Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 04.01.2010, 21:40   #21
Karinka_12
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 Zwierzaki

Cóż, ja przeglądam dzień w dzień różne blogi, stronki i czytam przeróżne komentarze innych. Co prawda na www thesims3.com nie ma żadnej wzmianki o nowym dodatku, ale to, że w Ameryce już sobie dawno grają, to ja już czytałam na wielu forach i stronkach, no a w sumie, to skąd ta okładka? No bo jak się robi grę, to prędzej się najpierw zaczyna robić grę, a potem projektować okładkę. Chociaż może też tak być, że jak wyżej napisałam: jedni robią jedno, a drudzy robią drugie. Wiecie, ja sobie tego ot tak nie zmyśliłam, więc, że ja może jakąś plotkę piszę, to już nie moja wina. Bo przecież to nie ja pisałam to wszystko, co było napisane w necie. A co do grudniowej premiery, to musiał rzeczywiście być jakiś żart. Mi się wydaje, że TS3 Zwierzaki pojawią się u nas gdzieś około marca lub kwietnia - no chyba nie wcześniej.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 04.01.2010, 21:57   #22
Wielebny
Mod emeryt
 
Avatar Wielebny
 
Zarejestrowany: 27.03.2007
Skąd: Vatican
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,573
Reputacja: 9
Domyślnie Odp: The Sims 3 Zwierzaki

O mój Boże .
A ja głupi myślałem , że Ty sobie żartujesz .
Dobra podaj mi linki do tych tajemniczych źródeł mówiących o tym , że w zwierzaki już dawno grają Ci amerykanie .
Ps.Wszystkie gry z serii the sims i dodatki zawsze były wydawano w wersji multi-language czyli zawierał zazwyczaj ok.10-16 języków w tym polski .
Wielebny jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.01.2010, 22:16   #23
Vanitas
Administrator Emeryt
Creator
 
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: Hollywood
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,452
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: The Sims 3 Zwierzaki

Kowalino - to Ty nie wiesz, że EA Games pod postacią jakiejś szurniętej nastolatki wydało na łamach naszo-klasowego forum o simsach informację, że amerykanie już dawno grają w the sims 3 ze wszystkimi dodatkami???????????????????????????? <ironia>

Ea games wydało JEDEN dodatek to The Sims 3 i amerykanie nie grają już w The Sims 4,5. Jak już wcześniej napisałem różnica między premiera gry tam a w Polsce to 2-3 dni. A co do blogów to masz niezawodne (ehe) źródło informacji - ja też sobie mogę dużo napisać. Jak napiszę, że jestem krową to uwierzysz? A okładkę może zrobić każdy kto chociaż trochę umie się posługiwać programem graficznym
Vanitas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.01.2010, 23:02   #24
Karinka_12
Guest
 
Postów: n/a
Mad Odp: The Sims 3 Zwierzaki

A czy napisalam, ze tylko na blogach? Nie umiesz czytac? Jestes bezczelny i ani troche nie masz podejscia do ludzi, to, ze 2-3 dni, to totalna bzdura, bo tyle to simsy do nas jada, a przeciez jeszcze trzeba przetlumaczyc ta gre na Polski! Pomysl czlowieku! Po jakim jezyku masz simsy? No pewnie, ze po Polsku! Zal mi cie i w ogole!!! Mam dwanascie lat i umiem myslec, a ty nie wiem, chyba sie urodziles dopiero.

A tak przy okazji to ja nie patrze na jaka strone weszlam, tylko co na niej jest, wiec ci nie podam.

Myslcie sobie co chcecie, ale sie bede upierac i nikt mnie nie przekona, a okladke, to ja widzialam taka sama juz we wielu zrodlach i mi prosze nie zarzucac klamstwa.

Ostatnio edytowane przez Karinka_12 : 04.01.2010 - 23:07
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.01.2010, 00:41   #25
Wielebny
Mod emeryt
 
Avatar Wielebny
 
Zarejestrowany: 27.03.2007
Skąd: Vatican
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,573
Reputacja: 9
Domyślnie Odp: The Sims 3 Zwierzaki

Buhahahahah
Nie no dawno się tak nie uśmiałem
Najchętniej wrzuciłbym twoje posty na www.bash.org
Po pierwsze.
Jak już wspominałem gra jest zawsze wydawana tylko i wyłącznie w jednej wersji zawierające wszystkie języki w tym polski .
Po drugie.
Gra z całą pewnością w dniu premiery nie jest dopiero wysyłana do sklepów stąd opóźnienie 2-3 dni. Po prostu tak się przyjęło , że jest premiera światowa a 2-3 lub tydzień później premiera w innych krajach .
Po trzecie
Nie możesz wierzyć we wszystko co jest napisane w necie .
W skrócie
W tej chwili nie ma żadnego dodatku do ts3 o nazwie zwierzaki !!!! i z całą pewnością nie grają teraz w niego ci amerykanie , więc nie ośmieszaj się już i daj sobie z tym spokój .
Ps.a pro po tłumaczenia.
W takim dodatku dużo tekstu raczej zawartego nie ma , wiec przetłumaczenie gry na polski dużo czasu by nie zajęło .

Ostatnio edytowane przez Wielebny : 05.01.2010 - 00:44
Wielebny jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.01.2010, 13:38   #26
Mamełe
 
Zarejestrowany: 27.02.2008
Skąd: na efie
Wiek: 44
Płeć: Kobieta
Postów: 926
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Zwierzaki

Przypominam, że okładka do zwierzaków była tylko żartem na prima aprilis 2009. To niesamowite jak plotka potrafi zyc wlasnym zyciem tyle miesiecy...

Karinka simsy do nas jada przetlumaczone juz, nikt tego w Polsce nie tlumaczy. Termin premiery jest terminem wyjechania gry na polki sklepowe. W hurtowniach i magazynach sklepowych gra jest wczesniej a w tloczni jeszcze wczesniej. Dlatego wszelkie poprawki co do gry moga byc wprowadzane kilka miesiecy przed premiera, bo potem juz pozamiatane i zostaja tylko patche.

Ostatnio edytowane przez Mamełe : 05.01.2010 - 13:42
Mamełe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.01.2010, 16:45   #27
epletre
 
Avatar epletre
 
Zarejestrowany: 12.12.2009
Skąd: Bergen, Norwegia
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 68
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Zwierzaki

Dokładnie. Pamiętam premierę Simów 3 i to, że na PirateBay była dostępna przed oficjalną premierą. I ja naiwniaczka zastanawiałam się jak to możliwe, aż mnie w kocu mąż oświecił, że przecież gra już jest gotowa od jakiegoś czasu i czeka w hurtowniach, magazynach itp.
epletre jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.02.2010, 12:25   #28
An.na
Guest
 
Postów: n/a
Excl

Cytat:
Napisał Vena Zobacz post
No a więc piszcie,jakie udogodnienia chcielibyście wiedzieć w The Sims 3.
Podobno mają wyjsć już w grudniu ale sama nie wiem co mam o tym myśleć.Ja osobiście wielkich wymagań nie mam:
-Mam nadzieję że przyloża się bardziej do wyglądu zwierząt.I np. dog Niemiecki nie będzie wielkości Pudla a wszystkie szczeniaki niezależnie od rasy nie będą wyglądać tak samo.
-Nazwa ,,The Sims 3 Unleashed" oznacza w dosłownym znaczeniu ,,The Sims 3 spuszczone ze smyczy".Mam nadzieję ze twórcy ,,złapia" na smycz psy z którymi będzie można w ,,normalny" sposób wychodzić na spacer.
-następną sprawą jest schronisko,może to małorealne ale chciałabym aby powstała parcela ,,schronisko" gdzie psy i koty będą w kojcach i będzie można tam w normalny sposów adoptować pupila.
-No i ostatnie-rożnorodność zwierząt.Oprócz psow i kotów mają pojawić sie kóliki,male gryzonie,węże.A moze coś jeszcze?Jaszczurki,prawdziwe duże akwaria a nie ,,irytujące kule z rybką" fretki <Rolleyes> no i (nierealne) zwierzęta gospodarcze.
Co o tym sądzicie?

Mam nadzieje że tak będzie czyli że będzie różnorodnosć zwierząt ...
Fajnie by było gdyby równierz zrobili dodatek typu "farma" wiecie konie, krowy itp.

Cytat:
Napisał epletre Zobacz post
Dokładnie. Pamiętam premierę Simów 3 i to, że na PirateBay była dostępna przed oficjalną premierą. I ja naiwniaczka zastanawiałam się jak to możliwe, aż mnie w kocu mąż oświecił, że przecież gra już jest gotowa od jakiegoś czasu i czeka w hurtowniach, magazynach itp.
Może i był to tylko "głupi" żart ale przyznajcie, że fajnie by było gdyby jednak wyszedł taki dodatek do gry.
Spacery z psami wypady z nim do parku ...
dla mnie the best.

Ostatnio edytowane przez Liv : 09.02.2010 - 13:31
  Odpowiedź z Cytatem Otrzymano Naruszenie Regulaminu
stare 18.02.2010, 16:14   #29
lumpkin7
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 Zwierzaki

ma wyjść the sims 3 spellbound o czrowaniu
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.02.2010, 16:32   #30
Starlight
 
Avatar Starlight
 
Zarejestrowany: 08.10.2009
Skąd: nvm :D
Płeć: Mężczyzna
Postów: 795
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Zwierzaki

Tak? :> To podaj link do tego newsa
bo ja moge napisać
Ma wyjść The Sims 3 Zwierzaki na Marsie . Uwierzysz?
Starlight jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
zwierzaki


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:09.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023