanie itp. każdy temat należałoby dokładnie przeczytać, a forum jest naprawdę duże i moderatorzy spędziliby długie dni/tygodnie zanim posprzątaliby chociaż jeden dział. i prawdę mówiąc nie jest to aż tak dramatycznie niezbędne, istnieje niewiele tematów - śmieci i każdy kto wie co mu jest potrzebne i umie posłużyć się wyszukiwarkę bez problemu znajdzie potrzebne informację.
2. to juz absurdalne żądanie, nie wiem co cię boli w innej czcionce.
3. konto jest kasowane po pół roku od ostatniego logowania.
4. banner jest historyczny, ale skórki można by dodać.
5. sb? shoutbox? jest w profilu kazdego usera, istnieje tez czat.
6. o matko, nikt po za napalonymi 11 nie skupia sie wyłacznie na grze i takie bajery sa potrzebne?!
__________________
Obrazek został usunięty, ponieważ przekraczał dozwolony rozmiar.
bezwzględnie.
Rocket jest offline  
stare 19.11.2008, 21:32   #519
Paulina123123
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co chcielibyście zmienić?

Cytat:
Napisał Rocket Zobacz post
pozwól, że wypunktuję
1. to akurat prawda, ale mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę jak czasochłonnym przedsięwzięciem byłoby usunięcie wszystkich zamkniętych tematów, zbędnych postów, pozamykanie itp. każdy temat należałoby dokładnie przeczytać, a forum jest naprawdę duże i moderatorzy spędziliby długie dni/tygodnie zanim posprzątaliby chociaż jeden dział. i prawdę mówiąc nie jest to aż tak dramatycznie niezbędne, istnieje niewiele tematów - śmieci i każdy kto wie co mu jest potrzebne i umie posłużyć się wyszukiwarkę bez problemu znajdzie potrzebne informację.
2. to juz absurdalne żądanie, nie wiem co cię boli w innej czcionce.
3. konto jest kasowane po pół roku od ostatniego logowania.
4. banner jest historyczny, ale skórki można by dodać.
5. sb? shoutbox? jest w profilu kazdego usera, istnieje tez czat.
6. o matko, nikt po za napalonymi 11 nie skupia sie wyłacznie na grze i takie bajery sa potrzebne?!
Ehm, no sorry, to jest jedno z największych forów i powinno być estetyczne i nie tak zawalone. No wiem że oczyszczanie tego forum długo by trwało, ale no powinni chociaż by spróbować go , choćby trwało to nawet miesiąc, porównajcie sobie forum simy.pl, czy tam jest aż taki bałagan?, gdy nie dajecie sobie rady zatrudnijcie jakiś nowych moderatorów którzy by to wyczyścili i wysprzątali, bo nieraz nie da się połapać.
Co do czcionki, boli mnie to, że przez te nowe opcje jest STRASZNY bałagan na forum.
Może i to forum ma historycznego bannera, no ale można było jakieś nowe zmiany wprowadzić, bo ten wygląd robi się nudny i... jest okropny..
No ale sorry to forum nie jest jakąś fotką pl czy naszą klasą, czy jakimś portalem do randek czy cuś, bo to jest strona o Simsach.
 
stare 19.11.2008, 21:59   #520
Rocket
 
Avatar Rocket
 
Zarejestrowany: 21.03.2007
Skąd: Macondo
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 3,128
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Co chcielibyście zmienić?

z jednej strony piskasz, że nowe opcje wprowadzają bałagan, a z drugiej że przejrzysty, ułożony i estetyczny wygląd jest be, nudny i trzeba wprowadzic cos innego. małe niezdecydowanie?
btw forum to forum, a nie strona o grze. forum jest portalem społecznym i słuzy m.in do nawiazywania kontaktów, umieszczania zdjęć i rozmów na tematy niekoniecznie związane z tym przewodnim. a czcionka nie jest żadną nową opcją, to podstawowa funkcja na większości for.
i założe sie ze gdyby nie bylo tych dodatkowych opcji twierdziłabys, ze forum jest prymitywne i nudne
__________________
Obrazek został usunięty, ponieważ przekraczał dozwolony rozmiar.
bezwzględnie.
Rocket jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest włączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023