Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 14.11.2009, 15:25   #11
brzos
 
Avatar brzos
 
Zarejestrowany: 18.01.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 1,596
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Mamo...?

sporo bledow stylistycznych, zdjecia takie sobie
lekko slyszalny tupot?
brzos jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 14.11.2009, 16:00   #12
Gio
 
Avatar Gio
 
Zarejestrowany: 28.01.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3,238
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Mamo...?

właśnie, sporo błedów stylistycznych, na każdym kroku. Używasz złych słów, albo niektóre umieszczasz tam, gdzie są w ogóle nie potrzbne. Tylko to rzuciło mi się w oczy, więcej nie powiem.

Może dodam jeszcze, że najpierw, kiedy przeglądałem zdjęcia myślałem, że te dwie babki całujące się na którymś ze zdjęć to lespijki (jedynie to zachęciło mnie to przeczytania tego drętwego opowiadania)
__________________
Evil is a Point of View
Gio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.11.2009, 21:24   #13
caalam
 
Avatar caalam
 
Zarejestrowany: 13.07.2009
Płeć: Kobieta
Postów: 864
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Mamo...?

jak na pierwsze fs całkiem dobrze. zdążyłam wyłapać dwie literówki i parę błędów stylistycznych. gdybym nie przeczytała, że to pierwsze fs pomyślałabym, że to kolejne z twoich historii o.o.

pierwszego odcinka nie ocenię. zobaczę jak akcja się rozwinie ^^.
caalam jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.11.2009, 20:12   #14
Ellie
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Mamo...?

Cytat:
Napisał Gio Zobacz post
właśnie, sporo błedów stylistycznych, na każdym kroku. Używasz złych słów, albo niektóre umieszczasz tam, gdzie są w ogóle nie potrzbne. Tylko to rzuciło mi się w oczy, więcej nie powiem.

Może dodam jeszcze, że najpierw, kiedy przeglądałem zdjęcia myślałem, że te dwie babki całujące się na którymś ze zdjęć to lespijki (jedynie to zachęciło mnie to przeczytania tego drętwego opowiadania)
lesbijki...
ale ja tez tak pomyslalam i tez dlatego kontynuowalam ;p

/fabula taka sobie, zupelnie przecietna, styl tez, ale mysle, ze sie wyrobisz. na razie nie zachwyca, ale moglo byc gorzej.
a ta akcja z ojcem... strasznie dretwa. mam podobne odczucia do liv, zawialo smiesznoscia ;p
i tyle.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.12.2009, 21:16   #15
Charionette
Admin Emeryt
Admin Kumpel
 
Avatar Charionette
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 3,527
Reputacja: 18
Domyślnie Odp: Mamo...?

jak na twoje pierwsze fs jest nieźle. Popraw tylko zdjęcia, bo ta jakość strasznie razi
No i kilka niedociągnięć w tekście jest, ale da się je przełknąć

Pozdrawiam
Charionette jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.12.2009, 20:57   #16
Lorette
 
Avatar Lorette
 
Zarejestrowany: 27.07.2006
Skąd: ąbruje
Płeć: Kobieta
Postów: 1,021
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Mamo...?

Widać, że masz pewien zmysł artystyczny, swojemmu czytelnikowi chcesz przekazać, coś co siedzi w Twojej głowie i jest dobre, jednak jakby nie do końca Ci się to udaje. Na pewno duży plus za fabułę, bo jest wciągająca, jednak nie za bardzo wiem, dlaczego on tak szybko, prawie odrazu powiedział, że jest jej ojcem.

Cytat:
Przeciętny obserwator zobaczyłby wysokiego, barczystego mężczyznę w ciemnej kurtce...
odrazu widać, że czytałaś "Anię z Zielonego Wzgórza" (;

Po za tym, zupełnie nie mam pojęcia, dlaczego wstawiłaś w to tajemnicze i pełne magii opowiadanie coś tak nieromantycznego jak KAPUŚNIAK?! Może to i jest perfidne czepialstwo, ale zupelnie ten kapuśniak zepsuł atmosferę tej chwili z tym "barczystym facetem". Aha, jak już jesteśmy przy czepianiu to

Cytat:
a mężczyzna niedogolony i niewyspany.
nie podoba mi się to zestawienie, najpierw mówisz o jego wyglądzie, a potem o tym jak... się czuł (?), w każdym razie wiem o co chodziło Ci, w tym przekazie, a to chyba najważniejsze.

ogólnie opowiadanie na + i mam nadzieję, że nie zniechęcisz się małą ilością komentarzy i będziesz pisać dalej, aż w końcu dojdziesz do perfekcji, bo wiem, że to jest możliwe, z małą pomocą nas - czytelników (;
__________________
Lorette jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.01.2010, 20:40   #17
Czop92
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Mamo...?

Jak na pierwsze fs to nawet, nawet ale było trochę błędów nie będę o nich pisała inni mnie porzedzili Pozdrawiem ..
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023