Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 09.04.2007, 17:30   #1
esef
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie rodzina się zacięła!!

Mam następujący problem:
Grałam rodzinką na parceli publicznej, ktora jest ich własnością (przedsiębiorstwo). W pewnym momencie wszystko stanęło, jakbym nacisnęła pauzę Próbowałam coś klikać, włączać i wyłączać pauzę, wchodzić do trybu budowania itp ale to nic nie dało - tzn. wszystko inne działa tylko w trybie życia wszystko jest zamrożone. Zapisałam gre (bo dobrze im szło, zarobili kase, zdobyli rangi.. szkoda mi było) i wyszłam. Teraz nie mogę wejść do tej rodziny - do ich domu nie mogę wejść bo rodzina jest na parceli publicznej, a jak wchodze na parcele publiczną to gra zawiesza się na ekranie ładowania Co robic?? Bardzo nie chciałabym kasować tej rodzinki, hoduję ich od 3 pokoleń
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 09.04.2007, 23:29   #2
Alatáriël
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Spróbuj tak:
Wejdź na parcele publiczną, kiedy sie będzie wgrywało, i sie zatnie, zminimalizuj grę, i powróć do niej. A jak ci sie jeszcze kiedyś zawiesi gra, wejdź w tryb kupowania, wpisz kod "moveobjects on", i przenieś simów w inne miejsce. Powinni sie odciąć.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.04.2007, 16:38   #3
esef
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

aktualnie jest tragedia, bo nie mogę wejść na parcelę, nie mogę jej skasować wyprowadzić rodziny z widoku okolicy, wprowadzic ich do kogos innego przez "zaproponuj->wprowadz sie", po prostu na dobre utknęli w tym swoim sklepie
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.04.2007, 16:40   #4
Alatáriël
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Orginał masz? Szczerze.
Może to błąd...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.04.2007, 17:06   #5
Isi
 
Avatar Isi
 
Zarejestrowany: 03.10.2004
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 1,636
Reputacja: 10
Domyślnie

A masz jakieś dodatki z sieci?
Czasem niektóre ściągnięte dodatki szkodzą grze i wtedy na niektórych parcelach powstają takie błędy.
Isi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.04.2007, 17:47   #6
Keisy
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Słuchajcie, a co ja mam robić w takim wypadku:
Sim miał wziąśc i nakarmić niemowle, ale podczas wykonywania czynności się zaciął. Dobra, pół biedy, przesunełóam go kodem podanym wyżej i jest dostęp do łóżeczka. Tylko, że teraz mój nieruchomy sim mimo iż jest na odległość miał mieć w przyszłości jakąś interkakcje z łóżeczkiem, więc inne simy nie mają ani jak mi je nakarmić, ani nawet jak wyjąć z łóżeczka. A dziecko głodne.
Myślałam, że jak mi sim, ten co miał tą interakcje, zejdzie to wtedy się mimowolnie ruszy, ale nie, wskażniki na minusie a on stoi. Co śmieszniej dziecko też ma wszystko na minusie i też jeszcze żyje.

Co ja mam zrobić z takim rodzajem egzystencji?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.04.2007, 20:34   #7
Rocket
 
Avatar Rocket
 
Zarejestrowany: 21.03.2007
Skąd: Macondo
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 3,129
Reputacja: 11
Domyślnie

Cytat:
Napisał Keisy
Słuchajcie, a co ja mam robić w takim wypadku:
Sim miał wziąśc i nakarmić niemowle, ale podczas wykonywania czynności się zaciął. Dobra, pół biedy, przesunełóam go kodem podanym wyżej i jest dostęp do łóżeczka. Tylko, że teraz mój nieruchomy sim mimo iż jest na odległość miał mieć w przyszłości jakąś interkakcje z łóżeczkiem, więc inne simy nie mają ani jak mi je nakarmić, ani nawet jak wyjąć z łóżeczka. A dziecko głodne.
Myślałam, że jak mi sim, ten co miał tą interakcje, zejdzie to wtedy się mimowolnie ruszy, ale nie, wskażniki na minusie a on stoi. Co śmieszniej dziecko też ma wszystko na minusie i też jeszcze żyje.

Co ja mam zrobić z takim rodzajem egzystencji?
Ctrl+shift+c. Wpisz move_objects on, lub Move_Objects on, lub moveobjects on. Któryś na pewno zadziała. Wejdź w tryb kupowania i sprzedaj dziada . Niemowle też sprzedaj. Zapisz wyjdź z parceli, wejdź jeszcze raz, wszystko powinno być w porządku.
__________________
Obrazek został usunięty, ponieważ przekraczał dozwolony rozmiar.
bezwzględnie.
Rocket jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.04.2007, 21:52   #8
Keisy
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A to nie spowoduje bezpowrotną utratę sima i niemowlaka?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.04.2007, 22:27   #9
kornelia911
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Keisy
A to nie spowoduje bezpowrotną utratę sima i niemowlaka?
Nie.Z tego co wiem przeleportują się obok skrzynki na listy.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.04.2007, 18:08   #10
Keisy
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Odcieli się z powrotem Dzięki przenajświętsze za pomoc
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023