Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 27.07.2007, 14:52   #1
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie F jak Familiak

No to w końcu się zebrałam i postanowiłam zrobić coś z toną zdjęć mojej rodzinki Familiak,którą gram nieprzerwanie od dwóch tygodni...
Nie będzie to takie prawdziwe fotostory,tylko opowieść o losach mojej rodziny
A działo się w niej wiele fajnych rzeczy...
PROSZĘ,nie krytykujcie,że są kryształki,punkty aspiracji,niskie ściany czy coś.Robiąc zdjęcia,nie myślałam o tym że je dam do użytku publicznego.Dopiero od niedawna zaczęłam zwracać na to większą uwagę.
Jakby co to nie bić,tylko napisać co i jak jest źle
No,to jedziemy
(NIE MAM żadnych rzeczy z neta,więc nie krzyczeć i nie krytykować Wolę grę bez dodatków,maxis stuff najlepszy ).

***

Odcinek 1 - Początki.



Zaczęło się od tej mojej ślicznotki.Nazywa się Małgosia Familiak Znak zodiaku-waga (tak jak ja ^^ ).Wyszła jakaś taka podobna do mnie (nie wiem czemu ),no poza tym że ja takich ciuszków jak ona nie noszę Przyjechała do Miłowa sama,nie znała tutaj nikogo.Marzy o wielkiej,kochającej się rodzinie i na swój pierwszy cel postanowiła odnaleźć mężczyznę swojego życia.Czy go odnajdzie?Tego to i ja nie wiem... xD
Na zdjęciu sobie tańczy,wygląda trochę głupio,ale i tak ją uwielbiam Chyba najładniejsza simka,jaka mi kiedykolwiek wyszła



Któż nie zna Gerwazego Żakieta,prowadzącego w Lazurowej Promenadzie piekarnię "Chałwa"?Chyba nikt...Poza Małgosią.Gerwazego poznała na początku.Ale nie zwracała na niego szczególnej uwagi.Wydawał się jej tylko zwykłym sąsiadem,jednak kiedy próby odnalezienia "tego jedynego" za pomocą cygańskiej swatki zawiodły (pierwszy raz-jakiś emeryt wyrwany chyba prosto z roboty,bo w fartuchu,a za drugim razem-Czesiek Cybant w swojej własnej rudej osobie),zdesperowana Małgosia postanowiła się umówić z Gerwazym.Akurat było lato.Upał,muzyka w klubie i urok Gerwazego zrobiły swoje...Gosia poddała się jego czarowi i dała się namówić na nieco dalsze kroki,niż zwykła przyjaźń czy zauroczenie.



Wydawało się,że odnalazła miłość swojego życia.No czyż pięknie razem nie wyglądają? To była randka marzeń... (A ten blondyn się gapi bo pewnie zazdrosny ).



Poszli do auta...I Gosia dała się namówić-wiadomo na co...



Jego pocałunki tylko ją utwierdzały w przekonaniu,że to Gerwazy jest tym jednym jedynym....



Ten wieczór był tak cudowny,że Gosia straciła resztki zdrowego rozsądku.Dała się namówić na kolejne igraszki...I kolejne :wacko:



Randka się skończyła o 5 nad ranem.Kiedy Gerwazy i Małgosia się żegnali,on kątem oka zauważył jakąś kobietę i zrobił się dziwnie czerwony.Bąknął pod nosem,że musi szybko wracać i odszedł od Gosi.Ona nie zauważyła w jego zachowaniu nic złego,kiedy jednak spojrzała do lusterka w swoim aucie,zauważyła że ta kobieta zaczęła go policzkować i krzyczeć na niego.
Nie wiedziała,co o tym myśleć,jednak gdy wróciła do domu,chciała tylko coś zjeść i spać.Umyła się i przygotowała sobie sałatkę,jednak organizm nie wytrzymał.
(Tak poza tym to kocham to zdjęcie,wygląda na nim tak głupkowato xD ).



Gerwazy od tamtego czasu przestał się do niej odzywać,a podczas bardzo rzadkich rozmów telefonicznych szybko kończył,tłumacząc się brakiem czasu.Tymczasem Gosia zaczęła jeść więcej,niż wcześniej.Szybko się męczyła i miała bardzo dziwnie humory.Nie wiedziała,co się z nią dzieje,do czasu, kiedy kolejny raz wymiotowała z rana.Zrozumiała wtedy,że...jest w ciąży.

***
-Co zrobi Gosia?
-Jak na wieść o ciąży zareaguje Gerwazy?
-Czy Gosia spełni swoje marzenie o wielkiej,kochającej się rodzinie?

To już w następnym odcinku...O ile będziecie chcieli,żebym kontynuowała
Czekam na opinie ^^

Ostatnio edytowane przez Chryzantem Złocisty : 27.07.2007 - 20:26
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 27.07.2007, 17:00   #2
Ijan
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: F jak Familiak

Kontynuuj, kontynuuj, tylko szkoda, że na niektórych zdjęciach widać kryształy i krótkie ściany. Rozumiem, nie będziesz robić nowych zdjęć, skoro rodzina jest już na innym etapie życia. A krytyka jeszcze nikomu nie zaszkodziła :-) Serdecznie pozdrawiam!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.07.2007, 17:07   #3
Akmiss
 
Avatar Akmiss
 
Zarejestrowany: 24.01.2007
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 209
Reputacja: 13
Domyślnie Odp: F jak Familiak

No więc:
Zdjęcia są duże i dobrej jakości, więc za to plus.
Przedewszystkim brakuje mi tekstu, który by mnie wciągnął tak, że chciałabym dalej czytać to FS. Bo jak na razie to wydaje mi się, że Ty bardziej skupiasz się na FOTO niż STORY, a ja wolę to drugie.
Ogólnie ciąg wydarzeń nie jest najgorszy. Fajniej byłoby jednak gdyby to FS stało się orginalniejsze (czyli wydarzenia zupełnie nieoczekiwane przez czytelników).
Mam nadzieję, że następny odcinek ukarze się niedługo, bo mimo krytyki przyznaję, że zaciekawiły mnie losy główenj bohaterki .
Pozdrawiam!
Akmiss jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.07.2007, 17:25   #4
olliss
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: F jak Familiak

Cytat:
Napisał Chryzantem Złocisty
No to w końcu się zebrałam i postanowiłam zrobić coś z toną zdjęć mojej rodzinki Familiak,którą gram nieprzerwanie od dwóch tygodni...
Nie będzie to takie prawdziwe fotostory,tylko opowieść o losach mojej rodziny
A działo się w niej wiele fajnych rzeczy...
Jakby co to nie bić,tylko napisać co i jak jest źle
No,to jedziemy
(NIE MAM żadnych rzeczy z neta,więc nie krzyczeć i nie krytykować Wolę grę bez dodatków,maxis stuff najlepszy ).

***

Odcinek 1 - Początki.


Zaczęło się od tej mojej ślicznotki.Nazywa się Małgosia Familiak. [nie stawiaj emotek do tekstu] Znak zodiaku - waga (tak jak ja [emotka] ).Wyszła jakaś taka podobna do mnie [ja bym radziła do FS nie dodawać własnych komentarzy, emotikonka], no poza tym,, że ja takich ciuszków jak ona nie noszę. [emotikona] Przyjechała do Miłowa sama, nie znała tutaj nikogo. Marzy o wielkiej, kochającej się rodzinie i na swój pierwszy cel postanowiła odnaleźć mężczyznę swojego życia. Czy go odnajdzie?Tego to i ja nie wiem... [emotikona]
Na zdjęciu sobie tańczy, wygląda trochę głupio,ale i tak ją uwielbiam. [emotikona] Chyba najładniejsza simka, jaka mi kiedykolwiek wyszła. [emotikona]

Któż nie zna Gerwazego Żakieta, prowadzącego w Lazurowej Promenadzie piekarnię "Chałwa"? Chyba nikt...Poza Małgosią. Gerwazego poznała na początku.Ale nie zwracała na niego szczególnej uwagi. Wydawał się jej tylko zwykłym sąsiadem,,jednak, kiedy próby odnalezienia "tego jedynego" za pomocą cygańskiej swatki zawiodły (pierwszy raz - jakiś emeryt wyrwany chyba prosto z roboty, bo w fartuchu, a za drugim razem - Czesiek Cybant w swojej własnej rudej osobie), więc zdesperowana postanowiła się umówić z Gerwazym. Akurat było lato. Upał, muzyka w klubie i urok Gerwazego zrobiły swoje... Gosia poddała się jego czarowi i dała się namówić na nieco dalsze kroki, niż zwykła przyjaźń czy zauroczenie.

Wydawało się,że odnalazła miłość swojego życia. No czyż pięknie razem nie wyglądają? [emotikona] To była randka marzeń... (A ten blondyn się gapi bo pewnie zazdrosny [emotikona] ).

Poszli do auta... I Gosia dała się namówić - wiadomo na co...

Jego pocałunki tylko ją utwierdzały w przekonaniu, że to Gerwazy jest tym jednym jedynym....

Ten wieczór był tak cudowny,że Gosia straciła resztki zdrowego rozsądku. Dała się namówić na kolejne igraszki... I kolejne...

Randka się skończyła o 5 nad ranem. Kiedy Gerwazy i Małgosia się żegnali,on kątem oka zauważył jakąś kobietę i zrobił się dziwnie czerwony. Bąknął pod nosem, że musi szybko wracać i odszedł od Gosi. Ona nie zauważyła w jego zachowaniu nic złego, kiedy jednak spojrzała do lusterka w swoim aucie, zauważyła, że ta kobieta zaczęła go policzkować i [chyba 'na niego'?] krzyczeć.
Nie wiedziała, co o tym myśleć, jednak gdy wróciła do domu, [bez 'to' lepiej wygląda] chciała tylko coś zjeść i spać. Umyła się i przygotowała sobie sałatkę, jednak organizm nie wytrzymał.
(Tak poza tym to kocham to zdjęcie,wygląda na nim tak głupkowato [emotikona] ).

Gerwazy od tamtego czasu przestał się do niej odzywać, a podczas bardzo rzadkich rozmów telefonicznych szybko kończył, tłumacząc się brakiem czasu.Tymczasem Gosia zaczęła jeść więcej, niż wcześniej. Szybko się męczyła i miała bardzo dziwnie humory. Nie wiedziała, co się z nią dzieje, do czasu, kiedy kolejny raz wymiotowała z rana, zrozumiała że... jest w ciąży.

***
-Co zrobi Gosia?
-Jak na wieść o ciąży zareaguje Gerwazy?
-Czy Gosia spełni swoje marzenie o wielkiej,kochającej się rodzinie?

To już w następnym odcinku...O ile będziecie chcieli,żebym kontynuowała
Czekam na opinie ^^
Pomyślicie, że się czepiam. Ale dla mnie, jeśli ktoś umieszcza fotostory na forum, powinien umieć zapanować nad jego treścią. Tutaj czas przeszły, zaraz taraźniejszy, a potem przyszły. Emotikonki. Tekst naprawdę, uwierz, ładniej wygląda bez tysiąca 'buziek', które tylko psują wrażenie (przynajmniej moje - a lubię fotostory estetyczne). Komentarze... Tak, wiem, zaraz się rzucicie na mnie, źe fs jest zabawą, a ja tylko ją psuję. Nieważne, taka jestem. Hmm... Przez to nie wiedziałam, co jest życiem Małgosi, a co Twoimi komentarzami, chociaż umieszczone były w nawiasie. Czy naprawdę nie można tego umieścić w takim skromnym końcu, zwanym 'pe.es'? Nie chcę, żebyś pomyślała, że jestem jakąś poważną kujonką, ale umieszczanie fotostory do publicznego wzglądu, jest swego rodzaju, malutką odpowiedzialnością. Do tego odstępy po kropce i przecinku, a właściwie ich brak. Do tego parę źle postawionych (albo nie postawionych) przecinków.
Przepraszam, jeśli ktoś poczuł się urażony moją wypowiedzią, ale forum jest od wyrażania zdania, każdy ma do tego prawo - obowiązuje wolność słowa, przynajmniej tak mi się wydaje. Pewnie, że chcę, abyś kontyunuowała - jestem pewna, że jeśli nie weźmiesz mi za złe tego posta i pomyślisz nad tym, następny odcinki będą lepsze. Pisz je także trochę dłuższe. Nie przyczepię się do niskich ścian i kryształków, bo - jak mówisz - zdjęcia nie są robione pod fotostory. Na serio, nie przejmuj się i nie zrażaj - będzie lepiej, wierz mi.
Amen.
Pozdrawiam wszystkich, tych urażonych i tych nieurażonych moją wypowiedzią -
olliss.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.07.2007, 17:34   #5
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: F jak Familiak

nie no nie sądziłam że ty,oliss,się do czegoś "przyczepisz" ( z ortografii mam 6 xD ).Ale dzięki za komentarze
Na początku pisałam komentarze do zdjęć z biografii w grze,które pisałam od razu po zrobieniu zdjęć-dlatego jest trochę chaotycznie.
Ale potem już zaczęłam pisać właśnie "pod" fotostory,więc następne odcinki będą lepsze (zwracałam też częściej uwagę na kryształki i ściany ).
Aha oliss-ja nigdy nie daję odstępów po kropce czy przecinku (co da się zauważyć w moich postach) xD Ale jeżeli to naprawdę tak przeszkadza,to postaram się nad tym zawalczyć
Jutro powinnam dać kolejny odcinek,dzisiaj już nie mam do tego głowy.
I jeszcze raz dziękuję za wypowiedzi i również za krytykę

Łedit-Oliss,już poprawiłam błędy.Napisałam tak,jak zasugerowałaś Dzięki Ci! :*

Ostatnio edytowane przez Chryzantem Złocisty : 27.07.2007 - 17:39
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.07.2007, 17:38   #6
olliss
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: F jak Familiak

Nie mówię o ortografii, bo żadnego ortografa nie znalazłam - raczej o interpunkcji. Ale mam nadzieję, że będzie lepiej, naprawdę, nie chciałabym, żebyś czuła do mnie jakąś urazę.

Pozdrawiam, olliss.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.07.2007, 18:37   #7
Lorette
 
Avatar Lorette
 
Zarejestrowany: 27.07.2006
Skąd: ąbruje
Płeć: Kobieta
Postów: 1,021
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: F jak Familiak

Hmm... To nie jest (jak wspomniałaś) prawdziwe FS, ale jest w nich COŚ takiego, co mówi "No czekaj na następny odcinek, czekaj, sprawdzaj" Więc na pewno będe komentowała (mam nadzieję, że bardzo pozytywnie) następny odc.
__________________
Lorette jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.07.2007, 21:19   #8
Nasti
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: F jak Familiak

Nie będę zbyt wylewna i powiem tylko, że mi się spodobało twoje FS i z pewnością będę śledzić dalsze losy bohaterki :shifty:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.07.2007, 19:56   #9
Nindë Tasartir
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp Odp: F jak Familiak

Cytat:
Napisał konrad2310
Widzę... niebo na jednym zdjęciu... Widzę kryształki... widzę punkty aspiracji i widzę emotikonki. to tyle widzę. Ale jak narazie nie widzę nudy. zapowiada się dosyć ciekawie.
? na 10
Sorry no, ale autor fs już na początku o tym wspominał, a co do fs to fajne! Tak trzymać!

Ostatnio edytowane przez misti12 : 29.07.2007 - 20:07
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.07.2007, 20:06   #10
olliss
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: F jak Familiak

Cytat:
Napisał misti12
Sorry no, ale autor fs już na początku o tym wspominał, a co do fs to fajne! Tak trzymać!

Ps:Zpraszam do rejestrowania się na moim nowym forum!
Khym, ykhym... Tutaj jest regulamin.

Cytat:
Napisał regulamin
6. Zabrania się reklamowania innych stron www. Jest jeden wyjątek – kiedy ktoś czegoś potrzebuje, a akurat to jest na danej stronie.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023