Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 28.11.2004, 20:56   #11
rainne
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał kylie_
no wiesz...jak normalnie chce miec 10 dzieci....potem ma 2 no to pomnożymy i wychodzi 20....
niessamowite...
mi chodziło o to, że ono jest bez sensu z tego względu, że ciężko je osiągnąć podczas, mimo wszystko, dosyć krótkiego życia emeryta.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 28.11.2004, 21:22   #12
apes666
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ta co mi się najmniej podoba to "Zjedz kanapki z szynką". A ja tak chciałam, zeby moje simy były wegetarianami.. a oni żrą to mięsoj ak najęci.. ale trudno, mająswoje potrzeby. Poza tym panicznie boją się iść do kibla na parceli publicznej, posiadania dziecka, a wogóle to najgłupsza jest "odmowa wspólnej rozmowy". Wątpię, żeby jakikolwiek sim powiedział drugiemu - "Nie chce mi się z tobą gadać"...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.11.2004, 21:29   #13
Zerat
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

oj jest tak jest
wystarczy ze sa w stosunkach wrogich lub tuz po zerwaniu zareczyn :\
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.11.2004, 22:30   #14
Toxic
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

mi z tymi płatkami chodziło o to że od tego jest głud a po co takie pragnienia robic ale mają zalete łatwo zrealizować
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.11.2004, 22:45   #15
Lea
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mi się najbardziej podoba: Zreperować telewizor" jak facet nie ma żadnych punktów techniki
Nie ma głupich pragnień Każde mi sie wydaje w miarę normalne... No może z tymi 10 dziećmi to lekka przesada
Najciekawsza obawa? Mieć dziecko podczas gdy w pragnieniach też je mamy a najgłupsza? Nie wiem, po prostu nie wiem. Bo nawet strach przed skorzystaniem z publicznej toalety ma jakieś podstawy... choćby to że można złapać jakąś chorobę.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.11.2004, 08:54   #16
Slimak78
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał rainne
niessamowite...
mi chodziło o to, że ono jest bez sensu z tego względu, że ciężko je osiągnąć podczas, mimo wszystko, dosyć krótkiego życia emeryta.

Poprawcie mnie jeśli źle powiem... ale to nie prawda, Przecież emeryt może sobie spokojnie mieszkać w swoim domku i nie starzeć się Chyba te wnuczęta nie musząbyć robione na oczach babci, nie?
a najgłupsze pragnienie to chyba zjeść kanapke z szynką
obawa? hmm odmowa rozmowy
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.11.2004, 10:12   #17
-tamatha-
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Dla mnie najgłupsze pragnienie to ,,dostać spadek po Kasi" przy czym w obawach jest ,,Kasia umiera"
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.11.2004, 10:58   #18
elaja2
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

zdażyło mi sie kiedyś u jednej simki w średnim wieku matki bliżniaków , pragnienie mieć niemowle , obawa mieć niemowle i bądz tu człowieku mądry czego ta kobieta chce bez sensu prawda
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.11.2004, 11:21   #19
Lisa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Dla mnie najgłupszym pragnieniem jest "zjeść kanapke z szynką". A tak w ogule moja simka o aspiracjach naukowych pragnie "wywinąć się śmierci". To pragnienie jest za 8000 punktów, a ja nie wiem jak je spełnić. Jeśli ktoś może mi pomuc to bardzo bym prosiła, żeby odpowiedział.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.11.2004, 12:00   #20
berata
 
Avatar berata
 
Zarejestrowany: 09.08.2004
Skąd: Białystok / Kraków
Wiek: 33
Płeć: Kobieta
Postów: 432
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lisa
Dla mnie najgłupszym pragnieniem jest "zjeść kanapke z szynką". A tak w ogule moja simka o aspiracjach naukowych pragnie "wywinąć się śmierci". To pragnienie jest za 8000 punktów, a ja nie wiem jak je spełnić. Jeśli ktoś może mi pomuc to bardzo bym prosiła, żeby odpowiedział.
Gdy kliknie się na jakieś pragnienie lub obawę to pokazuje się jego opis (jest też wytłumaczone jak je wykonać). Z tego co zrozumiałam to trzeba doprowadzić sima do stanu kiedy przyjdzie po niego kostucha np. go zagłodzić i wziąść simem najlepiej kochającym umierającego na kostuchę i wybrać coś w stylu poproś o uratowanie sima czy jakoś tak. Gdy mieli oni ze sobą dobre stosunki, wtedy pragnienie się spełnia. Najlepiej zobacz sobie opis tego pragnienia. Tam jest wszystko napisane.
berata jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023