Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą > The Sims 3: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 26.03.2012, 19:24   #11
Arisane
 
Avatar Arisane
 
Zarejestrowany: 29.04.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 395
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Śmierć w pracy ;d

Strażak - Zapomniał założyć uniformu przeciwpożarowego... Wszedł do ognia podczas gaszenia pożaru i spłonął.
Arisane jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 09.04.2012, 17:39   #12
SimsManiak00
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Śmierć w pracy ;d

Malarz - malując ściany spadł z drabiny w kubeł z farbą, udusił się i nie żyje.
Architekt - rysując dom złamał mu się rysik, który wbił mu się w serce i nie przeżył.
Potem wymyśle nowe
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.12.2012, 18:16   #13
RaspberryXD
 
Avatar RaspberryXD
 
Zarejestrowany: 29.11.2012
Skąd: Z mieszkania nr. 5
Płeć: Kobieta
Postów: 92
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Śmierć w pracy ;d

Projektantka wnętrz: Gdy coś tam robiła, ściana na nią spadła xD
__________________
Jestem jaka jestem, i tego nie zmienisz.
Zmieniaj co chcesz, tylko nie zmieniaj mnie.
Jestem wredna dla osób, których nie lubię.
RaspberryXD jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.12.2012, 15:18   #14
redmoon
 
Zarejestrowany: 17.07.2011
Skąd: miejsce w czasie i przestrzeni
Płeć: Mężczyzna
Postów: 439
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Śmierć w pracy ;d

Modelka: próbując założyć suknię zaplątała się w nią i nic nie widząc wypadła z okna.
Przewodnik: prowadząc grupę turystów przez las tropikalny został porwany przez tubylców i ugotowany na rosół.
Sprzątaczka: Idąc korytarzem pośliznęła się na mokrej ścierce (którą sama tam położyła) i wypadła z okna / spadła ze schodów / rozbiła sobie głowę (niech każdy sobie wybierze odpowiednie dla siebie zakończenie)
Nurek: połknęła go gigantyczna ryba.
Chirurg: nieumyślnie przeciął tętnicę przy operacji, krew trysnęła mu do oka i go oślepiła. Oślepiony uderzył się o kant stołu operacyjnego, upadł, po czym spadł na niego skalpel i wbił mu się w serce.
Naukowiec: Zbudował wehikuł czasu, nieumyślnie przeniósł się do epoki dinozaurów i zjadł go tyranozaur.
Wiem, ten o chirurgu jest najdiaboliczniejszy.
redmoon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.08.2013, 02:15   #15
mirek209
 
Zarejestrowany: 07.08.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 9
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Śmierć w pracy ;d

Policjant, potrącony podczas służby - nie żyje
mirek209 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.08.2013, 16:36   #16
Valerie
 
Avatar Valerie
 
Zarejestrowany: 02.01.2012
Skąd: Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 80
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Śmierć w pracy ;d

Cytat:
Napisał neville Zobacz post
Hydraulik: Podczas zlecenia polecającego na przepchaniu kibla wylazła z niego wielka ośmiornica, która wciągnęła go w kibel, słuch po nim zaginął
xd
I to z Clean'em xd
Biznesmen- zabrał do pracy dziecko, dziecko nasikało na jego szefa a szef mając pod ręką długopis włożył go w oko biznesmenowi, on oślepiony potknął się o dziecko i upadł na kolegę trzymającego nożyczki.
Asystentka magika- podczas sztuczki magicznej magikowi coś się nie udało.Miała zniknąć na chwilę, ale okazało się, że z zapadni nie ma wyjścia, a kucharz z restauracji niżej trzymał tam noże.
Krawcowa- okazało się, że ma na imię Aurora, jej rodzicami byli król i królowa, a rodzice nie zaprosili na jej chrzciny pewnej niezbyt młodej i miłej krewnej. Ukuła się wrzecionem i zasnęła na 100 lat, lecz była taka brzydka, że żaden książę nie chciał jej pocałować.
__________________
Avatar by modeste.
Valerie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.08.2013, 18:02   #17
Poskacper
 
Avatar Poskacper
 
Zarejestrowany: 23.05.2013
Skąd: Oasis Landing
Płeć: Mężczyzna
Postów: 172
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Śmierć w pracy ;d

Projektant wnętrz - projektował sypialnię bardzo długo, w końcu tak ustawił meble, że on stał przy ścianie, a przed nim - po lewej, oraz po prawej stały - szafa, komoda i telewizor 65 calowy, zastawiając mu drogę wyjścia. Nikt go nie uratował.
__________________
Moje życie , moja bajka.
http://mypage.thesims3.com/mypage/poskris
Poskacper jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.08.2013, 19:35   #18
redmoon
 
Zarejestrowany: 17.07.2011
Skąd: miejsce w czasie i przestrzeni
Płeć: Mężczyzna
Postów: 439
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Śmierć w pracy ;d

Naukowiec - zbudował wehikuł czasu. Przeniósł się 100 lat wstecz. Przechadzał się ulicą i podziwiał piękno XX-to wiecznych kamienic, gdy nagle na jego głowę spadło jajko. Spojrzał w górę i zobaczył w jednym z okien śmiejącego się młodego mężczyznę. W porywie złości rzucił w niego kamieniem... i trarfił. Młodeniec stracił przytomność i wypadł z okna na trzecim piętrze i jak pewnie się domyślacie - zmarł na miejscu. Naukowiec pomyślał - "Wrócę do 2013, wtedy wszyscy świadkowie już nie będą żyli i nie będą mogli mi niczego udowodnić !”. Jak pomyślał tak zrobił. Wszedł do portalu i ....... do naszych czasów już nie wrócił. Okazało się, że zamordowany młodzieniec był jego (przyszłym) dziadkiem. A jako, że dziadziuś nie żył to nie mógł mieć dziecka z jego babcią, ich dziecko nie mogło mieć dziecka z jego matką/ojcem - czyli naukowiec po prostu nie mógł się urodzić. Dla tych ogarniających - to się zwie paradoks dziadka.

Ostatnio edytowane przez redmoon : 11.08.2013 - 19:38
redmoon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.08.2013, 19:02   #19
Zielona Herbata
 
Avatar Zielona Herbata
 
Zarejestrowany: 02.11.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 506
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Śmierć w pracy ;d

Ostrzegam, iż niniejsze wersje są bardzo brutalne i nie odpowiadam za koszmary nocne. Dziękuję.
Bibliotekarka- Przechodząc obok półki, nagle ta runęła na kobietę, przygniatając ją wielkimi tomami encyklopedii.
Chirurg- Podczas przeszczepu serca, biorąc skalpel w rękę, nie zwrócił uwagi na skórkę banana i poślizgnął się o nią, wbijając skalpel w szyję.
Budowniczy- Wsadził nogę w wiadro z cementem, podczas prób wyjęcia nogi spadł z rusztowania, które było na wysokości 200 metrów.
Nurek- Otwierając kufer ze skarbami, za nim był rekin, który połknął go w całości.
Modelka- Pozując na wybiegu, poślizgnęła się, po czym upadła i wbiła jej się szpilka w szyję, która odczepiła się od żakietu.
Żeglarz- Płynąc, nie zwrócił uwagi, że jest w pobliżu trójkąta Bermudzkiego. Dziura go wessała na samo dno morza.
__________________

Zapraszam na mojego bloga: Herbal Sims
Zielona Herbata jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.08.2013, 19:12   #20
AsiaMyszka
 
Avatar AsiaMyszka
 
Zarejestrowany: 28.06.2013
Skąd: Lublin
Wiek: 33
Płeć: Kobieta
Postów: 28
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Śmierć w pracy ;d

Ale z Was sadyści
Detektyw - Badał szafę i przeniósł się do Narnii. Kiedyś powróci jako duch.
__________________
To kobieta wybiera mężczyznę, który ją wybierze.
AsiaMyszka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
kariera, simowie, śmierć


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023