Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 25.11.2010, 15:08   #11
Slim
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Czas wolno leci :(

Cytat:
Napisał chrzan Zobacz post
podaj wersję swojej gry.
6.0.81.009001
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 25.11.2010, 16:51   #12
hellraiser
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Czas wolno leci :(

Widzę, że masz dodatek Po Zmroku... Może winne wolnemu tempu jest miasto Bridgeport (o ile w nim grasz)? Ja żeby grać w tym mieście w miarę komfortowo obniżyłem ustawienia grafiki na średnie. Może Ty też spróbuj.

Ostatnio edytowane przez hellraiser : 25.11.2010 - 16:53
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.11.2010, 19:46   #13
Slim
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Czas wolno leci :(

Cytat:
Napisał Chrzan Zobacz post
Widzę, że masz dodatek Po Zmroku... Może winne wolnemu tempu jest miasto Bridgeport (o ile w nim grasz)? Ja żeby grać w tym mieście w miarę komfortowo obniżyłem ustawienia grafiki na średnie. Może Ty też spróbuj.
Tak, mam rodzinę w Brideportcie i jak wszedłem na Sunset Valey i miałem średnie to wszystko ładnie chodzi ;] Teraz wziąłem inną rodzinę gotową w Bridget to normalnie śmiga na średnich. Tylko dziwi mnie jedno, dlaczego jak mam na średnich i moją rodziną gram na Bridget to akurat u tej tak wolno leci?
Z góry dziękuje wam za odpowiedzi i pozdrawiam, a serdecznie Chrzana że wiedział co jest nie tak
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.11.2010, 12:12   #14
hellraiser
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Czas wolno leci :(

Widzisz, Bridgeport to duże miasto, jak wyczytałem gdzieś tam w necie, na najlepszych kompach może się ciąć. Takie np. SV jest taką, no, wioską , nie ma tam wieżowców i tych innych, to chodzi szybciej. Może w Twojej rodzinie czas leci wolniej, bo masz jakąś fryzurę albo mebel ściągnięty z neta? Z reguły te rodziny miastowe są czyste od tego typu rzeczy. Mi np. gra przyspieszyła minimalnie od wgrania nowej fryzury więc wszystko możliwe.
Nie ma sprawy, ten problem można było rozwiązać drogą logicznego myślenia, ale cieszę się, że mogłem pomóc
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.11.2010, 13:20   #15
Slim
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Czas wolno leci :(

Cytat:
Napisał Chrzan Zobacz post
Widzisz, Bridgeport to duże miasto, jak wyczytałem gdzieś tam w necie, na najlepszych kompach może się ciąć. Takie np. SV jest taką, no, wioską , nie ma tam wieżowców i tych innych, to chodzi szybciej. Może w Twojej rodzinie czas leci wolniej, bo masz jakąś fryzurę albo mebel ściągnięty z neta? Z reguły te rodziny miastowe są czyste od tego typu rzeczy. Mi np. gra przyspieszyła minimalnie od wgrania nowej fryzury więc wszystko możliwe.
Nie ma sprawy, ten problem można było rozwiązać drogą logicznego myślenia, ale cieszę się, że mogłem pomóc
Może to jest powód, mam dużo mebli ściągniętych z internetu.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.12.2010, 17:19   #16
Slim
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Czas wolno leci :(

Ej znowu to się stało i tak samo jak wtedy grałem z 3 dni a potem z czasem zaczęło znowu lagować i czas wolno lecieć o co chodzi? ;/ .
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.12.2010, 11:12   #17
patryk916
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Czas wolno leci :(

Moim zdanie to jest bug i zrób reinstalkę.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:08.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023