Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 03.02.2005, 19:50   #61
maniaczka1
Guest
 
Postów: n/a
Smile

dziwi mnie ze wszyscy trzaskaja imiona AMERYKANSKIE (i nazwiska)... ale nie mam osobiscie nic przeciwko. nasze polskie wydaja mi sie takie jakies dziwne i malo oryginalne a wiec ja glownie tworze mezczyzn. jak juz babe robie to imie daje Jennyfer albo polskie Agnieszka, Anna itp. A meskie to zawsze Tiger Woods ew Jim Carrey (ohh...) , Karry Kokoszko albo Mike Douglass ;/
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 04.02.2005, 10:36   #62
Z.G
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja imiona daję takie... nietypowe, ale polskie Np. Reinhold, Scholastyka, Innocent, Przedpełk, Agotnik, Rygoberg, Gościwit, Pulchieria, Machabeusz itd Nazwiska... Lokator, Sąsiad, Maxis , Praktykant... Cuś takiego
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.02.2005, 15:57   #63
Lapis_Lasuli
 
Avatar Lapis_Lasuli
 
Zarejestrowany: 02.10.2004
Postów: 372
Reputacja: 13
Domyślnie

Nie wiem czy ktoś już pisł ale bardzo łatwo można zdobyć bardzo wiele nazwisk. Wystrczy wziąć do ręki układ okresowy pierwiastków i po prostu wybrać jedną którąś z nazw (oczywiście nie złoto czy srebro)np. Rutherford, Meitner, Lutet, Wolfram... Jeśli się nie podoba wystarczy zamienić jedną z literek, np. zamiast Lantan zrobić chociażby...Lanat czy coś Ja już w okolicy miałam prawie cały ukałd
__________________
av by rainne
edited by saya
Lapis_Lasuli jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.02.2005, 18:00   #64
Korinthiana
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

O to moje propozycje dla dziewczyn: Nadia, Alisia, Nichelle, Evalyn, Nadine,
Wiem ze nie jest ich duzo ale ja równiez nie znam wielu imion
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.02.2005, 19:36   #65
nike
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ja jak totalnie nie mam pomyslu, to biore gazete i moi Simowie maja nazwiska i iiona przestepców, psychologów, dziennikarzy, specjalistów od wszystkiego itp...
ale b. mi się podoba pomysł z pierwiastkami
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.02.2005, 07:36   #66
Żuber
 
Avatar Żuber
 
Zarejestrowany: 03.02.2005
Skąd: Białystok
Wiek: 32
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,343
Reputacja: 10
Domyślnie

Hm... Ja tam głównie daję nazwiska polityków, sławnych ludzi (głównie sportowców) i modelek : P
__________________
[img]http://i37.************/2yjsxeq.gif[/img][IMG]http://i44.************/a3duup.gif[/IMG][img]http://i37.************/2yjsxeq.gif[/img]
Żuber jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.02.2005, 14:31   #67
Kash
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

1/Dlaczego temat sie "odkleił"? Kleju brakło?
2.Z pierwiast6kami całkiem dobry pomysł, ale ja znam tylko cztery, w końcu jestem w szóstej klasie podstawówki.
3.Moi Simowie mają na nazwisko, jak sobie wymyśle, ale zawsze daję takie, żeby się nie odmieniało, czyli np. Kasia Worek i Łukasz Worek, a nie Kasia Woreczyńska i Łukasz Woreczyńska. A imiona... zazwyczaj gdzieś usłysze jakieś interesujące i nazywam, np. Judyta wzięłam z "Nigdy w życiu".
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.02.2005, 08:14   #68
moniczka12
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Wiecie jak ja jeszcze robie mam pod reka jakis np. lek, patrze na sklad i juz mam fajne imie akurat to co mam pod reka to modem wiec np.send, receive, motorola
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.02.2005, 09:31   #69
Adus
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nadaję imiona proste - takie polskie. Lubię imię Julia, Anna, Zuzanna, Maria, Wiktoria, Olga, Marianna ()
Dla mężczyzn zaś: Grzegorz, Dionizy (), Bartosz, Kamil... i to wszystko chyba.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.02.2005, 10:05   #70
AmazonkAA
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ja daje rozne wymyslne imiona, zadko polskie, za to bardzo czesto zagraniczne i przyznam sie szczerze, ze czasami to ja daje za imie simowi nazwe czyjegos nicka z forum, o ile jest fajna
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023