Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 29.11.2004, 12:05   #21
Calintz
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No więc Liso... Jak twój sim będzie umerał i przyjdzie po niego mroczny kosiarz to inny sim musi poprosić mrocznego kosiarza żeby darował życie temu pierwszemu (mam nadzieje że zrozumiałaś) A co do tego tamatu...Ja jeszcze nie mam simsów 2 więc się nie wypowiadam ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 29.11.2004, 12:09   #22
rainne
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slimak78
Poprawcie mnie jeśli źle powiem... ale to nie prawda, Przecież emeryt może sobie spokojnie mieszkać w swoim domku i nie starzeć się Chyba te wnuczęta nie musząbyć robione na oczach babci, nie?
a najgłupsze pragnienie to chyba zjeść kanapke z szynką
obawa? hmm odmowa rozmowy
może... ale jeżeli sterujesz nim, to jasne jest że się starzeje i w efekcie umiera. no chyba, że korzystamy z kody "aging off" albo z eliksiru życia. tyle że wtedy co ta gra ma wspólnego z rzeczywistością...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.11.2004, 12:21   #23
Still
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

naj glupiej jest w tedy kiedy sims chce miec dziecko i ma obawe ze nie chce go miec ;/
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.11.2004, 12:56   #24
Ritta
Guest
 
Postów: n/a
Blush

mam pytanie:
jak zaspokoic pragnienie 10 dzieci skoro w domu moeze mieszkac tylko 8 osob?? a tych bezsensownych obaw ktorewymienialiscie jakos nigdy ie mialam
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.11.2004, 13:00   #25
rainne
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ritta
mam pytanie:
jak zaspokoic pragnienie 10 dzieci skoro w domu moeze mieszkac tylko 8 osob?? a tych bezsensownych obaw ktorewymienialiscie jakos nigdy ie mialam
dorosłe dzieci wyprowadzać z domu. a żeby dorosły, to trzeba wstrzymać się z kolejnymi porodami, do czasu, gdy zwolni się miejsce na następne dzieci.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.11.2004, 14:22   #26
Moonia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał rainne
dorosłe dzieci wyprowadzać z domu. a żeby dorosły, to trzeba wstrzymać się z kolejnymi porodami, do czasu, gdy zwolni się miejsce na następne dzieci.
Ewentualnie codziennie adoptować po jednym
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.11.2004, 14:30   #27
Cocco
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał jaa
mi z tymi płatkami chodziło o to że od tego jest głud a po co takie pragnienia robic ale mają zalete łatwo zrealizować
głÓd.
Nie wiem, może ta 10-tka dzieci.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.11.2004, 15:31   #28
Lea
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lisa
Dla mnie najgłupszym pragnieniem jest "zjeść kanapke z szynką". A tak w ogule moja simka o aspiracjach naukowych pragnie "wywinąć się śmierci". To pragnienie jest za 8000 punktów, a ja nie wiem jak je spełnić. Jeśli ktoś może mi pomuc to bardzo bym prosiła, żeby odpowiedział.
Ja takiemu delikwentowi na ogół każę reperować sprzęt pod prądem oczywiście pod warunkiem że akurat jest w domu jego żona żeby wybłagała u śmierci jego dalsze życie Inna rzecz że ledwie się tej śmierci wywinie to znów chce się śmiervi wywinąć
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.11.2004, 19:34   #29
Toxic
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

żeby wywinąć sie smierci to tten sim musi umrzeć i jak przyjdzie mroczny kosiarz to innym simem który mial z nim bardzo dobre stosunki dać błagaj o życie czy jakoś tak a ja kwygra to sim ożywa w TS1 też tak było ale tam mogłeś być też zombi
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.11.2004, 19:42   #30
Kalwin
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Moim zdaniem obawa "skorzystać z toalety publicznej" jest jak najbardziej na miejscu. Dlaczego? Ano może tam zajeżdźać grzybami i ogólnie być zaniebdane. A taki sim z aspiracją "Pogoń za bogactwem" woli czyste kible
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023