Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 25.06.2009, 18:32   #41
unnami
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: wszystko co mozna znaleźć, doskonalić, kolekcjinować

Agnieszka86: Ja mam te wszystkie cechy właśnie z nauką - ogrodnik, wędkarz, złota rączka, sprawny fizycznie i geniusz ale nie wiedziałem, że Szczęściarz też temu może pomoc, dobra rada Zmienie sobie TestingCHeatsEnabled xD
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 25.06.2009, 18:41   #42
Agnieszka86
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: wszystko co mozna znaleźć, doskonalić, kolekcjinować

ja juz mam mozliwosc zamawiania ze skrzynki omnirosliny a i tak czasem mi przychodzi. Poprostu nie skupiaj sie na jednym tylko np. pogoń sima do biegania i niech zdobedzie nast wyzwanie czyli przebiegniete 500km. jak sie tym zajmiesz to napewno bezie opcja z ogrodnictwem zobaczysz


osobiście juz zostały mi tylko meteoryty (179%) i 10 koncertów do zagrania a pozostałe juz wykonałam. Moja simka juz troche przeżyła hehe

co do wyzwań to seroroślina i bakłażan, potem stekoroślina i burgeroroślina a na końcu oczekiwana omniroślina. Zywi sie nprawde różnościami, parówkami, ryby każdego rodzaju, książki hehehe. Chodowla ksiązek ogrodowych jest fascynująca hehehehe zartuje.

Ostatnio edytowane przez Agnieszka86 : 25.06.2009 - 18:49
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.06.2009, 18:49   #43
qwerty12345
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: wszystko co mozna znaleźć, doskonalić, kolekcjinować

agnieszka grasz na kody?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.06.2009, 14:00   #44
Agnieszka86
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: wszystko co mozna znaleźć, doskonalić, kolekcjinować

Qwerty12345 nie gram na kody, to moim zdaniem jest bez sensu. cała zabawa tkwi w doskonaleniu sima, dla mnie użycie kody było by końcem gry. Poprostu lubie to własnie robić grając w simsy

Sorki za błąd

Ostatnio edytowane przez Agnieszka86 : 26.06.2009 - 17:07
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.06.2009, 15:49   #45
unnami
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: wszystko co mozna znaleźć, doskonalić, kolekcjinować

użycie ! :-|
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.06.2009, 18:38   #46
qwerty12345
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: wszystko co mozna znaleźć, doskonalić, kolekcjinować

agnieszka 86 czyli w majsterkowaniu/wedkarstwie i reszcie masz wszystko na 10 poziomie i te dodatkowe zadania porobione?
jak tak to szacun
mozesz mi tylko powiedziec gdzie znalazlas pluton(5 metal)? bo nie moge znalezc
wkurza mnie tez ze w majsterkowaniu trzeba naprawic 10 urzadzen i trzeba specjalnie je psuc zeby za chwile naprawic
ja tez nie gram na kody(duzo ludzi narzeka na brak pieniedzy to ja proponuje karire sportowa, na 10 poziomie mam 4 dni normalne 750/1h i 2 mecze- wygrany mecz - 8000) ja ma tyle pieniedzy,bez kodow, ze wykupuje ksiegarnie i restauracje w miescie
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.06.2009, 11:02   #47
Agnieszka86
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: wszystko co mozna znaleźć, doskonalić, kolekcjinować

Gram od początku jednym simem, jak była małam opiekowała sie nią babcia. (dorosły sim który był potrzebny na parceli ale jak tylko dorosła odrazu ja wyprowadziłam aby skupić sie tylko na 1 simie) Na początku owszem było ciężko bo mało kaski ale i dzieki temu tanie przedmioty szybko sie psuły a ja mogłam je naprawiać. Pierwsze nagrody za punkty życiowe to stalowy pecherz, czyścioszek i żadko głodny. Ułatwia zycie. dzie stalowemu pecherzowi nie urzywam w ogole toalety. Doskonaląc kreatywność zarabiałam na obrazach a za kamienie i minerały naprawde są fajne pieniązki. Ja 1 kariere miałam jako gwiazda roka wiec nie pracowałamw ogole tylko dawałam wieczorem koncert i kaska była a i cały dzień dla mnie. Cieżko było z gotowaniem bo jadła moja simka tylko warzywa i owoce wiec potem musiałam nadrobić te 75 potraw do ugotowania.

Co do pieniędzy to naprawde nie jest tak źle, ja się dorobiłam dużego domu i sporej kaski na koncie, ale zaznaczam moja simka jest juz pra babcią ale też ciągle młodym dorosłym dzięki ambrozji.

Co do metali to je udało mi sie skompletować na samym początku. Moge tylko doradzić żeby szukać przy skupiskach kamieni, ale poszukam dla Ciebie i napisze jeszcze. Postaram sie mapke wkleić. Ale poprostu musisz szukać bo tak jak różowy diament to nie ma go ciągle w jednym. trzeba szukać po całej mapie. Powiedz mi jeszcze w jakim miescie grasz.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.06.2009, 11:37   #48
Paka
 
Avatar Paka
 
Zarejestrowany: 17.09.2008
Skąd: Piła
Płeć: Mężczyzna
Postów: 422
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: wszystko co mozna znaleźć, doskonalić, kolekcjinować

A ognisty owoc to można tak poprostu sobie na ziemi znaleść ,czy właśnie jakieś wyzwania są potrzebne??
__________________
[IMG]http://i56.************/34pj76a.jpg[/IMG]
Paka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.06.2009, 12:06   #49
qwerty12345
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: wszystko co mozna znaleźć, doskonalić, kolekcjinować

ognisty owoc to przez nasiono specjalne(trzeba je posadzic) mozna je znalezc w katakumbach i normalnie w parkach..
ja gram w tym 1 miescie sunset volley() czy jakos tak
dla mnie najglupsze zadani to od charyzmy
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.06.2009, 12:08   #50
Agnieszka86
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: wszystko co mozna znaleźć, doskonalić, kolekcjinować

ognisty owoc to roślina nie rosnąca w zwykłych ogródkach i nie można jej też kupić w sklepie. Jednak nie jest potrzebne żadne wyzwanie aby go znaleść. Jedyny sposób to zasadzenie nasion nieznanych które znajdziesz bardzo dużo na całej mapie. Zasać pare, poczekaj aż urosną aby sie dowiedzieć co to za roślina i może trafisz na ten owoc. Jeżeli nie to poprostu w trybie bydowy usuń te rośliny i zasadz kolejne. Ale z metodą prób i błedów może trafić Ci się inny ciekawy okaz np drzewo pieniężne lub kwiat śmierci. na marginesie z takich drzewek można wyciągnąć całkiem niezła kase.
Pozdrawiam i życze powodzenia
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 3 (0 użytkownik(ów) i 3 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023