Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 19.11.2008, 22:52   #521
haughton
 
Avatar haughton
 
Zarejestrowany: 15.09.2007
Skąd: Kraków
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,102
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co chcielibyście zmienić?

Cytat:
Napisał Paulina123123
porównajcie sobie forum simy.pl, czy tam jest aż taki bałagan?
Porównaj sobie ilość użytkowników, moderatorów i wielkość oraz wiek jednego i drugiego forum, a poznasz odpowiedź.

Owszem, na forum jest bałagan i trudno czasami coś znaleźć. Zapominasz jednak o jednej ważnej rzeczy - forum (oraz bałagan) tworzą WSZYSCY użytkownicy, którzy piszą tutaj posty.

Cytat:
Napisał Paulina123123
to jest jedno z największych forów i powinno być estetyczne i nie tak zawalone
A jak to się stało, że jest "tak zawalone"? Każdy z użytkowników podczas rejestracji ma obowiązek przeczytać regulamin forum i stosować się do niego - a jaki procent osób faktycznie to robi? Odwiedź pierwszy lepszy dział i zobacz sama, ile tematów się powtarza, ile postów to kompletny spam, ile bezsensownych, źle nazwanych wątków przewija się na każdym kroku.

O porządek powinnien dbać każdy, kto udziela się na forum a nie tylko Ci, którzy mogą edytować, przenosić czy kasować posty i tematy niezgodne z zasadami wypowiadania się tutaj. Oczywiście, że czyścimy poszczególne działy. Weź jednak pod uwagę, że istnieje tu prawie 25 tysięcy tematów i codziennie powstają nowe, a nikt z nas nie spędza całej doby czytając wątki i usuwając te przeterminowane, zdublowane, czy niezgodne z regulaminem.

Najłatwiej jest skrytykować coś, o czym niewiele się wie. Oczywiście masz prawo do krytyki którego absolutnie nie neguję, ale ja z kolei mam prawo do reakcji jeśli uważam, że jest ona niesłuszna - dlatego mam nadzieję że nie odbierzesz tego jako ataku na swoją osobę.
Co do reszty zarzutów - podpisuję się obiema rękami pod wypowiedzią Rocket.

Ostatnio edytowane przez haughton : 19.11.2008 - 23:04
haughton jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 20.11.2008, 00:03   #522
Callineck
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co chcielibyście zmienić?

Cytat:
Napisał Paulina123123 Zobacz post
No ale sorry to forum nie jest jakąś fotką pl czy naszą klasą, czy jakimś portalem do randek czy cuś, bo to jest strona o Simsach.
Na początku oczywiście tak jest, ale z czasem poznajesz ludzi z krórymi zgadzasz się nie tylko odnośnie Simsów, ale łączy was coraz więcej wspólnych poglądów...
Poza tym jest mnóstwo tematów, króre do Simsów bezpośrednio nie nawiązują. To co? Proponujesz je zamknąć?

Btw, Rocket, czy mówiłam ci kiedykolwiek, że się z tobą zgadzam? Nie? To teraz nadrabiam zaległości

Cytat:
Napisał Paulina123123 Zobacz post
Może i to forum ma historycznego bannera, no ale można było jakieś nowe zmiany wprowadzić, bo ten wygląd robi się nudny i... jest okropny..
Ale ciągle przyciąga nowych użytkowników

A skoro już się udzielam w temacie to moim zdaniem dobrze by było wprowadzic znaczki określające płeć Użytkownicy unikną kilku pomyłek
I proszę, nie dawajcie dziewczynom różowego znaczka...
Może być czerwony...

Ostatnio edytowane przez Callineck : 20.11.2008 - 00:11
 
stare 20.11.2008, 05:07   #523
Tiunivell
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co chcielibyście zmienić?

Cytat:
Napisał Callineck
A skoro już się udzielam w temacie to moim zdaniem dobrze by było wprowadzic znaczki określające płeć Użytkownicy unikną kilku pomyłek
Jest taka opcja w profilu, pomyłki wynikają stąd, że niektórym używnikom zwyczajnie nie chce się wejść i sprawdzić , chociaż pomysł dobry.

Co do postu Paulina123123 - część Twojej wypowiedzi całkowicie pominę, gdyż jest zwyczajnie bezsensowna. Co do bałaganu na forum - nie zapominaj, że to Wy jesteście jego przyczyną, poza tym bezsensowne i powtarzające się tematy są na bieżąco usuwane w miarę możliwości. Każde z nas ma swoje prywatne życie poza forum i stać nas na to, żeby kosztem szkoły czy pracy poświęcać jeszcze więcej czasu na prowadzenie tej strony. Ustosunkowując się do bannera - może i nie jest najlepszym wykonaniem graficznym, ale wiele użytkowników to właśnie nagłówek kojarzy ze swoich początków na forum oraz ma do niego sentyment.
 
stare 20.11.2008, 13:31   #524
Paulina123123
Guest
 
Postów: n/a
Mad Odp: Co chcielibyście zmienić?

Cytat:
Napisał Tiunivell Zobacz post
Jest taka opcja w profilu, pomyłki wynikają stąd, że niektórym używnikom zwyczajnie nie chce się wejść i sprawdzić , chociaż pomysł dobry.

Co do postu Paulina123123 - część Twojej wypowiedzi całkowicie pominę, gdyż jest zwyczajnie bezsensowna. Co do bałaganu na forum - nie zapominaj, że to Wy jesteście jego przyczyną, poza tym bezsensowne i powtarzające się tematy są na bieżąco usuwane w miarę możliwości. Każde z nas ma swoje prywatne życie poza forum i stać nas na to, żeby kosztem szkoły czy pracy poświęcać jeszcze więcej czasu na prowadzenie tej strony. Ustosunkowując się do bannera - może i nie jest najlepszym wykonaniem graficznym, ale wiele użytkowników to właśnie nagłówek kojarzy ze swoich początków na forum oraz ma do niego sentyment.
Wiem że my jesteśmy przyczyną bałaganu, ale bez nas nie było by tego forum - jak chcecie zaradzić aby był większy porządek na tym forum, proponuję założyć temat do którego userzy będą dawać linki do beznadziejnych, nikomu niepotrzebnych tematów. Jak nie dajecie sobie rady z uporządkowaniem jego, to zamknijcie forum na kilka dni, i zróbcie ten porządek.
Co do wyglądu forum - Tak może to jest historyczny wygląd banera/forum, no ale ile może tak wyglądać?.
 
stare 20.11.2008, 13:34   #525
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co chcielibyście zmienić?

boże,Paulinko,nie porównuj tego forum do simy.pl bo tam to jest jedno wielkie gówno i szambo,lizodupstwo a atmosfera taka że nic tylko się popłakać.

tutaj nie dostane bana za to że się nie zgadzam z moderatorami bądź mam inne zdanie niż bożyszcze forum (np.tam jest niejaka BBKZ).albo za niewystarczające podlizywanie się.

jakoś wisi mi to czy ktoś daje fotki,czy nie,nie chcę oglądać to nie włączam tematu "Wasze fotki" i już,żyłka nie pęka,nie?

Moim zdaniem to forum tworzą ludzie jacy tutaj są,a wygląd to sprawa mniej ważna.
A że dzieci neostrady spamery i inne nooby wciąż się tuta plątają to co zrobić?pozabijać wszystkie dzieci którym rodzice kupili neostrade/inny net?
Wtedy może nie byłoby bałaganu,ale ej,chcę widzieć jak Ty to robisz laska.
Byłam na tym forum przez króciutki czas modem (nikt tego nie pamięta,ale to nieistotne już) i pamiętam jak 3 dni posprzątałam 3 strony w dziale The Sims 2,bo akurat ten mi się trafił.
I uwierz mi,roboty było po pachy a ciągle dochodziły nowe bzdety,trzeba było zamykać edytować i inne przemiłe rzeczy.
I nie zapominajmy że praca moderatora nie jest zazwyczaj wdzięczną robotą.

Baner jest super.I ma taki zostać kurde.
 
stare 20.11.2008, 16:02   #526
Vanitas
Administrator Emeryt
Creator
 
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: Hollywood
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,452
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Co chcielibyście zmienić?

W 100% zgadzam się z Chryzantemem Złocistym!
Paulina123123 - Napisałaś, że masz własne forum więc tam rób sobie co chcesz. Zmieniaj bannery, dodawaj style, i co tam jeszcze ale na tym forum nic nie trzeba zmieniać bo wszystko jest w porządku. Może podasz adres swojego forum to zobaczymy czy tam jest wszytko tak pięknie. A te 'bzdety' są bardzo przydatne!
Vanitas jest offline  
stare 20.11.2008, 17:11   #527
Rocket
 
Avatar Rocket
 
Zarejestrowany: 21.03.2007
Skąd: Macondo
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 3,128
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Co chcielibyście zmienić?

Cytat:
jak chcecie zaradzić aby był większy porządek na tym forum, proponuję założyć temat do którego userzy będą dawać linki do beznadziejnych, nikomu niepotrzebnych tematów.
istnieje opcja "raportuj". zapoznaj się najpierw z opcjami forum zanim zaczniesz krytykować.

Cytat:
Napisał haughton Zobacz post
A jak to się stało, że jest "tak zawalone"? Każdy z użytkowników podczas rejestracji ma obowiązek przeczytać regulamin forum i stosować się do niego - a jaki procent osób faktycznie to robi? Odwiedź pierwszy lepszy dział i zobacz sama, ile tematów się powtarza, ile postów to kompletny spam, ile bezsensownych, źle nazwanych wątków przewija się na każdym kroku.

O porządek powinnien dbać każdy, kto udziela się na forum a nie tylko Ci, którzy mogą edytować, przenosić czy kasować posty i tematy niezgodne z zasadami wypowiadania się tutaj. Oczywiście, że czyścimy poszczególne działy. Weź jednak pod uwagę, że istnieje tu prawie 25 tysięcy tematów i codziennie powstają nowe, a nikt z nas nie spędza całej doby czytając wątki i usuwając te przeterminowane, zdublowane, czy niezgodne z regulaminem.
oj prawda. sama do niedawna moderowałam sz i zrezygnowałam, bo codziennie musiałam poświęcać na to minimum godzinę. i nie pracowałam sama.
i chyba zdajesz sobie sprawę, że usuwanie zbędnych tematów na bieżąco jest niemożliwe, ponieważ ich autorzy zakładaliby je powtórnie i tak w koło macieju. albo obrażali się i zaspamowywali forum totalnie.
__________________
Obrazek został usunięty, ponieważ przekraczał dozwolony rozmiar.
bezwzględnie.
Rocket jest offline  
stare 20.11.2008, 17:55   #528
Odyn
Admin Emerytka
 
Avatar Odyn
 
Zarejestrowany: 01.08.2004
Skąd: Las
Wiek: 17
Płeć: Kobieta
Postów: 3,499
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co chcielibyście zmienić?

Moderatorzy, oprócz tego, co robią na forum, mają także inne obowiązki - chodzimy do szkoły, nawet do pracy. Paulino, przyjdź kiedyś ze szkoły, i spróbuj przeczytać wszystkie tematy z np. 3 działów, ale naraz, bo inaczej ci się wszystko popierniczy. Wtedy porozmawiamy o sprzątaniu forum w ciągu roku szkolnego.
__________________
sruu



Odyn jest offline  
stare 20.11.2008, 18:48   #529
Paulina123123
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co chcielibyście zmienić?

Ok, ja mam swoje zdanie, Wy macie swoje, i ok.. nie będę z Wami dyskutować.

ale z łaski swojej nie reklamuj - gdybyś przeczytała regulamin, to byś wiedziała, że tak się nie robi.

Ostatnio edytowane przez Paulina123123 : 20.11.2008 - 19:56
 
stare 14.12.2008, 13:11   #530
happieska
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co chcielibyście zmienić?

no wiec zmienilambym duzo, ale najwazniejsze, to zeby osoby, ktore maja dostac bana powinny byc poinformowane o tym, a nie tak bez uprzedzeń!
 
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 5 (0 użytkownik(ów) i 5 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest włączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023