Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 03.08.2003, 19:29   #1
Justa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Oto moja sims opowiesc oczywiscie wyimaginowana
Jest zrobiona dosyc szybko wiec nie jest zbyt interesujaca.
Na innych stronach o The sims wlasnie sa takie wymyslone simsowe opowieci nadsylane przez fanow TheSims,a pozniej umieszczane na stronach bywaja bardzo ciekawe, czasem zabawne tekst+zdjatka z gierki tworza opowiesc.Niezla zabawa zarowno dla tworzacych historyjki jak i dla odbiorcow. Moze i na naszej stronie mogloby sie cos wlasnie takiego znalezc,a moze poprostu zostanie taki wlasnie tamat w ktorym mozna pokazac swoja gre i swoje historie simsow?

Juz wczesniej na forum ukazaly sie takie historie np vega stworzyla takich pare i to wlasnie ona natchnela mnie na zrobienie takiej historyjki.

Historia milosna



Poznalem ja na jakiejs rozbieranej imprezie

W zasadzie widzialem ja kiedys jak plywala nago w jeziorze to byla milosc od pierwszego wejzenia tak mi sie przynajmniej wydawalo
Zaczelismy sie spotykac i spedzac ze soba czas.Bylo milo

Mieszkala sama uwielbiala ogladac brazylijskie seriale.

Miala malutkiego pudelka ktorego kochala nad zycie.

Wiele czasu poswiecala na jego tresure i pielegnacje co pozniej owocowalo na psich wystawach.Niezbyt przypadl mi do gustu ten francuski piesek.

Odwiedzalem ja czesto .Sprawiala wrazenie zaklopotanej stwierdzila ze jej matka jest bardzo chora wiec ja pocieszalem zaraz potem kazala mi opuscic dom bo i tak zaraz wychodzi do chorej matki.

umowilem sie znia w miescie.Czekalem Miala byc na 18.00

Przyszla o 20.00 przyznam ze w dziwnym stroju i w raczej niezwyklym humorze odrzucila propozycje kolacji wiec posiedzielismy z godzinke na lawce zapytalem ja skad taki stroj i dlaczego tak pozno przyszla odpowiedziala ze nie istotne,a pozatym juz musi isc bo jej pudelek jest przeziebiony.

Wieczorem zadzwonilem do niej i umowilismy sie na kolacje atmosfera byla nawet przyjemna ona wygladala olsniewajaco wlasnie tego wieczoru chcialem sie jej oswiadczyc(bylem zaslepiony i zauroczony)
Pozniej siedzielismy w romantycznej altance wlasnie tam chcialem zapytac czy za mnie wyjdzie.Nagle przejzalem na oczy podczas naszej rozmowy zrozumialem ze ona ma jakies tajemnice i nie traktuje mnie powaznieCzyzby mna sie bawila???Tego wieczoru rozstalismy sie zimnym pocalunkiem Musiala wracac jak sama stwierdzila.Bylo jeszcze wczesnie!!
Postanowilem ja sledzic!Pojechalem za nia taksowka o dziwo nie jechala do domu taksowka zatrzymala sie w jednej z dzielnic showbiznesu.Poszedlem za nia .Dziwne miejsce jakas knajpa jakis hotel.Zniknela mi z oczu.A nagle widze ja!!!!Z jakims typem ona w neglizu!Nieee on ja gdzies zabiera ida do hotelu

Zalamalem sie juz wszystko zrozumialem ona sie mna bawila Oszukiwala mnie!!!Pojechalem pod jej dom i czekalem az wroci z tego hotelu.Czekalem i nie moglem uwierzyc ze ona jest .......... Przyjechala zaskoczona moja obecnosci podeszla do mnie zaczynajac tlumaczyc,ze wlasie wraca od kolezanki.Wygadalem jej wszystko,jeszcze raczy klamac? stroj mowi sam za siebie!Tak bardzo mnie zranila.Rozstalismy sie Zerwalem z nia kontakt Juz nigdy nie uwierze Kobiecie!!!!

Dlugo nie potrafilem zapomniec wiele myslalem.zabijalem czas bolu siedzac przed komputerem.Przegladajac muzyczne strony internetowe
natknelem sie na wielki napis WSCODZACE GWAZDY W DZIELNICY SHOWBIZNESU hmm Wielki koncert?? W koncu zdecydowalem sie wyjsc z domu i na zawsze zapomniec o nieudanej milosci.Pojechalem na ten koncert

Wszedlem do ogromnej sali i zobaczylem ja!!!Piekna Julia nie moglem oderwac od niej oczu jej glos,jej oczy pomyslalem sobie taka gwiazda a ja tylko szary pionek zwykly facet pod krawatem zadnej ciekawej pracy tylko te cztery sciany i sterty jakis dokumentow coz nawet nie zwroci uwagi na jakiegos wielbiacego palanta.Dlugo patrzylem na jej piekne lagodne ruchy wsuchujac sie w jej czarujacy glos.

Nie moglem zapomniec o tej pieknosci nastepnego dnia wybralem sie do studia odnowy biologicznej w centrum showbizneu z nadzieja ze ja tam spotkam.I stalo sie byla tam piekna w stroju kapielowym szla w kierunku kapieli blotnych.zatrzymalem ja i poprosilem o autograf.jakie szczescie!Zaproponowalem jej drinka zreszta dlugo ja namawialem mowila,ze nie umawia sie z nieznajomymi i ze musi uwazac przekonalem ja zgodzila sie na koktail truskawkowy,po wszystkich zabiegach kosmetycznych poszlismy na ten koktail spedzilismy bardzo milo czas polubila mnie,a ja sie zakochalem wiele sobie opowiadlalismy.Zaufala mi

Dala mi swoj telefon wieczorem spotkalismy sie i poszlismy do chinskiej restauracji juz nie w dzielnicy showbiznesu lecz w miescie dostalem slodkiego buziaka siedzielismy i jak zwykle dlugo gawedzilismy na rozny temat mowila,ze chce odpoczac odetchnac i wyjechac zaproponowalem jej ze moglibysmy pojechac razem bo znam doskonale miejsce Zgodzila sie ale nie odrazu!

Pojechalismy:bylo cudownie tych piknikow nie zapomne do dzis i naszego pierwszego pocalunku takze!

Po szalonym wypadzie zaprosilem ja do swojego domu zrobilem pyszna kolacje na tarasie .Byla zasoczona moimi kulinarnymi zdolnosciami.

Wspolna kapiel w moim basenie sprawila nam wiele radosci

Cudownie skakala do wody nie moglem sie na nia napatrzec.Potem wspolna kapiel w jakuzi.Bylo wspaniale.Bylismy tacy zakochani.Noc spedzilismy razem.

Nastepnego dnia zaprosilem ja na romantyczna kolacje .Postanowilem sie jej oswiadczyc.Zgodzila sie .Tobyl najpiekniejszy wieczor w moim zyciu.Slub byl wspanialy.Bylismy najszczesliwszym malzenstwem jakie moglo istniec

Po niedlugim czasie urodzila nam sie corka nazwalismy ja Sara.Mala Sara.Julia byla cudowna matka.Bylismy tacy szczesliwi.Julia dalej pracowala bylo nam ciezko nasz wierny kamerdyner pomagal nam w opiece nad malutka Sara.

Sara dorastala byla tak samo sliczna jak jej matka.Razem towarzyszylismy mamusi w sukcesach i z przyjemnoscia patrzylismy jak Julia zdobywa kolejne nagrody.

Wakacje sedzalismy co roku w ciszy z dala od zgielku i fanatycznych wilbicieli.Jestesmy szczesliwa rodzina niedlugo przyjdzie na swiat nasze drugie dziecko -syn,a juz teraz nasza rodzina powiekszyla sie o kolejnego czlonka rodziny gdyz zakupilismy malego pieska na starowce.Zycie plynie dalej i oby nadal bylo tak szczesliwe jak dotychczas.

Gratuluje tym ktorym udalo sie dotrzec do konca tej nudnej histori :wink:
A teraz czekam na wasze historie- niekoniecznie milosne

Pozdrawiam
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 15.08.2003, 15:48   #2
Fushma
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

historia niekoniecznie miłosna

Mam na imię Flora Zagor zaprowadze was w katki mojego świata...


Mam męza Wilhelma, siostre Kornelie i Sare i corke Kasie, mieszkamy wszyscy razem na jednej działce ale mamy dwa domki oddzielnie: ja jestem tylko z Wilhelmem i Kasia. Szukalam kariery znalazlam "szukamy kogos kto bedzie podkladal glos animowanym postacia" pomyślalam ze sie nadaje szczegolnie placa 99 $ simoleanow dziennie, no coz zgodzilam sie. Pierszy dzien pracy i juz awans mialam tym razem robic koncerty! placa od fanów co sluchaja.
Zdobylam kolejny awans tym razem prawdziwe koncerty zamiast szary pionek od romansow siostry przyznaly mi gratulacje! Pewnej nocy przy domu spotkalam przystojnego chlopaka spytalam sie o co chodzi powiedzial ze jest moim fanem to plotkowalismy i duży romans na pozegnanie (pocalunek romantyczny) Wilhelm
Dalsza cześć już wkrótce
 
stare 17.08.2003, 21:58   #3
tomek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

--------------------------------------------------------------------------------
http://thesims.ea.com/family_exchange/n/na...scrapbook1.html
Na tej stronie możecie zobaczyć historyjki po angilesku
 
stare 19.08.2003, 11:21   #4
Nana
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

~~~~ .: Fotostory przeniesiona do Fotogalerii :. ~~~~
 
stare 20.08.2003, 19:41   #5
tomek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

"Dwaj zgryźliwi tetrycy"


Odcinek 1 Zapalenie.... opon mózgowych
Smacznie sobie śpie...

Tymaczasem pokażemy wam mój dom ...

jadalnia i kawałek salonu

kuchnia

i wrezcie sypialnia(tak naprawde to miła byc pokaz domu ae sobie pomyślałem ze jak foto story zrobie z teg to nie bedzie źle )

nagle obudził mnie jakiś rzękot... stało jakieś auto przed moim schludnym basenem

zauważyłem rozjechany trawnik "zatłuke nowaka!!!! :twisted:
od jakiegoś czasu nowak był moim głównym wrogiem ... dziwnym sposobem nowak był spokojny nawet kiedy poszczułme go moim jamniczkeim

Tylko odszedł kawałek...
Chwile odszedłem zeby coś zjeść w kuchni... (a byłem już bardzo zły..)

zobaczyłem przez okno to!

Podpalił mi warsztacik mój ulubiony warszacik!!
Nowaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak!!!!!!!!!!!!!! NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!
Koniec odcinka1

I jak podobało sie wam?
Prosze o komentarze!
 
stare 21.08.2003, 12:49   #6
tomek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

http://thesims.ea.com/us/index.html?action...amily_id=164492
historia pewnej fanatyczki grającej w simsy! Po angelsku
 
stare 22.08.2003, 12:07   #7
Midway
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A teraz moje fotostory


Akcja Rozwalanie

W SimCity żył Aleks Noborny. Słyną ze złodziejstwa ale kradł tak że nikt nie miał dowodów jego kradzieży. Kiedy uzbierał majątek kazał swojemu współpracownikowi ukryć łup w tajnej kryjówce. On nie posłuchał i chciał zachować cały skarb dla siebie. Aleks go złapał i zastrzelił. Niestety zobaczył to przechodzień i wezwał policję która zaraz przyjechała.
Aleks szybko uciekł do najbliższego domu. Wzioł tamtejszą kobietę jako zakładniczkę. Niestety jego karabin sam wystrzelił. On szybko z powrotem pobiegł do mieszkania martwej kobiety już tam na niego czekali policjanci. Nagle ktoś rzucił granata i Aleks korzystając z zamieszania uciekł. Noborny uciekł do swojego kolegi który był najlepszym w mieście hakerem. Opowiedział mu całą historię. Nagle policjantka przyszła do jego domu na inspekcje. Marek bo tak nazywał się haker kazał Aleksowi uciekać przez tajną windę w szafie, tajnym przejściem dojść do Marcina, największego twardziela w mieście, kolegi Marka i podać mu hasło Haker. W tym czasie Marek zatrzymał policję. Aleks zrobił tak jak kazał mu Marek. Po kilku godzinach Marek dołączył do nich. Aleks wymyślił plan skoku na muzeum. Pod słoną nocy wszyscy wyszli. Aleks rzucił się z nożem na strażnika muzeum. Weszli o środka. Marek został na zewnątrz, a Aleks z Marcinem poszli ukraść największy na świecie kryształ. Był bardzo ciężki i sporo czasu zajęło im wyniesienie go na zewnątrz muzeum. Na dworze złodzieji zauważyła kobieta i z całej siły zaczęła się drzeć . Marcin uciszył ją dwoma strzałami z karabinu. Wtedy złodzieje poszli ukryć łup. Następnego dnia Aleks poszedł na spacer po parku w którym rzadko ktoś spaceruje. Wtedy usłyszał rozmowe dwóch „Wariatów” z pomalowanymi włosami. 1 powiedział do drugiego:
- I jak? Zabiłeś Aleksa Nobornego?
- Nie. A jego jednej z poprzednich akcji nie trafiłem w niego granatem. I jeszcze przez to uciekł
- No to msz go złapać i zabić! Rozumiesz? Chodźmy do kryjówki na Bogusława 18

Aleks szybciej poszedł do ich domu i założył tam ładunek wybuchowy i ukrył się. Wariaci wchodzili do domu. Jeden z nich krzykną:
- To bomba1 Uciekajmy!
Niestety było za późno. Dom staną w płomieniach. Było słychać tylko piski i jęki z tego domu. Po chwili Aleks już nic nie słyszał. To był znak że wariaci nie żyją. Aleks wrócił do domu czekał tam na niego facet z brodą. I on powiedział:
- Aleks to ja Marek. Przykleiłem sobie sztuczną brodę żeby mnie ludzie nie rozpoznali. Pokazują nas w telewizji!
- O ***** (ocenzurowano0 ! policja tu biegnie z jakimś agentem specjalnym!!!
- Spadajmy!
Niestety zdążyli ich złapać zanim uciekli. wtedy agent z CIA powiedział:
- Jesteście aresztowani. Marcin Noworzycki nam wszystko powiedział.
- Zmusiliście go? – powiedział Aleks.
- Nie! Sam do nas przyszedł! Teraz siedzi w najlepszym hotelu w mieście. – Odpowiedział agent. Na te słowa Aleks i Marek mieli ochotę zabić zdrajcę.
Potem czekała ich rozprawa sądowa. Aleks i Marek przegrali dostali po 15 lat w więzieniu. Potem zaprowadzili ich do osobnej celi gdzie mieli odsiedzieć swoją karę i rozmyślać o ucieczce i zemście...

Jeśli chcecie moge napisać następne odcinki.CDN
 
stare 26.08.2003, 11:07   #8
tomek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Dwaj zgryźliwi tetrycy
odcinek 2
"Wybuch krrzemu i tadzik bystry jak woda w klozecie"
Po tym wybuchu niełatwo było mi dojść do siebie... zjarał mój warsztat w którym robiłem krasnale... poza praca jako betatester z trgo sie utrzymywałem.... szkoda.. siedze teraz w salonie i myśle...

siedze i myśle myśle i myśle zaraz... czy on ma.... czy on... napewno.... ma!!
pobiegłem szybko do pracowni i zaczałem grandzić... :twisted: 8)

Z moim pentiumkiem 4 3gh zrobie z tym jego badzieweim wszystko hehe załatwie go... nawet osłony nie ma nic!! Idiota!!
tymczasem w domu nowaka...


Spojrz kochana ten clown wyglada jak nasz durny sasied bhuhahaha :lol:

zobacze co tam sie zmieniło na mojejstronce (jeszcze chwila i zobaczysz bhuheheh :twisted: )

co błąd!??? miałem zaslóny fierwalee (a on sie na tym zna ) nieeeeeee!! moja kochan stronka o buntach rolników w XIX wieku nieee!!!!! kochanie czy dotykałas mi coś w komputerze?
nic tylko grałam w packmana (


Wracamy do mnie... przylazł do mnie Tadzik Ćwir

Wszedł do środka z powiedzeniem a raczej mruknięciem fajny dom...
Po chwili powiedział:
-Przepraszam co to jest?

-AAA to jest jeziorko feng shui.. (oczywiście nawiązanie do foto stry vegi musiało być )
-AhA i odszedł do lustra w salonie..

Pół godziny pozniej podkoniec kolacyjki (bez skojarzeń prosze!!) powiedział ze musi do klopa (przy jedzeniu wyobraźcie sobie i powenie jeszcze obelixa zostawił) ja przez ten czes zmyłem naczynia...
Nagle rozdarł sie krzyk..

Pobiegłem szybko po schodach zobaczyć co sie stało...
Aż tu nagle tadzik wyskakuje zobaczcie na to opowiedział mi.. :lol: :lol:



powiedzia mi też ze w łazience mozna popływac kajakiem lada moment znowu ktoś sie wydarł tadzik!!! do domu!!! (skąd ja to znam )
Po tym męzacym dniu ale wesołym poszłem do pracy

Postanowiłem zrobic imprezke
koniec odcinka 2
 
stare 26.08.2003, 12:55   #9
Nana
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

~~~~ .: Fotostory przeniesiona do Fotogalerii :. ~~~~
 
stare 30.08.2003, 21:57   #10
Fushma
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

to nie jest druga cześć opowieści tylko opowiesc nowa

OPOWIEŚĆ MIŁOSNA


Mam na imie Tomek i przeprowadze was przez moja historie...

Poznalem pewna gwiazde miala na imie Matylda. Podobala mi sie bardzo ale pomyslalem, że ja sie nie nadaje do jej grona poniewaz tylko spiewam na ulicy z gitara bo chce pare groszy. pocalowalem ja na powitaniu jak przystalo na dżentelmena.

Wszedlem z nia do swojego pokoju i chcialem z nia pogadać. Odmowila. Dalem jej herbatki i z pol godziny siedzielismy na fotelu i rozmawialismy.

Nastepnego dnia: jak ostatni idiota poprosilem ja żeby za mnie wyszla Odmowila niemilo. po tym odpodla mi z gustu ale nadal sie nie poddawalem!

Potem poszla poplywac w basenie. Pooglądalismy telewizje i byla w dobrym humorze! Zgodziła się na zaręczyny!

Po slubie jednak bardzo mnie zaskoczyla!
CDN.
Jak mnie zaskoczy? Co się stanie? POzdrowka!
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023