Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 4 > The Sims 4: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 12.09.2014, 12:07   #101
Kosia
 
Avatar Kosia
 
Zarejestrowany: 16.11.2012
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 158
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - problemy z grą

@plague9277

Spróbuj obniżyć ustawienia grafiki, albo włączyć tryb laptopa i zobacz czy dalej problem występuje. Jeśli tak spróbuj odpalić grę w trybie zgodności z różnymi windowsami, np XP, Windows 8 (akurat nie jestem pewna czy taka opcja bedzie w W7) etc.
Jeśli to nie zadziała przejdź w tryb offline w Originie (lub jeśli masz płytkę wyłącz internet by nie ładowała się galeria) i odpal grę bez dostępu do internetu.
Jeśli dalej nic, spróbuj odpalić grę w okienku.

Przeglądam strony i są to najczęstsze porady, jeśli ktoś ma problem z crashami uważam że powinien spróbować powyższych metod. Dziwi mnie tylko to, że mnie np. nie wywala, a za to na innych stronach mnóstwo osób ma z tym problem. :/
__________________
Baby, I'm a sociopath,
Sweet serial killer.
Kosia jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 12.09.2014, 14:58   #102
sephora
 
Avatar sephora
 
Zarejestrowany: 26.05.2003
Skąd: warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 1,175
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - problemy z grą

ja mam problem z zapisywaniem gry... autmatycznie nie dziala. samo "zapisz" tez nie, zawsze musze kliknac "zapisz jako.." a po wyjsciu z gry jak adoptowalam dziecko, nigdy go juz nie ma po kolejnym wlaczeniu..
sephora jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.09.2014, 20:55   #103
plague9277
 
Zarejestrowany: 04.09.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 16
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - problemy z grą

Cytat:
Napisał Kosia Zobacz post
@plague9277

Spróbuj obniżyć ustawienia grafiki, albo włączyć tryb laptopa i zobacz czy dalej problem występuje. Jeśli tak spróbuj odpalić grę w trybie zgodności z różnymi windowsami, np XP, Windows 8 (akurat nie jestem pewna czy taka opcja bedzie w W7) etc.
Jeśli to nie zadziała przejdź w tryb offline w Originie (lub jeśli masz płytkę wyłącz internet by nie ładowała się galeria) i odpal grę bez dostępu do internetu.
Jeśli dalej nic, spróbuj odpalić grę w okienku.

Przeglądam strony i są to najczęstsze porady, jeśli ktoś ma problem z crashami uważam że powinien spróbować powyższych metod. Dziwi mnie tylko to, że mnie np. nie wywala, a za to na innych stronach mnóstwo osób ma z tym problem. :/
w okienku, to znaczy, nie na trybie pełnoekranowym, tak?
gram na najniższych ustawieniach grafiki, w trybie laptopa, offline (wyłączam kompletnie sieć)...dziś odkryłam, że antywirus mi się sam włącza z trybu gier i ściąga jakieś aktualizacje, więc też go wyłączyłam i już było lepiej, grałam nawet dwie godziny, ale komputer zrobił się tak gorący, że sama wyłączyłam i okazało się, że nagrzałam go do 60stopni może po prostu jest za słaby? albo trzeba go jakoś oczyścić ręcznie, w sensie te wywietrzniki? już nie mam pomysłów miałam plan oddać go do serwisu na wymianę dysku i może wtedy mi coś poradzą...chyba jednak laptopy są beznadziejne do gier
plague9277 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.09.2014, 22:57   #104
Agor-ia
 
Avatar Agor-ia
 
Zarejestrowany: 10.07.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 418
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - problemy z grą

Wywietrzniki możesz spróbować wyczyścić. Na czym trzymasz laptopa? Tzn. masz podstawkę? Laptopy nie są beznadziejne do gier, mój działa bez zarzutu
__________________
Lubię piwo i starych rybaków.

Be the type of Woman, who crawls out of bed every day and the Devil says "Oh no, She's awake!"

"The only way to get rid of a temptation is to yield to it." - Oscar Wilde
Agor-ia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.09.2014, 23:53   #105
Karolina1992
 
Zarejestrowany: 12.09.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 1
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - problemy z grą

może ktoś wie jak pomóc, w trybie budowania/kupowania nie mogę nic kupić/zbudować, pieniądze mi pobiera ale nie widać ustawionego przedmiotu, nie mogę również zapisać gry - wyskakuje mi błąd 0
Karolina1992 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.09.2014, 12:27   #106
Lady88
 
Avatar Lady88
 
Zarejestrowany: 12.01.2009
Skąd: Warszawa
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Postów: 305
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - problemy z grą

proszę o pomoc.
kiedy w edycji świata chcę budować na innej parceli lub na pustej ustawić gotowy dom to wyskakuje mi coś takiego na innym zapisie gry jest wszystko ok, tylko nie na tym, na którym mi bardzo zależy bo tam mam fajnie rozwiniętą rodzinkę, a nie wiem czy jak ich nie przeniosę, to nie stracą swoich zdobytych umiejętności. I mimo, że restartuję grę to nadal jest tak samo.

[IMG]http://i59.************/2rctmpi.jpg[/IMG]
Lady88 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.09.2014, 14:14   #107
wdupciniemadżemu
 
Zarejestrowany: 13.09.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 1
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - problemy z grą

Mam problem z uruchomieniem gry po instalacji, gdy probuje wlaczyc wyskakuje mi powiadomienie ze program przestac dzialac, moj laptom ma wszystkie wymagania spelnione. Probowalam aktualizowac laptop, simsy, origin ale caly czas nie dziala. Gdy loguje sie na administratora nic sie nie wyswietla ale nie dziala.

Z gory dziekuje
wdupciniemadżemu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.09.2014, 14:33   #108
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,893
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: The Sims 4 - problemy z grą

od pewnego czasu, za kazdym razem minimalizuje gre, po przywroceniu jej na ekran znika mi obraz i pojawia sie tylko białe tło. kursor jest, gra idzie dalej, ale nic nie moge robic, bo nie widze gry. ma ktos jakies pomysly, dlaczego to sie tak robi?
__________________
Lubie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.09.2014, 17:07   #109
plague9277
 
Zarejestrowany: 04.09.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 16
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał Agor-ia Zobacz post
Wywietrzniki możesz spróbować wyczyścić. Na czym trzymasz laptopa? Tzn. masz podstawkę? Laptopy nie są beznadziejne do gier, mój działa bez zarzutu
mam podkładkę chłodzącą, ale ona chyba też już wymaga czyszczenia a ty jakiego masz laptopa? ja to się zastanawiam czy te dwie karty graficzne to był dobry wybór.

Cytat:
Napisał krewetka Zobacz post
od pewnego czasu, za kazdym razem minimalizuje gre, po przywroceniu jej na ekran znika mi obraz i pojawia sie tylko białe tło. kursor jest, gra idzie dalej, ale nic nie moge robic, bo nie widze gry. ma ktos jakies pomysly, dlaczego to sie tak robi?
też mi się tak robi, ale po jakimś czasie się włącza samo. u ciebie jest crash?

Ostatnio edytowane przez Kędziorek : 13.09.2014 - 17:34
plague9277 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.09.2014, 18:23   #110
Sqiera
 
Avatar Sqiera
 
Zarejestrowany: 14.04.2012
Skąd: z Ziemi Obiecanej
Płeć: Kobieta
Postów: 882
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - problemy z grą

Dlatego jak ja chcę zejść po pulpitu, przełączam z trybu pełnoekranowego na okienkowy i wszystko mam w porządeczku
__________________
Sqiera jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023