Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum > FTS Newsletter
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Kto powinien wygrać 7 edycję "User Awards"?
Bjork 12 34.29%
Caesum 13 37.14%
kedziorek 4 11.43%
Libby 3 8.57%
Perplexite 3 8.57%
Głosujących: 35. Nie możesz głosować w tej sondzie

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 13.09.2013, 11:17   #1
Charionette
Admin Emeryt
Admin Kumpel
 
Avatar Charionette
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 3,527
Reputacja: 18
Domyślnie User Awards 7 - ogłoszenie wyników


Zapraszamy po raz kolejny do zagłosowania w siódmej już edycji naszego plebiscytu! Zwycięzca otrzyma rangę "perpetuum mobile" na okres trzech miesięcy. Tym razem nominowaliśmy:

Björk- po długim czasie ciągłych oskarżeń, kłótni i wzajemnego niezrozumienia, zaprowadziła na forum porządek. Na początku znalazła świetny sposób na rozładowanie napięcia poprzez wspólne przygotowanie komiksów. Po tym miłym akcencie zajęła się gruntowną reorganizacją forum. Świetny przykład tego, jak powinien wyglądać idealny administrator.
Caesum - Mimo długiego stażu, wciąż angażuje się w forumowe życie. Poza tym, że jest bardzo sympatyczną osobą, to jeszcze widzianą niemal wszędzie - nie tylko w fotostory, gdzie właśnie opublikował pierwszą część swojego najnowszego tworu, ale także w dziale Forumowe Sprawy. Ponadto, pomaga ekipie w sprawach technicznych.
kedziorek- większość osób kojarzy ją z przezabawnym opowiadaniem w dziale OJSG, ale nie należy zapominać o jej aktywności w innych miejscach. Ma duże poczucie humoru, jest pomocna i miła dla innych. Kilka razy pokazała, że potrafi także prowadzić całkiem poważne dyskusje, wykazując się trzeźwością myślenia i zdolnością do argumentacji.
Libby - przesympatyczna administratorka. Świetnie wypełnia swoje obowiązki, jest sumienna i nikomu nie odmówi pomocy. Poza tym bardzo angażuje się w sprawy forum. Jest autorką "Forumowej Mafii", gry, w którą zaangażowała się spora część użytkowników.
Perplexite - sympatyczny i zdolny chłopak. Tworzy fantastyczne avatary, które umieszcza w temacie " ..::Avatary::..". Jest także pasjonatem fotografowania, efekty jego pracy z aparatem można podziwiać w temacie "Dzieła Modeste". Chętnie udziela się w offtopie.

Przypominamy o niegłosowaniu na siebie!


[IMG]http://i43.************/282gp08.gif[/IMG]
Życzymy powodzenia

Ostatnio edytowane przez Charionette : 14.10.2013 - 16:03
Charionette jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 13.09.2013, 14:28   #2
Alcioo :33
 
Avatar Alcioo :33
 
Zarejestrowany: 20.09.2012
Skąd: Polska
Płeć: Mężczyzna
Postów: 603
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: User Awards 7

Kandydaci beznadziejnie dopasowani, a jak czytam niektóre opisy, to śmiać mi się chce.
Jest wielu zdolnych, pomocnych i dobrych kandydatów do User Awards, ale jak widać, ech...
Zaczynając:
Bjork: Bez urazy, kochana, ale... Ktoś jednak zapomniał tutaj o Twojej wybuchowości, nerwowości, a ostatnia kłótnia z Liv była doskonałym przykładem. Oczywiście nie można pominąć Twojego zaangażowania, starania się, łagodzenia konfliktów, itp. A to, że wymyśliła jakąś durną zabawę, to za to ma dostać rangę? Dzięki, której jednym ruchem pozbyła się osób, którym nie podobała się praca administracji na forum? To był temat, w którym wielu userów krytykowało pracę władz na forum, a Bjork wbiła, zamknęła temat i wymyśliła przedszkolną zabawę.

Libby: Owa Libby, to jednak najgorszy z najgorszych kandydatów, przykro mi. Rozumiem, że pomogła mi tylko raz, zmieniając kolor rangi, ale przy ostatniej sądzie na temat administracji forum, dostała dużo (jak nie najwięcej) opinij negatywnych. Owa gra "Forumowa Mafia" to był ogromny, ale to ogromny nie wypał. Mało, że organizatorka od początku do końca zaplanowała sobie co ma się stać, kto ma zginąć, jak ma się potoczyć akcja, to nie pozwoliła uczestnikom konkursu mieć własnego zdania, własnej wypowiedzi, nie mogli nic zmienić, nie mogli zepsuć CUDNEGO planu Libby. A te opisy śmierci typu "spadła z balkonu i się zabiła", albo "Podobno się utopił, bo nie umiał pływać", to żenada. Wracając do początku opisu Libby. "przesympatyczna administratorka", może jest już dwa tygodnie administratorką, i to ma przeważać sprawę, żeby trafiła do User Awards? Bo wydaje mi się, że pierwszy z argumentów przedstawiony u kandydatów, powinien być prosty, rozumny, i działający na korzyść dla kandydata. <-- Mam tutaj na myśli, o głosy. Mianowicie, że owy pierwszy argument powinien przeważyć stawkę o głosy.

Podsumowując: bardzo denerwują mnie teksty typu "sympatyczny", "miły", które przy każdej z powyższych osób zostały napisane. Przepraszam bardzo, ale dla jednych są mili, dla drugich nie, prawda? Patrząc np.: na Bjork, która pożarła się z Liv, albo na Modeste, który strasznie lubi się ze mną kłócić, zresztą napisał mi to na profilu. A co do tych argumentów, typu "prowadzi fotostory", "prowadzi taki i owaki dział", żałosne, to nie powinno się tutaj znaleźć.

Kandydaci nie są dobrze dobrani, powinno się to zmienić, ale głos już oddałem!

Ostatnio edytowane przez Alcioo :33 : 13.09.2013 - 14:33
Alcioo :33 jest offline  
stare 13.09.2013, 14:46   #3
La Tortura
 
Avatar La Tortura
 
Zarejestrowany: 27.12.2011
Skąd: Łódź
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,031
Reputacja: 23
Domyślnie Odp: User Awards 7

Boziu, boziu, boziu. Bjork - reorganizacja forum to tylko poprawianie swoich błędów. To powinno być już dawno zrobione, więc nie wiem po co to halo. Zmiana regulaminu? No rly? Swietnie, tylko poprzedni regulamin był tak beznadziejny, że nie dało się go nie zmieniać. Więc ta cała reorganizacja - śmiech na sali. Wymyślenie zabawy? Ja w ogóle nie wiem co to miało być, odciągnięcie ludzi od dyskusji na temat forum, na rzecz czego? Robienia głupich obrazków... Faktycznie konkurs wybitny. Kolejny śmiech na sali, tak samo jak nominacja Libby. O tym nie zamierzam nawet mówić, bo temat wałkowany milion razy. Najlepszym wg mnie kandydatem jest Caesum. Faktycznie ma swoje FS, temat w simsach, pomaga przy forum. No bo np. Perplex..? Robi avatary, ok. Udziela się w offtopicu, ok. Tylko, że avatary robi 5 innych osób, a w offtopie udziela się 20.
La Tortura jest offline  
stare 13.09.2013, 14:55   #4
redmoon
 
Zarejestrowany: 17.07.2011
Skąd: miejsce w czasie i przestrzeni
Płeć: Mężczyzna
Postów: 439
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: User Awards 7

Po części zgadzam się Maqry||em. Perplex "błyska głupotą" (dziekujmy Apo za tak piękne sformułwanie) i nie mogę sobie wybić z pamięci tego :
Cytat:
Napisał Perplex
redfiut
Srlsly ? To dyskwalifikuje perplexa na samym początku. Zgadzam się też z Flo, skoro udzielam się w offtopie to czemu niby ja nie jesetm nominowany (spoko, wiem dlaczego nie jestem nominowany XD)?
Pozostali użytkownicy wyglądali obiecująco. Ale zagłosowałem na Björk.

Apo: spoko, nie ma za co hehe

Ostatnio edytowane przez Rainbow : 13.09.2013 - 15:03
redmoon jest offline  
stare 13.09.2013, 15:04   #5
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,071
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: User Awards 7

ja daje glos na Bjork fermentu powyzej nie bede komentowac. Wstyd i tyle
__________________
Malfurion jest offline  
stare 13.09.2013, 15:23   #6
Shiver
 
Avatar Shiver
 
Zarejestrowany: 17.04.2009
Skąd: z Księżyca
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 999
Reputacja: 21
Domyślnie Odp: User Awards 7

Mój głos również wędruje na Bjork
__________________
Shiver jest offline  
stare 13.09.2013, 15:52   #7
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: User Awards 7

Mój głos na Caesum, bo to on zrobił ostatnio naprawdę niezłą (w BARDZO pozytywnym znaczeniu!) furorę na forum Powinniśmy mu być za to wdzięczni Poza tym, złego słowa nie można na niego powiedzieć, no i ja uważam go za bardzo mądrego, sympatycznego chłopaka
Liv jest offline  
stare 13.09.2013, 16:07   #8
revallsay
 
Zarejestrowany: 16.06.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 180
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: User Awards 7

Zbyt krótko siedzę na forum, aby móc zagłosować: po prostu nie znam dokładnie ludzi, więc mój głos byłby najprawdopodobniej przypadkowy. Piszę tą wiadomość, ponieważ uważam, że kilka osób powyżej jest poza jakąkolwiek krytyką. Ktoś nie zasługuję na wygraną, o gra była niewypałem <rolling eyes>. Ludzie - opamiętajcie się. Wiem, forum dyskusyjne - każdy ma prawo do wypowiedzenia swojego zdania, ale uważam, że czasami powinno się je zachować dla siebie, a gdy już, to powinno się używać argumentów a nie argómętuw...
revallsay jest offline  
stare 13.09.2013, 16:24   #9
Kenny McCormick
 
Avatar Kenny McCormick
 
Zarejestrowany: 14.08.2011
Skąd: Gdańsk
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 857
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: User Awards 7

Cytat:
Napisał Maqrƴǁ
Bjork: Bez urazy, kochana, ale... Ktoś jednak zapomniał tutaj o Twojej wybuchowości, nerwowości, a ostatnia kłótnia z Liv była doskonałym przykładem.
[ciachnąłżem]

No Ty se chyba żartujesz O.o Ok, może i pokłóciła sie z Liv, ale kurde raz sie jej zdarzyło, admin też człowiek... Ba, nie spodziewałem sie tego po niej, no ale sie stało. Poza tym nie pamiętasz juz jak Bjork ratowała nam dupę jak były 4Ż i jak to ona zachowała zimną krew? (czego jakoś nie potrafiłeś zrobić Ty, powietrze, Gingers... nikt) Sorka Alcio ale na Bjork nie dam złego słowa powiedzieć... I przypomnij sobie ile razy godziła użytkowników, a nie ile razy popełniła gafę.

Cytat:
Napisał Maqrƴǁ o Libby
Owa gra "Forumowa Mafia" to był ogromny, ale to ogromny nie wypał. Mało, że organizatorka od początku do końca zaplanowała sobie co ma się stać, kto ma zginąć, jak ma się potoczyć akcja, to nie pozwoliła uczestnikom konkursu mieć własnego zdania, własnej wypowiedzi, nie mogli nic zmienić, nie mogli zepsuć CUDNEGO planu Libby. A te opisy śmierci typu "spadła z balkonu i się zabiła", albo "Podobno się utopił, bo nie umiał pływać", to żenada.
Nie wiem czy zdążyłeś się skapnąć, ale mafiosi zabijali miastowych (chyba że coś źle zrozumiałem ) FM może była troche nie dopracowana, ale to offtopowa gra, w dodatku pierwsza edycja, więc nie spodziewałem sie cudów... chodziło jej o to, żeby zrobic przyjemność userom, a w zamian dostaje zarzuty... No i według mnie Libby też nie należy sie admin i nie ukrywam że byłem zdziwiony jak zobaczyłem że ona dostała awans... Ale czas pokażę, może będzie dobrym adminem, a może wręcz przeciwnie.



Ja zagłosowałem na Bjork, chociaż chwilę sie zastanowiłem na kogo powinienem oddać głos - rozważałem też Caseuma... Obaj według mnie zasługują na wygraną, szkoda ze mam tylko 1 głos :<

Ostatnio edytowane przez Rainbow : 13.09.2013 - 16:38
Kenny McCormick jest offline  
stare 13.09.2013, 17:49   #10
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,470
Reputacja: 73
Domyślnie Odp: User Awards 7

Mój głos leci na Bjork. Trzeba przyznać, że to ona zapoczątkowała zmiany na forum, starała się też uzyskać jaki rozejm między użytkownikami a administracją, pomagała przy zmianach w części technicznej forum i była pomysłodawczynią kilku przeróbek. Do tego gdyby nie Bjork, prawdopodobnie nie wróciłbym już na forum.

Ostatnio edytowane przez Caesum : 13.09.2013 - 17:55
Caesum jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023