Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Czy uważasz, że the sims 2 byłoby lepsze bez różnych niestworzonych rzeczy???
tak 56 27.86%
nie 81 40.30%
raczej tak 25 12.44%
raczej nie 39 19.40%
Głosujących: 201. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 09.07.2011, 20:23   #71
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,218
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: czy podoba ci się, że w the sims 2 są różne nieprawdziwe rzeczy???

Nie zawsze z tego korzystam, ale lubię to. Zwracam też Waszą uwagę na to, że bez zgody gracza pół miasta raczej nie zmieni się w wampiry, simorośle czy wiedźmy
Master of Disaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 10.07.2011, 08:51   #72
kalafjor
 
Avatar kalafjor
 
Zarejestrowany: 09.09.2007
Skąd: Santa Bożena
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,326
Reputacja: 16
Domyślnie Odp: czy podoba ci się, że w the sims 2 są różne nieprawdziwe rzeczy???

@up: No u mnie niestety zaobserwowałem "masówkę". Byłem moimi simami na randce i pewna hrabina zamieniła jakąś kobietę w wampa. Ta kobieta była jakaś niewyżyta i do końca pobytu na randce połowa restauracji została zamieniona w wampiry.

Ja uwielbiam różne dziwactwa tej gry. Bez wampów, robotów, simorośli i innych gra nie miałaby sensu. Mój najbardziej rozwinięty klan to właśnie rodzinka simorośli.
kalafjor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.07.2011, 12:33   #73
Piwusia
 
Zarejestrowany: 23.05.2011
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 310
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: czy podoba ci się, że w the sims 2 są różne nieprawdziwe rzeczy???

Raczej mi się to podoba,urozmaica grę,chociaż jak na razie nie udało mi się zostać żadną fantastyczną postacią.Nawet specjalnie nie próbowałam,bo np.takim wilkołakiem nie jest łatwo zostać (wilk zawsze ucieka zanim zdążę się z nim bardziej zaprzyjaznic i nie chce mnie ugryźć).A np.zombie czy wampirem nie mogę się stać bo jeszcze nie mam tych dodatków.
Piwusia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.07.2011, 10:20   #74
kamilek20052
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: czy podoba ci się, że w the sims 2 są różne nieprawdziwe rzeczy???

Uważam że dobrze. Tak jak w jedynce życie było ciekawe jak się zainstalowało abrakadabrę bo były czary to i w dwójce fajnie że są nierealne rzeczy. Gra jest po prostu ciekawsza. Bez tego życie simów było by nudą.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.07.2011, 10:43   #75
Cam
 
Avatar Cam
 
Zarejestrowany: 13.02.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: czy podoba ci się, że w the sims 2 są różne nieprawdziwe rzeczy???

Dobrze, że są. Stwarza to dużo nowych możliwości zabawy simami, jest ciekawiej. A jak chcę, to bez problemu mogę stworzyć normalną rodzinę. Przecież nawet, jeśli mój sim zostanie zaatakowany przez wampira z ADHD, to dość prosto to odwrócić - tak samo z wszystkimi simoroślami, wilkołakami itp.
Cam jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:19.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023