Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 15.08.2014, 12:39   #311
Julsowa
 
Avatar Julsowa
 
Zarejestrowany: 20.07.2011
Skąd: Janów Podlaski
Płeć: Kobieta
Postów: 36
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomić gry - ostateczny temat.

Spróbuję, dzięki za pomoc. Tylko czy chodzi o http://m0001.gamecopyworld.com/games...e_sims_3.shtml? To z napisem The Sims 3 v1.67.2 [MULTI] No-DVD/Fixed EXE, tak? ^^ I... nie wiem za bardzo jak to zainstalować etc. ;-;

Ostatnio edytowane przez Julsowa : 15.08.2014 - 13:21
Julsowa jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 18.08.2014, 13:07   #312
Spiska
 
Avatar Spiska
 
Zarejestrowany: 17.08.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 15
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomić gry - ostateczny temat.

Mam podobny problem. Po tym jak bezbronny szczeniaczek dobrał mi się do laptopa, musiałam się przenieść na słabszy sprzęt (Intel Core i3, 2.30GHz, 8GB RAM). Całą swoją kolekcję TS3 mam zarejestrowaną na Originie, więc zamiast bawić się płytami, które zresztą są w moim rodzinnym domu, zainstalowałam podstawę gry stamtąd.
Wszystko się pobrało i zainstalowało bez problemów, ale gra się nie włącza, wyskakuje irytujący komunikat 'Program Sims3Launcher przestał działać'. Zrobiłam reinstalkę i nie działa. Wina laptopa, Origina, moja? Ktoś, coś?
Spiska jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.08.2014, 20:21   #313
monkey
 
Avatar monkey
 
Zarejestrowany: 24.02.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 24
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomić gry - ostateczny temat.

U mnie jest sytuacja, że całkiem niedawno znowu zainstalowałam grę, pochodziła chwilę, i zaczął mi wyskakiwać błąd "Program przestał działać". Zrobiłam reinstalkę. dodatkowo zainstalowałam jeszcze jeden, nowszy dodatek. Przerzuciłam folder Mods(zrobiłam kopię), no i włączyłam. Wyskoczył mi błąd, że posiadam zawartość niezgodną z moją wersją gry, a raczej nie miałam żadnych hacków pobranych. Włączyłam grę i wyskoczyło mi puste menu, bez żadnych napisów, niczego, wszystko pola były puste. Wyłączyłam, wyrzuciłam folder Mods, i próbuję znowu odpalić. I znowu ten sam problem:
[IMG]http://oi57.************/24q947t.jpg[/IMG]

Jakieś rozwiązanie? Wolałabym uniknąć kolejnej reinstalki, więc jeśli ktos miałby coś?
monkey jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.01.2015, 16:41   #314
pajacyk
 
Avatar pajacyk
 
Zarejestrowany: 04.01.2015
Płeć: Kobieta
Postów: 1
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomić gry - ostateczny temat.

Siemka, jest w stanie ktoś mi pomóc? otóż jestem załamana, dlatego, że kupiłam wczoraj podstawę The Sims 3 + dodatek Po zmroku i nie jestem w stanie jej zainstalować, a wydała na to kupę kasy! Zacznijmy od tego, że najpierw miałam problem z samym odpaleniem płyty. Po włożeniu do napęd komputer zachowywał się tak jakby w ogóle nie rozpoznał płyty. Wyczytałam na necie, że potrzebny jest do tego Microsoft Visual C++ 2010 32bit i 64bit. Nie miałam zainstalowanego 32bit, 64 tak, więc zaczęłam instalować 32. Wyskoczyło powiadomienie o tym, że na komputerze istnieje już nowsza część Visuli. Odinstalowała 64bit i zainstalowałam 32bit. Poszło. Origin, te sprawy, w końcu czas na instalacje przez Origin. Do któregoś dziesiątego z kolei procentu instalacji gry wszystko było okey, aż tu nagle błąd. Błąd danych CRC. Błąd transferu składka. + Dwie opcje: Spróbuj ponownie i Anuluj. Zaczęłam gwałcić przycisk Spróbuj ponownie, mając nadzieję, że problem zniknie. Otóż nie. Już myślałam, że wszystko się zainstaluje, bo pasek instalacji doszedł do prawie samego końca, jednak ostatnie pół milimetra instalacji paska instalowało się z dobre 2,5godziny! W sumie cała gra instalowała się jakieś 4! Znowu zaczęłam szukać pomocy w internecie. Dokopałam się do sugestii, że błąd CRC wynika z uszkodzenia płyty. Jakim cudem do cholery skoro to nowa płyta??!! Ktoś też gdzieś pisał, że napęd trzeba wyczyścić i płytę dokładnie papierem zakropionym dezodorantem. Wyczyściłam. Picuś glancuś jak się patrzy niestety nie miałam już siły wczorajszego wieczora z tym walczyć, więc poszłam spać. Dziś odpalam kompa, ponownie czyszczę tą zasraną płytę i napęd DVD, a tu klops. Ten sam problem, co wczoraj na samym początku. Komputer kompletnie nie reaguje na fakt, że jakikolwiek krążek został wrzucony w napęd. W tym momencie doprowadziłam się do szewskiej pasji. Zrezygnowana wchodzę na Origina. W zakładce Moje Gry widnieje obrazek okładki podstawy The Sims 3. Najeżdżając na niego wyskoczyła mi opcja pobierz (zaznaczę, że nie było płyty w napędzie, bo jak już wcześniej wspomniałam - komputer ponownie jej nie odczytuje). Stwierdziłam, że, a co mi tam - kliknę. Kliknęłam nie bardzo zdając sobie sprawę z tego, co robię, dlaczego to się pobiera, czy tak można i w ogóle WHAT THE ****. Leci już 42%. Teraz moje pytanie brzmi - czy istnieje możliwość, że jakimś cudem obraz z mojej oryginalnej płyty wgrał się w Origin i będę mogła teraz zainstalować/pobrać tą grę przez Origin nie wrzucając przy tym płyty w napęd?

Może mi ktoś pomóc, bo już zeshizowałam!

Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na jakąś pomoc za którą będę dozgonnie wdzięczna!
pajacyk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.01.2015, 18:14   #315
Hebe
 
Avatar Hebe
 
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,136
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomić gry - ostateczny temat.

Cytat:
Napisał pajacyk Zobacz post
Teraz moje pytanie brzmi - czy istnieje możliwość, że jakimś cudem obraz z mojej oryginalnej płyty wgrał się w Origin i będę mogła teraz zainstalować/pobrać tą grę przez Origin nie wrzucając przy tym płyty w napęd?
Dokładnie tak, przez Orgin można zainstalować grę, jeśli kod tej gry jest tam zarejestrowany, więc nie potrzebujesz płyty ani do instalacji, ani do odpalenia gry

PS A jaki masz system operacyjny? 32- czy 64-bitowy?
__________________

Ostatnio edytowane przez Hebe : 04.01.2015 - 18:22
Hebe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.02.2015, 13:05   #316
Aperlaxive
 
Avatar Aperlaxive
 
Zarejestrowany: 11.02.2011
Skąd: Over The Hills And Far Away
Płeć: Kobieta
Postów: 858
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomić gry - ostateczny temat.

Dobrze. Oficjalnie się poddałam.
Bardzo proszę o pomoc.

Otóż mam ten sam komputer od ładnych 5 lat. I mam simsy 3 od jeszcze ładniejszych 3 lat.
Na początku grało mi się nimi super. Jednak po jakimś czasie komputerowi zaczęło odbijać i trzeba było wgrywać od nowa system. Ok, wszystko już naprawione, komputer dobrze chodzi. Jednak w trzecią część gry przestałam grać, wróciłam do dwójki i średniowiecza.
Ale ostatnio zachciało mi się grać w trójkę.
Niestety okazało się, że przez swoją głupotę i nieostrożność trochę uszkodziłam dwie płytki z dodatkami. Oddałam je jednak do naprawy i wszystko zapowiadało się okej.
Zainstalowałam grę (podstawa + wszystkie dodatki do zwierzaków włącznie) i postanowiłam zacząć grę

[IMG]http://i61.************/20zxw86.jpg[/IMG]

Zdziwiło mnie to i trochę przestraszyło.
Ale dobrze. Zrobiłam to co mi kazano.

Gra "zaczęła się", pokazał się ciemny ekran i wywaliło mnie do pulpitu.
A na mnie czekał następujący komunikat:

[IMG]http://i57.************/rrtuz9.jpg[/IMG]

Świetnie.
I teraz moje pytanie, co z tym fantem zrobić?
Komputer na 100% spełnia wymagania.
Jeśli podobny problem się pojawił to bardzo przepraszam, ja nic nie znalazłam
__________________
Forever and ever.

Ostatnio edytowane przez Aperlaxive : 01.02.2015 - 13:12
Aperlaxive jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.02.2015, 13:15   #317
Hebe
 
Avatar Hebe
 
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,136
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomić gry - ostateczny temat.

Może spróbuj zainstalować te dodatki z Orgin, wtedy wyeliminujesz problem uszkodzonych płyt
__________________
Hebe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.02.2015, 13:17   #318
Aperlaxive
 
Avatar Aperlaxive
 
Zarejestrowany: 11.02.2011
Skąd: Over The Hills And Far Away
Płeć: Kobieta
Postów: 858
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomić gry - ostateczny temat.

Znaczy, niezbyt ogarniam jak to działa
Poza tym płyty są już naprawione i działają normalnie. Jedyny problem jest z tym, że gra nie chce się uruchomić
__________________
Forever and ever.
Aperlaxive jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.02.2015, 13:35   #319
Hebe
 
Avatar Hebe
 
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,136
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomić gry - ostateczny temat.

Mam nadzieję, że ogarniasz angielski: [poradnik]
__________________
Hebe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.02.2015, 16:27   #320
Aperlaxive
 
Avatar Aperlaxive
 
Zarejestrowany: 11.02.2011
Skąd: Over The Hills And Far Away
Płeć: Kobieta
Postów: 858
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomić gry - ostateczny temat.

Sposób nie zadziałał.
Ale naprowadził mnie.
Otóż postanowiłam przeinstalować wszystko z dysku D na dysk C. Pomogło
Dziękuję Hebe :*
__________________
Forever and ever.
Aperlaxive jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
błąd, błędy, instalacja, pomocy


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023