Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > Opowiadamy jak sobie gramy
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 22.06.2012, 20:31   #1
Electric Shabet
 
Avatar Electric Shabet
 
Zarejestrowany: 07.11.2010
Płeć: Mężczyzna
Postów: 149
Reputacja: 10
Domyślnie Perypetie simów Voícé.

Tak na wstępie - uprzedzam, że gram bez kodów, więc żadnych tu pięknych domów, pokoi, bloków, whatever nie zobaczycie. Na razie oczywiście. Dobsz, jedziemy. Najpierw będzie taki mały wstęp, bez żadnych porywających historii.

Casey Thorne - Wstęp


Przedstawiam wam Casey Thorne - simkę z dużymi ambicjami.



Wprowadziła się do skromnego domku i już na starcie było parę problemów.



Mianowicie, kuchenka nie wytrzymała wielkiego talentu kulinarnego Casey i się podpaliła. Jednak dzielne dziewczę szybko się z tym problemem uporało.



Ale zostawmy temat gastronomii i skupmy się tylko na 20-latce. Dziewczyna opuściła rodzinne Sunset Valley, aby w spokojnym miasteczku - jakim było Appaloosa Plains - osiągnąć sukces jako stylistka. Dużo pracowała, a na tym zdjęciu nad jakąś męską fryzurą, czy czymś.



Jednakże jej prawdziwą pasją były konie. Codziennie przyjeżdżała stajni (, ośrodka treningów, czegokolwiek) i pomagała w opiece nad cudzymi końmi. Aż w końcu zarobiła na własnego źrebaka - Hestię. Wtedy nie miała pojęcia, jak dużo problemów będzie się z nim wiązać, jak bardzo pokocha klacz i jak wiele dla niej poświęci.





Jednak brunetka nie przyjechała tu tylko dla pracy i koni. Miłości też chciała zaznać.



Ten kowboj zwie się Gussie Bell i jeszcze wiele pokręci w życiu Casey. Odegra w nim bardzo istotną rolę, + dodam, że jest całkowicie maxisowy. Był od razu jako właściciel pewnego klubu, a nie mam co do niego zastrzeżeń, więc nie męczyłem się tworzeniem drugiego sima.

No i cóż... Tyle wstępu. Może nie jest to zbyt ciekawe, porywające, czy coś, ale to nie jest nawet pierwsza część historii. Zrobiłem takie coś na początek, aby zapoznać was z tymi najgłówniejszymi bohaterami. Obiecuję, że potem akcja się rozwinie, bo mam kilka pomysłów, które na pewno wykorzystam.
Electric Shabet jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 22.06.2012, 20:43   #2
Kicaj
 
Avatar Kicaj
 
Zarejestrowany: 09.01.2012
Skąd: Nibylandia
Płeć: Kobieta
Postów: 573
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Perypetie simów Voícé.

Fajny początek. Simka ładna i sympatyczna.
Uwielbiam ten domek. Parę razy w nim mieszkali moi sim'owie.
Fajnie, że jest konik. Jakoś marnie ze zwierzakami w OJSG.
E tam. Mi się podoba. Ja wgl lubię czytać wszystkie tematy w OJSG. Ciekawi mnie jak inni prowadzą swoją rozgrywkę. Po to w sumie jest OJSG
Będę tu często zaglądać
E: Zapomniałam dodać: witam drogiego Voice w skromnych progach OJSG
__________________
reality bites

Ostatnio edytowane przez Kicaj : 22.06.2012 - 20:47
Kicaj jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.06.2012, 09:26   #3
Meggie
 
Avatar Meggie
 
Zarejestrowany: 29.11.2005
Skąd: Chełm
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 1,082
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Perypetie simów Voícé.

A mi się podoba bardzo nawet taki skromny początek! Może dlatego, że zaczyna się tak zwyczajnie jak każda moja historia Czekam na rozwój historii
__________________
Looks like a girl, but she's a flame.
So bright, she can burn your eyes...
Better look the other way.
Meggie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.06.2012, 17:38   #4
Electric Shabet
 
Avatar Electric Shabet
 
Zarejestrowany: 07.11.2010
Płeć: Mężczyzna
Postów: 149
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Perypetie simów Voícé.

Niestety, jednak Casey skasowała się bezpowrotnie. Szkoda mi jej, bo fajna była, taka słodka, ale cieszę się, że przynajmniej w tak wczesnym momencie. Jeszcze nikt nie zdążył się z nią zżyć, polubić jej, czy cokolwiek. Nowa simka została już stworzona i wprowadzona do domku w Twinbrook.


Panna zwie się Shana Barbaour, czy coś. Takie imię i nazwisko simsy mi wygenerowały, a że mi się spodobało, to tak zostało.
Btw. robiąc strój codzienny wzorowałem się na Minzy z grupy 2NE1 z teledysku 'I Don't Care'. (fotka dla zainteresowanych: http://feedyaluvkorean.files.wordpre...630_2ne1_4.jpg )

Jednak myślę, że mogłem te spodnie zrobić lepiej, ale wtedy widziałem inną fotkę i zwróciłem uwagę tylko na czerwone paski i myślałem, że to jakiś motyw amerykańskiej flagi (której, swoją drogą, też mi się nie udało tak świetnie odwzorować )

No cóż, postaram się jeszcze jutro wrzucić jej losy. Będę nią grał na prawdę dłuuuugo, bo bardzo się nad nią napracowałem. Nie znam jeszcze jej historii, ale pewnie niedługo poznam. Idę grać.
Electric Shabet jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.06.2012, 17:46   #5
Miscellaneous
 
Avatar Miscellaneous
 
Zarejestrowany: 22.04.2011
Skąd: The City of Wonder
Płeć: Kobieta
Postów: 372
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Perypetie simów Voícé.

Fajna simka, a strój typowo...Angielski Tylko proszę, proszę, prooszę nie trać jej ;D
Nie mogę doczekać się jej historii, a co do imienia to śliczne, ale jak może gra wygenerować?
__________________
Klichael & Mika<3 <3.
Miscellaneous jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.06.2012, 18:58   #6
Electric Shabet
 
Avatar Electric Shabet
 
Zarejestrowany: 07.11.2010
Płeć: Mężczyzna
Postów: 149
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Perypetie simów Voícé.

@Kaydee

Gdy tworzysz sima i wybierasz imię i nazwisko nad tymi rubrykami jest obrazek kostek do gry planszowej. Jeśli na nie naciśniesz, gra ci wygeneruje imię i nazwisko dla sima.

I dzięki za komentarz
Electric Shabet jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.06.2012, 20:40   #7
Kicaj
 
Avatar Kicaj
 
Zarejestrowany: 09.01.2012
Skąd: Nibylandia
Płeć: Kobieta
Postów: 573
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Perypetie simów Voícé.

Nowa simka fajna, chociaż osobiście nie lubię tej fryzury. Simki są przez nią mają pulchne buźki
Co wy macie z tym gubieniem save'ów? Postuluję za wprowadzeniem przymusowego kopiowania backup'ów
Ciekawe co wymyślisz swojej nowej simce, czekam
__________________
reality bites
Kicaj jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.06.2012, 20:43   #8
Pink Panther
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Perypetie simów Voícé.

A ja będę szczery, ale ubranie tej Simki mi się kompletnie nie podoba. Ale ja mam po prostu taki gust, że wolę zwykłe ubrania, niż tą nową, oczo***ną modę, od której można epilepsji dostać
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.06.2012, 23:44   #9
Electric Shabet
 
Avatar Electric Shabet
 
Zarejestrowany: 07.11.2010
Płeć: Mężczyzna
Postów: 149
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Perypetie simów Voícé.

@kicaj0303

Ja z początku też miałem mieszane uczucia co do tej fryzury, ale potem zacząłem patrzeć na nią z tych lepszych stron. ;d Na szczęście ja nie lubię grać z jedną fryzurą i strojem cały czas więc ta 'pulchna buźka' za długo nie zabawi w tym dziale.

@Klusek

Heh. ;d Ja wręcz przeciwnie wielbię wszystko co neonowe, kolorowe i 'oczo***ne' Ale jak wyżej napisałem - non-stop zmieniam stroje i fryzury simów i nie zawsze robię ubrania tego typu.

Dzieki wam za komentarze
Electric Shabet jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.06.2012, 23:01   #10
Electric Shabet
 
Avatar Electric Shabet
 
Zarejestrowany: 07.11.2010
Płeć: Mężczyzna
Postów: 149
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Perypetie simów Voícé.

Pisarz ze mnie marny, ale coś tam wydusiłem. ;d

Shana Barbour - O Włos Od Śmierci. Część 1.

,,Brutalne morderstwa w Twinbrook.''

Tak wyglądał nagłówek gazety ,,Twinbrook News'', którą Shana akurat czytała.
- I znowu morderstwa... ile razy ja już o tym usłyszałam? Nie rozumiem, czemu ludzie to robią. No cóż, ponoć mamy dobrą policję, szybko złapią sprawcę. - Dziewczyna często oglądała wiadomości, czy czytała gazety i prawie zawsze słyszała o tragediach. Wypadki, morderstwa, cokolwiek. Miała już tego dość.
- Nie mogę o tym myśleć. Czas poszukać znajomych i pracy. - Shana była tu nowa więc nie zdążyła załatwić tak podstawowych rzeczy. Dopiero co się wprowadziła.
Najpierw wybrała się do parku, jednak tam też nie zaznała spokoju. Gdy tylko chciała usiąść na ławce usłyszała jakieś krzyki.
- Och, proszę, chyba nie jestem aż tak źle ubrana?
Wkrótce jednak szatynka odkryła źródło tych krzyków. Shana zauważyła osobę poruszającą się między drzewami, a osoba zauważyła ją. W tym momencie dziewczyna poczuła nieziemski ból głowy i usłyszała słowa ,,Ty będziesz następna."

Postać zaczęła biec w jej stronę. Shana zaczęła uciekać, jednak wiedziała, że to są jej ostatnie chwile. Napastnik był szybszy od niej i po prostu prędzej czy później by ją dogonił.
Nagle dziewczyna usłyszała męski krzyk. Wtedy jej ból głowy zniknął razem z atakującym. Jakby rozpłynął się w powietrzu.

Edit:
Kurczę, tak patrzę, że trochę krótko. Musicie mi to wybaczyć, następnym razem postaram się zrobić więcej. A jeżeli dalej będą mi te relacje z życia moich simów tak krótko wychodziły, to po prostu będę dawał je dosyć często.

Ostatnio edytowane przez Electric Shabet : 28.06.2012 - 00:08
Electric Shabet jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023