Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 09.10.2007, 13:34   #31
misiak95
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co daje The Sims 2 Na Studiach??

Nikita, maksymalna kwota to 5000 simoleonów. Sprawdziłem. U mnie da się tylko 5000. Pewnie pościągałaś jakieś mody i tyle.
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 09.10.2007, 13:49   #32
psychickid
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co daje The Sims 2 Na Studiach??

Nie, pewnie ty coś pościągałeś xP. Przeszukałam caly pokój i znalazłam gazetkę do simsów:
[/QUOTE]
Jeżeli sim ukończy karierę paranormalną, w nagrodę może dostać Wskrzeszeniomat. Jest to nic innego jak telefon, z którego można zadzwonić do samego Pana Śmierci. Jeżeli przeoczyłeś możliwość błagania go o wskrzeszenie zmarłego, dzięki temu urządzeniu zawsze można zrobić to za pieniądze. Nie jest to niestety tanie. Jeżeli zapłaci się mniej niż 987 simoleonów, pieniądze przepadają, a sim i tak pozostaje martwy. Po uiszczeniu od 988 do 4127 simoleonów zmarły wstaje jako zombie. Od tego czasu jego skóra staje się niebieska i pomarszczona, nie może biegać ani skakać, traci większość cech osobowości i po sześć punktów z każdej umiejętności. Nawet po zabiciu go i zapłaceniu większej sumy nadal pozostanie zombie. Jeżeli zapłaci się od 4128 do 8512 sim zostaje wskrzeszony jako żywy, lecz jego cechy charakteru odwracają się i traci cztery punkty z każdej umiejętności. Dopiero po zapłacie od 8513 do 10 000, sim zmartwychwstanie w pełni sił. Ceny potrafią się nieco wahać, więc najlepiej nie skąpić i zaokrąglać je w górę. Wyjątek stanowią dzieci. Jak widać, Ponury Żniwiarz ma całkiem miękkie serce, gdyż dzieci zostają zawsze wskrzeszone w pełni sił po uiszczeniu opłaty minimum 1000 simoleonów.
[QUOTE] xP
Żródło: http://www.gamestar.pl/artykuly/49053.html
Na dole strony.

Pozdrawiam
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023