Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Videostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 24.09.2007, 12:13   #1
Mikolay
Guest
 
Postów: n/a
Wink serial: Sprzedać siebie

witam, chciałbym przedstawić Wam, dla niektórych już znany, serial 'Sprzedać siebie'.

odcinek 1
obejrzyj!

odcinek 2
obejrzyj!

odcinek 3
obejrzyj!

odcinek 4
obejrzyj!

odcinek 5
obejrzyj!

odcinek 6
obejrzyj! (1)
obejrzyj! (2)

odcinek 7
obejrzyj! (1)
obejrzyj! (2)

odcinek 8
obejrzyj! (1)
obejrzyj! (2)
obejrzyj! (3)

Odcinek 9
obejrzyj! (1)
obejrzyj! (2)
obejrzyj! (3)
obejrzyj! (4)

Odcinek 10
obejrzyj! (1)
obejrzyj! (2)

Odcinek 11 - OSTATNI!
obejrzyj! (1)
obejrzyj! (2)

pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez Mikolay : 05.12.2007 - 20:17
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 24.09.2007, 12:38   #2
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: 03.11.2006
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,738
Reputacja: 20
Domyślnie Odp: serial: Sprzedać siebie

Mikolay, ile ja czasu czekam na następny odcinek! Już straciłem wszelkie nadzieje! Chłopie, ostatnio wstawiałeś coś około pół roku temu. Mam nadzieję, że się weźmiesz do roboty i nakręcisz następny odcinek.
mario jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.09.2007, 23:57   #3
The FerG
 
Zarejestrowany: 19.12.2005
Płeć: Mężczyzna
Postów: 562
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: serial: Sprzedać siebie

Na początku nie podobało mi się za bardzo ,dopiero od 4 czwartego odcinka zaczeło mnie ciekawic.
Bardzo mi się podoba
9/10 - jeden punkt odjąłem za te pierwsze trzy odcinki.
The FerG jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.09.2007, 09:51   #4
Mikolay
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: serial: Sprzedać siebie

Odcinek jest w przygotowaniach, i to w dość zaawansowanym stadium. ukaże się niedługo, i będzie trwał około 20 minut
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.09.2007, 07:12   #5
Mikolay
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: serial: Sprzedać siebie

Przepraszam, że post pod postem.

Nareszcie jest nowy odcinek, jak już zapowiadałem trwa około 20 minut Radzę przypomnieć sobie 3 część Odcinka 8 ;p

Odcinek 9
obejrzyj! (1)
obejrzyj! (2)
obejrzyj! (3)
obejrzyj! (4)

Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam, że tyle musieliście czekać, a teraz ja czekam na Wasze opinie, szczególnie tych który jeszcze tego serialu nie znają.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.09.2007, 09:56   #6
Janvier
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: serial: Sprzedać siebie

Ja nie znałam tego serialu.Może na początku troche nudne (1-3 odcinek) , ale później mi się spodobało czekam na nastepny

Ostatnio edytowane przez Janvier : 28.09.2007 - 10:06
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.09.2007, 12:32   #7
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: 03.11.2006
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,738
Reputacja: 20
Domyślnie Odp: serial: Sprzedać siebie

Ogólnie mi się podobało. Jednak są pewne minusy... Mianowicie w pewnych chwilach nudnawy. Można powiedzieć, że nudy to były 1/4 całego odcinka. Wkurzyło mnie, że strasznie się zacinało. Ustaw opcje kamery takie, jak kiedyś kręciłeś. Wtedy nie będzie się cięło. Postaraj się to zmienić przy 10-tym odcinku, ok?
mario jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.09.2007, 21:15   #8
Pamela
 
Avatar Pamela
 
Zarejestrowany: 15.07.2007
Skąd: Zabrze
Wiek: 29
Płeć: Kobieta
Postów: 1,069
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: serial: Sprzedać siebie

Kiedys oglądałam wszystkie odcinki, spodobało mi się, jednak potem była długa przerwa. Dobrze że zrobiłeś te odcinki. Gdybyś tu tego nie napisał to bym niewiedziała że są dalsze części.
Pozdrawiam
__________________

I've been burning in water and drowning in flame
Pamela jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.10.2007, 17:09   #9
Tiunivell
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: serial: Sprzedać siebie

Uwielbiam ten serial Oglądałam i oceniałam wszystkie odcinki na którymś z for, chyba na sw...

9 odcinek ocenka:
część I:
Już początek robi na mnie dobre wrażenie, bo uwielbiam tą piosenkę Kelly. W pierwszym zdaniu od razu pojawia się literówka, jest "chę", zamiast "chcę". Ładny wystrój pokoju, ale trochę pościel nie pasuje. Zawsze przyczepiałam się za szybkiego przejścia z jednej piosenki do drugiej, ale tym razem tego nie było. Po zastanawianiu się, czy simka ma przemeblować dom dałaś scenę z zacinającym się filmikiem. Niektóre ujęcia są zbyt długie. Kolesiowi za oknem ręka weszła w ścianę niczym widmo xD Dobre ujęcie Justina za oknem, ale mogłoby być krótsze. I znowu zacinająca się scena. Wspominałam już, że świetnie umeblowałaś domek? Cudowna piosenka leci w tle, kiedy Ariel jest w basenie. W zdaniu "zobaczymy kto kogo tym razem zniszczy" dałaś przecinek, którego nie powinno być. Chwila zacięcia między braniem telefonu przez Ariel do ręki, a zaczęciem rozmowy. Ten czerwony płaszcz mnie powalił na kolana xDDD

część II:
I znowu fajna piosenka na początku, świetnie pasuje do tych ujęć! Uwielbiam tą fryzurę w styli M.Monroe . Justin mógłby szybciej dojść, bo Ariel przez chwilę stała w pozycji stojącej jak cyborg. Za szybkie urwanie ich rozmowy poprzez "pawia" Ariel. Padłam przy wyrażeniu "Pier.... cham!", niektóre kwestie wypadają dość zabawnie, ale zawsze w pozytywnym znaczeniu tego stwierdzenia. Dobrze ujęłaś tą scenę z toastem. Pisze się "odkąd", a nie "odkąt" =_=''. I znowu Ariel stoi jak słup, podczas gdy Eva wstaje. I znowu ten czerwony płaszczyk . Bardzo fajnie opracowałaś układ do piosenki Justina.

część III:
Początek tej części mi się podoba, ale lekko powiało zwyczajnością. Piosenka, zaczynająca się w chwili, kiedy paparazzi cyka fotki Ariel jedzącej płatki, nie pasuje do tych ujęć. Do spotkania Ariel z Justinem część jest raczej nudna. Główna bohaterka ma cudowną sukienkę na tym "wieczorze". Ich ręce, jak siedzą na kanapie, przenikają przez ubranie Ariel. Zbyt gwałtowne przejście z muzyczki do piosenki, którą "śpiewają". Genialna scena przy karaoke.

część IV:
I znowu świetna piosenka na początek części . Pisze się "na lewo", albo "po lewej", nigdy za to "po lewo". Zbyt gwałtowne przejście z jednej piosenki do drugiej w momencie, kiedy Ariel wchodzi to studia fotograficznego. Dobrze rozegrany wywiad. To "pier....lnij się w łeb" powaliło mnie na kolana. Sesję zdjęciową też dobrze wyreżyserowałaś. Ale nagie ujęcia z giatrą w dłoniach Ariel to chyba, jak na pierwszą sesję, przegięcie. Pocałunek w aucie też przesada . Brak piosenki w tle wytrącił mnie z rytmu o.O .

Ufff... ale się rozpisałam
Pozdrawiam
T.

EDIT: przepraszam za zwroty w formie żeńskiej, ale dopiero sobie uświadomiłam, że jesteś chłopakiem o.O
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.10.2007, 17:32   #10
Ariedale
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: serial: Sprzedać siebie

A więc tak moja psiuła (pozdro Fun6) Oldzia:*. Powiedziała, że ten serialik jest super. No to se myśle. Widziałam pierwszy odcinek. No nie wiem. Na to ona mi, abym obejrzała następne. No i...super! Świetne bardzo mi się podoba. Chciałabym , żeby była z Tomem.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:35.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023