Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 11.07.2005, 13:06   #141
Avrilcia_Korny
Guest
 
Postów: n/a
Wink Sweet

Moje Simy są jedne (tylko jedną rodziną gram): Imiona: Gertruda, Gerten, Somber, Rebirth, Avorla, Bravenka, Sossy, Vilenka, Roberten, Sosmen, Kokan,
A nazwiska dziwne; Hrenczerss, Krenczers, Dommasss, Revelka, Idiot, Servern, Koke
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 12.07.2005, 20:42   #142
olk@
 
Zarejestrowany: 12.07.2005
Postów: 44
Reputacja: 10
Domyślnie

Nie wiem, czy ktoś już dawał taką wskazówkę, ale ja proponuję złapać za kalendarz z imionami i strzelać imię na chybił trafił. Zawsze tak robię z moją qmpelą jak gramy w Simsy (roxx ). A jeżeli nie, to wyszukaj w necie w pierwszej lepszej wyszukiwarce czegoś, co mogłoby "ułatwić" Ci pracę, jeśli chodzi o imiona Simów PoZdRo
olk@ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.07.2005, 13:55   #143
will11@vp
Guest
 
Postów: n/a
Blush

zapomniałaś o Mike , Brad , Joshua , Alek i Caleb...może byc też Cedrik, ale zależy komu się podoba !
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.07.2005, 14:04   #144
Dagmara
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mam dylemat jak mam wymislic jakies imie dla mojego Sima !
Dziekuje wam za te wszystkie imiona
A ja od siebie dam np:
Wiktoria (Wiki), Sharon, Mercedes, Róża, Andrea, Dolores to tych z damskich
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31.07.2005, 17:01   #145
Nugate
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Imiona

Ja mam baaaardzo dużo imion dla simów...Spisuje je sobie na kartke z filmów,zawodów,seriali.. (ogólnie mówiąc z telewizji) Mam właśnie świeżuteńką dostawe imion:

Girls:Avery, Margot, Agnes, Misty, Lindsay, Sheena, Felicity, Amber, Lashinda, Cynthia, Semira, Sharleen...

Boys:Kenneth, Noel, Scott, Trevor, Collin, Railly, Toby, Ian, Mander, Rashid, Richie, Nathaniel, Lex, Eamon...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31.07.2005, 20:47   #146
Agnes
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jak gram np: z przyjaciółka to jak -
nie mozemy zrobić nazwiska bo mamy inne to
zawsze robimy sobie nazwisko Sims .
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2005, 04:54   #147
marandile
 
Avatar marandile
 
Zarejestrowany: 18.06.2005
Skąd: Kraków
Wiek: 29
Płeć: Kobieta
Postów: 1,404
Reputacja: 14
Cool Duuuużo imion

Angielskie imiona zenskie: Ashley, Alyssa, Cassidy, Daiane, Sarah, Charlotte, Lydia, Nicole, Samanta, Lindsay, Natasha, Joanne, Juliette, Olivia, Keira, Jamie, Patricia, Mary, Jastine, Melody, Nancy, Lynn, Andrea, Amber, Auri, Alexapuzz, Bree,
Brenda, Carol, Clover, Cheyence, Casey, Clarissa, Vanessa, Violette, Nicki, Tasha, Tammy, Tiffany, Trine, Shanon, Sharon, Sophie, Sanne, Stephanie, Sandra, Sacha, Sheryl, Reene, Rachel, Raquel, Rebbeca, Razzy, Rose, Paige, Peaches, Principessa, Pilar, Pirret, Phoenix, Peggy, Polly, Penny, Omaira, Natalie, Nina, Nissi, Nethaly, Nidia, Nady, Nikki, Morgan, Melanie, Marsell, Monica, Rodriguez, Marieke, Miriam, Misha, Malery, Maleeri, Megan, Maggie, Linda, Liz, Lizzie, Lyndall, Likethis, Lito, Lisa, Erchel, Leeanea, Koes, Kelly, Kiterria, Cathy, Kathreen, Carolyn, Katie, Katy, Crystal, Melsey, Kezzie, Kayla, Kristein, Christina, Kerstin, Kristin, Krischell, Jean, Yennifer, Jennifer, Jeyle, Jenette, Jory, Juicy, Janine, Jenee, Josie, Jayley, Jessica, Jason, Jaleyda, Jasmin, Jasmine, Jotina, Jackie, Julian, Joelyn, Juan, Ingrid, Ingerbord, Ivi, Isabele, India, Ilena, Hannah, Holly, Haylea, Hilary, Hilde, Heather, Helen, Hattie, Hunter, Huseby, Hermania, Hugrun, Giselle, Gabriella, Gamze, Gilian, Grace, Gariella, Gerthruda, Galderia, Nadin, Galija, Gretchen, Falicia, Philippe, Fierra, Foda, Fabianne, Faty, Franchica, Flora, Fancisca, Florencia, Eden, Emma, Emmy, Eline, Ell, Eliseth, Emily, Estera, Estella, Stella, Stamy, Sufrelle, Eveline, Ellis, Ellie, Elise, Emmie, Duerre, Else, Debbie, Darian, Doris, Dewi, Danielle, Dawn, Darcy, Dotothy, Lucida, Lucine, Diamantina, Ester, Deolinda, Dulcineide, Diane, Dani, Ditzy, Angel, Angelina, Densy, Phoebe, Mandy, Audrey, Delta, Calista, Virginie, Naomi, Carmen, Lilian, Victoria, Isabel, Claudia, Tyra, Demi, Charlize, Amy,
Penelope, Samaire, Slama, Michelle, Raven, Hilary, Gwyneth, Denise, Mariah, Scarlett, Judy, Suzy, Susan, Tasha, Abigail, Elizabeth, Betty, Beth, Tesca, Tessa

Angielskie imiona męskie: Dave, David, Andrew, Thomas, Alan, Justin, Peter, George, Ryan, Steven, Stephen, Scott, Robin, Alien, Alex, Juan, Harisson, John, Johnny, Stephen, Sasey, Jim, Al, Patrick, Viggo, Tobey, Todd, Jack, James, Joss, Josh, Michael, Dennis, Bill, William, Colin, Sam

Aha i podam wam sposoby na zdobywanie imion:
- Chodzenie na strony, gdzie są modelki, aktorki itp.
- Oglądanie napisów po amerykańskim filmie itp.
- Oglądanie amerykanskich filmow itp.
- Czytanie książek napisanych przez anglików itp.
__________________
flesh covers
the bone and the
flesh searches
for more than
flesh


http://forum.thesims.pl/showthread.php?p=1812431

Zapraszam na mojego bloga, gdzie od teraz będzie się trochę działo
marandile jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.08.2005, 18:10   #148
sim222
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ja daje zazwyczja takie imiona

żeńskie :
Julia , Rose , Róża , Alicja , Amelia , Olga , Atena , Afrodyta , Kirke , Minerwa ,
Desdemona , Beyonce , Gwen , Amy
męskie :
Max , Alex , Thomas , Guy , Scott , Rob , Jean-Guy , Lucyfer
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.08.2005, 19:46   #149
Kissiel
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Joce*
Aha i podam wam sposoby na zdobywanie imion:
- Chodzenie na strony, gdzie są modelki, aktorki itp.
- Oglądanie napisów po amerykańskim filmie itp.
- Oglądanie amerykanskich filmow itp.
- Czytanie książek napisanych przez anglików itp.
Tia, a ja znam łatwiejszy sposób xP Imiona angielskie, niemieckie, francuskie, hiszpańskie, włoskie, afrykańskie etc. a nawet polskie xP Wszystko znajdziecie na http://www.behindthename.com/ miłego wybierania
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.08.2005, 10:04   #150
Cocco
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja mam sposób na nazwiska:
bierzemy 2 słowa (ja mam z opakowania chusteczek) np. BALSAM i WYCIĄGIEM.
Bierzemy pierszą sylabę jednego słowa: BAL i ostatnią drugiego: GIEM. I mamy Balgiem!
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:24.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023