Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 09.12.2011, 13:57   #411
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 936
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku-Wrażenia z Gry

Też tak uważam może z 6 dodatkiem to naprawią mogli by utrudnić stanie się osobistością.
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 13.12.2011, 15:26   #412
Rosemarie
 
Avatar Rosemarie
 
Zarejestrowany: 12.01.2009
Skąd: Mystic Falls
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,416
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku-Wrażenia z Gry

@up No właśnie, przecież to nie ma sensu. Imo trudniej powinno zostać osobistością, a nie tylko poprzez zaprzyjaźnienie się ze sławnym simem. Liczę, że z 6 dodatkiem naprawią ten błąd.
Poza tym te windy w klubach są irytujące, wszyscy simowie nagle do windy ruszają i nie sposób normalnie wyjść z klubu, dlatego moi simowie wychodzą godzinę przed zamknięciem.
__________________
Rosemarie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.12.2011, 20:18   #413
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku-Wrażenia z Gry

Nie tylko w klubach i windach simowie mają problemy z poruszaniem się i ogólną organizacją... Ale fakt, to bywa uciążliwe, że głupie wyjście/wejście do klubu trwa tyle czasu. Czasem zdarza mi się taka sytuacja, że wydaję simowi polecenie, on stoi 40 simowych minut jak kołek i dopiero, jak dobija do godziny, bierze się wreszcie za robotę. Irytujące
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.12.2011, 13:21   #414
Olik605
 
Zarejestrowany: 18.03.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 45
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku-Wrażenia z Gry

Ja gram już w po zmroku od roku i trochę jednak mało ludzi w klubach, ale na brak gwiazd i nowych fryzur oraz ubrań nie narzekam.
Olik605 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.05.2012, 11:03   #415
Pink Panther
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku-Wrażenia z Gry

Jestem tu nowy. Małe problemy z rejestracją nie pozwoliły mi dołączyć do Was wcześniej, ale wszystko już naprawione Więc jeśli jestem tu z Wami w całej swojej e-okazałości napiszę coś o moim ukochanym dodatku.

Ze wszystkich dodatków, jakie kiedykolwiek wyszły do trójki, najbardziej przypadł mi do gustu właśnie "Po zmroku". Gram w to gdzieś... no, będzie już prawie rok. Nie pamiętam, kiedy go kupiłem, ale gdzieś w wakacje lub chwilę po nich. Według mnie jest świetny. Cudowne nowe miasto, wiele nowych możliwości, kluby, bary, sława, kariera, pieniądze... - to jest to, co uwielbiam! Na brak fryzur i ubrań też nie mogę nic złego powiedzieć. Fakt, w lokalach jest bardzo mało Simów. Jednak zauważyłem, że w "Kujonie" każdego wieczoru jest ich dość sporo.

Jak już pisałem, to mój ulubiony dodatek. Zapewne dlatego, że jednym z moich wielu, niektórych nierealnych, marzeń jest właśnie sława. Rozpoznawalność. Swoja twarz na okładkach znanych magazynów.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.03.2013, 18:42   #416
Muffshelbyna
 
Avatar Muffshelbyna
 
Zarejestrowany: 02.03.2013
Skąd: Bayview <3
Płeć: Kobieta
Postów: 575
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku-Wrażenia z Gry

Ten dodatek jest świetny, gdy ktoś nie gra z kodami na kasę, to gwiazdki osobistości są bardzo pożyteczne ^^. Podobają mi się kluby, jaccuzi, to fajne urozmaicenie, a Bridgeport jest pięknie oświetlone nocą. Fajny dodatek
Muffshelbyna jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.11.2013, 19:37   #417
simsowa1328
 
Zarejestrowany: 25.11.2013
Skąd: Bridgeport
Płeć: Kobieta
Postów: 2
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku-Wrażenia z Gry

Mhmm... Moje wrażenia z gry... Ciekawe, to było dawno, ale coś tam pamiętam. The Sims 3 Po Zmroku to jeden z moich ulubionych dodatków! Jest świetny! Bardzo go lubię, jak i Rajską Wyspę. Ogólnie bardzo mnie zaciekawiła, zwłaszcza apartamenty, i - coś co naprawdę lubię - osobistości!
ZALETY GRY THE SIMS 3 PO ZMROKU:
- Apartamenty!
- Osobistości!
- Nocne kluby!
- Miksologia!
- Nowe instrumenty!
- Kariera - aktorstwo!
WADY GRY THE SIMS 3 PO ZMROKU:
- Mało simów w klubach.
- Ciągłe napady paparazzich.
- Jedynie sąsiedzi NPC w apartamentach.
- Nieznaczne problemy z grą.
simsowa1328 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.11.2013, 19:39   #418
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,893
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku-Wrażenia z Gry

simsowa, to, że masz mało simów w klubie nie zależy od dodatku. Ja mam wiele simów tylko dlatego, że bawiłem się w plikach gry.
__________________
Lubie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.02.2015, 12:55   #419
Piwusia
 
Zarejestrowany: 23.05.2011
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 310
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku-Wrażenia z Gry

Dodatek wydaje się być naprawdę ciekawy, zainstalowałam go kilka dni temu i przede wszystkim bardzo podobają mi się nowe ubrania i opcje związane ze zdobywaniem gwiazdek popularności. Bridgeport to naprawdę ładne, duże miasto, w którym wiele się dzieje. Tak naprawdę odkrywam dopiero trzecią generację (mam cztery dodatki do niej), więc nie miejcie mi za złe, że wypowiadam się jak kompletny laik. :p Trochę w trójce przeszkadzają mi królicze nory i na pewno nie jest to idealna odsłona pod wieloma względami, ale "Po Zmroku" jest nawet lepszym dodatkiem niż "Nocne życie" do dwójki.
Piwusia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.06.2015, 12:40   #420
Miyoki
 
Avatar Miyoki
 
Zarejestrowany: 26.07.2006
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 787
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku-Wrażenia z Gry

Mam w końcu wolne więc sobie gram w simsy (nie grałam od ostatnich wakacji) i zainstalowałam sobie ten dodatek.

Jak mnie denerwują te punkty osobistości.
Ok, na początku są spoko, bo ja nie używam kodów, więc wprowadzam zawsze simów do jakiejś taniej rudery, jak wystarczająco zarobią sami, to im daję lub remontuje dom na fajniejszy. Więc jak mi ludzie dają za darmo drogie przedmioty to mi się to przydaje ^^

Ale jak mi ciągle paparazzi przyłażą pod dom to mega irytuje... Albo najgorsze jak jakiś "fan" chce zdjęcia albo autograf. Przez to mi jedną ważną część ślubu zepsuli - uroczyste krojenie tortu...
Sim mi przerwał, bo ktoś go kurna wtedy o autograf chciał poprosić...

Wiem, że to można wyłączyć.


Ale czy da się wyłączyć to, żeby do mnie simowie przestali wydzwaniać, by chcieć się umówić na randki? Są po ślubie, nie chcą romansów, ale zawsze przynajmniej jedna osoba dziennie do nich zadzwoni, by się umówić na randkę.
Miyoki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023