Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 28.10.2010, 00:33   #11
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmorku - Wrażenia z Gry

z tego co zdążyłam zobaczyć,zanim mnie wywaliło z gry

dochodzą nowe umiejętności gry na każdym instrumencie oraz coś z miksowaniem napoi,jeżeli chodzi o zawody ,to są dwa filmowe,z tego jeden na pol etatu i jeszcze jeden,ale nie pamiętam jaki-coś chyba z zespołem,w nagrodach mamy mapę osobistości,którą znajdziemy w plecaku i jest na niej zaznaczone do 5 poziomu osobistości,jeżeli chodzi o taniec,to w Nrass są tez ukryte umiejętności,jak nurkowanie,pocałunek węża oraz taniec,następnie wybrałam mate i są opcje taniec i taniec imprezowy,można również tańczyć z innymi simami i wywala mnie albo w cas albo w pokoju stylizacji
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 28.10.2010, 00:48   #12
Lady88
 
Avatar Lady88
 
Zarejestrowany: 12.01.2009
Skąd: Warszawa
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Postów: 305
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmorku - Wrażenia z Gry

Mam pomysł jak zwiększyć ilość Simów w klubie... Z PZ pojawiła się opcja tworzenia grup, z którymi bawi się sim. Zaprosić najpierw do siebie z 10 simów, dołączyć ich do grupy a następnie całą grupą iść do klubu xD
Wypróbuję to jutro
Dobranoc
Lady88 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.10.2010, 03:50   #13
MacieK
Guest
 
Postów: n/a
Wink Kariera: Gwiazda filmowa

No i doczekałem się. Mam coś z The Sims Gwiazda... okrojone w The Sims 3Po zmroku.
Jak Wam się podoba ta kariera ? Ja bardzo się z niej cieszę ale jak narazie to nigdzie nie widzę tego co zapowiadał zwiastun. Gdzie są przyczepy kempingowe ? No i błagam, EA nie róbcie mi tego... Sim znika w hangarze filmowym i... pracuje ? Oczywiście go nie widzę.
Zastanawiam się czy jak osiągnę więcej gwiazd poziomu osobistości to będę mógł pracować na zewnątrz, przy tej kamerze ustawionej na scenerii do westernu ? Czy o zgrozo kamera i całe plany filmowe to tylko dekoracja ?
Tak czy owak jestem wdzięczny chociaż za namiastkę mojego najbardziej ulubionego zawodu i dodatku do gry.
Fani bycia gwiazdami, podzielcie się swoimi wrażeniami w temacie.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.10.2010, 06:40   #14
adamo030
 
Zarejestrowany: 18.10.2010
Skąd: Bielsko Biała
Wiek: 31
Płeć: Mężczyzna
Postów: 86
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmorku - Wrażenia z Gry

Ja byłem w klubie, który miał mieć dużo simów, a nikogo nie było. Cały czas obserwowałem też drzwi. A co do tego narzędzia to dla mnie jest jakieś dzikie. Bo normalnie powinno dać się obracać ten kształt, a tu jest w jedną stronę. A ja mam pytanie bo jest ta nowa aktualizacja, ale gdzie ja mam ją znaleźć żeby zainstalować?

Ostatnio edytowane przez adamo030 : 28.10.2010 - 06:51
adamo030 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.10.2010, 07:43   #15
Lady88
 
Avatar Lady88
 
Zarejestrowany: 12.01.2009
Skąd: Warszawa
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Postów: 305
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Kariera: Gwiazda filmowa

Moim zdaniem tu nie chodzi o karierę... tu bardziej chodzi o życie gwiazdy, czyli to że jest rozpoznawany, że plotkują na jego temat, że go fotografują, że dostaje niżki w klubach i lokalach, że dostaje propozycje np. nakręcenia reklamy albo podpisywania książek, to że ma wejście do strefy dla vipów. Okrojone? a w sims gwiazda miałeś bramkarzy, limuzynę, drinki i fajny taniec imprezowy etc?
Ja uważam, że jest ok.
Lady88 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.10.2010, 09:23   #16
beata18ns
 
Zarejestrowany: 28.11.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 268
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmorku - Wrażenia z Gry

mam installka i wszystko poszlo gladko, az dziw, zapowiada sie ciekawie, miesnie mi sie poobaja, teraz wrzuce sobie wszystkie mody i zobacze czy bedzie dalej tak kolorowo
beata18ns jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.10.2010, 13:14   #17
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmorku - Wrażenia z Gry

jedyna grywalna okolica,z której mnie nie wywala,to ta ze store
teraz przynajmniej mogłam obejrzeć co doszło...no i zakochałam się w tej nowej kuchni,tym razem się postarali,jeżeli chodzi o przedmioty
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.10.2010, 14:37   #18
hellraiser
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Kariera: Gwiazda filmowa

Lady88, naprawdę dostaje się propozycje nakręcenia reklamy? Ciekawe, jak to będzie wyglądać... Pewnie Sim wchodzi do króliczej nory i kręci reklamę... Ale pomysł ciekawy.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.10.2010, 14:45   #19
PoZmrokowiec
 
Avatar PoZmrokowiec
 
Zarejestrowany: 27.01.2010
Skąd: R-sko - Radomsko
Wiek: 24
Płeć: Mężczyzna
Postów: 124
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmorku - Wrażenia z Gry

Krótko mówiąc ! AHHHHHHA ! Mój przepiękny Sim David Seen zamieszkał w Bridgeport w apartamencie w wieżowcu. Przyjechali do Niego: WAMPIR ( na nazwisko miała Talon ), Osobistość z maksymalną ilością gwiazdek . David się z nim zaprzyjaźnił, zrobiłem z nim grupę i pojechałem do zwyczajnego klubu bez bramek. Ludzi było dość sporo, kupiłem Osobistości drinka z Happy Hour . W tej chwili mam 2 gwiazdki w 1 dzień. Suuupcio ekran ładowania i Bridgeport. Polecam ten dodatek.
__________________
Dodatek jest Bogiem,
Tworzenie domów nałogiem,
CAS zabawą,
The Sims 3 podstawą



PoZmrokowiec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.10.2010, 14:46   #20
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Kariera: Gwiazda filmowa

w gwieździe kręciło się klipy,piosenki w tym zajefajnym studiu nagraniowym,była MARYLIN MONROE,i na planie filmowym były różne scenerie,można było wybierać jak się chce zagrać lub zaśpiewać,no i muzyka z gwiazdy była genialna.
ta okolica "gwiazdorska" wyglądała super,i były różne kąpiele w SPA,i sauna,i to wszystko było widać!a nie że sim wchodzi do budynku i nie wiemy co robi.
i limuzyna też była,taka czarna albo różowa,pamiętam!
zamiast bramkarzy był lokaj,fotoreporterzy,natrętni fani...
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023