Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 16.08.2007, 16:32   #1
..::lOvE::..
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Wasze rekordy !!

Zastanawiałam się ile najdłużej graliście jedną rodzinką ? Jakie są Wasze rekordy ? Ja najdłużej grałam 3 miechy. Cały LIPCIEC SIERPIEN I WRZESIEN. Pamiętam to jak nic Pierwsze wakacje z Simsami 2. . Rodzinka Sokole Oko Założyciele Dagmara i Alan Sokole Oko Nie wiem czemu tyle czasu grałam tą Rodzinką..ale strasznie mi się podobała Zawsze rodziły mi się fajne i ładne dzieci..partnerzy byli spoko...ogólnie gut ;D Moje koleżanki najdłużej grały po 3-4 tyg. jedną familią A wy ?
_____________________________________


Hurry love people, they depart so fastly.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 16.08.2007, 18:31   #2
Pamela
 
Avatar Pamela
 
Zarejestrowany: 15.07.2007
Skąd: Zabrze
Wiek: 29
Płeć: Kobieta
Postów: 1,069
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wasze rokordy !!

Ja najdłużej grałam 2 miesiące, potem mi się znudziło, stworzyłam nową rodzinkę i od czasu do czasu gram tamtą starą
__________________

I've been burning in water and drowning in flame
Pamela jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.08.2007, 19:57   #3
Neillé
 
Avatar Neillé
 
Zarejestrowany: 10.07.2006
Skąd: ZG
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 406
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wasze rokordy !!

Mój rekord to 9 miesięcy, ale cały czas się powiększa, bo wciąż gram tą samą rodziną od grudnia 2006 I mam nadzieję, że jeszcze dłuuugo będę nią grać.
__________________
.Losy rodziny River/Moore.
BLOG
Neillé jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.08.2007, 20:01   #4
Darlene
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze rokordy !!

Jedną rodziną ? Hmm ok. tygodnia ;p
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.08.2007, 20:08   #5
pocia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze rokordy !!

o rany, jakie pytanie;D. nie mam pojęcia... zawsze chciałam zrobić taką wieeelką rodzinę, ale maxymalnie miałam rodziców z nastolatkami... dalej grać już nie mogłam xD. a jakbym mogła, to i tak bym nie mogła;p. bo wtedy coś mi się psuło i całe zapisy diabli brały T_T. od takich numerów naprawdę grać w simy się odechciewa T_T... więc max, to parę dni, bo zawsze tworzę samotną babkę, a zanim ta znajdzie sobie partnera, to trochę minie;p <wyrzekłam się kodów na kasę, więc praca na pierwszym miejscu;p>.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.08.2007, 20:50   #6
Kucynka
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp Odp: Wasze rokordy !!

Ja już od stycznia zeszłego roku gram jedną rodzinką :laugh: . Doczekałam się...zaraz... 23 pokoleń :wacko: . Jasne, od czasu do czasu tworzyłam nowe rodziny, żeby zapełnić okolicę, ale nie grałam nimi.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.08.2007, 20:55   #7
..::lOvE::..
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze rokordy !!

Cytat:
Napisał pocia
o rany, jakie pytanie;D. nie mam pojęcia... zawsze chciałam zrobić taką wieeelką rodzinę, ale maxymalnie miałam rodziców z nastolatkami... dalej grać już nie mogłam xD. a jakbym mogła, to i tak bym nie mogła;p. bo wtedy coś mi się psuło i całe zapisy diabli brały T_T. od takich numerów naprawdę grać w simy się odechciewa T_T... więc max, to parę dni, bo zawsze tworzę samotną babkę, a zanim ta znajdzie sobie partnera, to trochę minie;p <wyrzekłam się kodów na kasę, więc praca na pierwszym miejscu;p>.
WoW...ja gdybym miała tAkie problemy to kurde nie wiem co bym robiła...Wkurzała się i nie grała xD A co do grania bez kodów...uwielbiam to robić..ale nie w Simsach 2..zawsze bez kodów grałam w Simsach..najfajniej mi szłow Abrakadabra :* Pozdrawiam
_____________________________________


Hurry love people, they depart so fastly.

:laugh:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.08.2007, 20:58   #8
..::lOvE::..
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze rokordy !!

Cytat:
Napisał Kucynka
Ja już od stycznia zeszłego roku gram jedną rodzinką :laugh: . Doczekałam się...zaraz... 23 pokoleń :wacko: . Jasne, od czasu do czasu tworzyłam nowe rodziny, żeby zapełnić okolicę, ale nie grałam nimi.
Nie dała bym tak rady... ! Ja się nudzę..rekord to 3 miechy i dalej nie mogę...Pozdrawiam.

Wiecie czego najbardziej nie lubię robić w Simsach ! Budować..lub urządzać domków
_____________________________________


Hurry love people, they depart so fastly.


______________________________________

Wiecie czego najbardziej nie lubię robić w Simsach ! Budować..lub urządzać domków
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.08.2007, 23:26   #9
Ťsunäde
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze rokordy !!

A ja uwielbiam budować domki. Moja rodzinka taka pewna przetrwała cały rok bo tak długo ją chodziłam. Ale niestety coś miałam z kompem i musiałam wszystko od nowa zacząć :/
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.08.2007, 06:55   #10
Ala20
 
Avatar Ala20
 
Zarejestrowany: 02.06.2007
Skąd: Nowogrodziec
Płeć: Kobieta
Postów: 51
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wasze rokordy !!

A ile najwiencej punktow aspiracji mieliscie??Ja 125,55.To narzie.Wiem ze pewnie mieliscie wecej.
Ala20 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023