Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 24.04.2003, 17:22   #21
marusia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ja pamiętam......aż za dobrze. to było jak przywieźli nam komputer, mój pierwszy w życiu. no i fajnie się grało, tylko potem nie wiedziałam jak wyłączyć.wiem, że to banalne, ale naprawdę tak było. niestety, nie wiedziałam, że istnieje takie coś jak reset i musiałam dzwonić pokoleżankę.
jak teraz to sobie przypominam to zalewam się ze śmiecju, ale wtedy.......
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 25.04.2003, 08:37   #22
Justa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja natomiast juz wczesniej widzialam the sims w necie,ale jakos sie nie przekonalam do tego stopnia aby ja posiadac dopiero kiedy zobaczylam u znajomych te gre pomyslalam,ze jak wroce do domu sciagne sobie podstawowa czesc aby dokladnej wtajemniczyc sie w the sims,no tak sie zaczelo!!! Spodobala mi sie bardzo i z zainteresoaniem szukalam kolejnych dodatkow teraz posiadam wszystkie i jak wszyscy tutaj czekam na kolejny
Mysle,ze gdyby byla tylko jedna czesc simsow i nie byloby dodatkow pewnie juz gra poszla by w niepamiec.
Pozdrawiam

PS
Marusiu ja rowniez pamietam moje pierwsze spotkania z komputerem
choc bylo to bardzo dawno temu pamietam,ze to co bylo dla mnie czarna magia teraz jest wrecz normalne i banalne
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.04.2003, 15:13   #23
marusia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

dokładnie.... początki zawsze są stresujące :wink:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.05.2003, 22:09   #24
Jerry
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja nie miałem oporów przed kompem. 5 lat studiowałem wszystkie czasopisma komputerowe :wink: , szkolilem się na kompach kumpli :wink: i gdy wreszcie dostałem swój sprzęt od razu wziąłem się za.................... :idea: .........modyfikacje rejestru (z powodzeniem oczywiście )
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.05.2003, 22:11   #25
Jerry
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
ja pamiętam......aż za dobrze. to było jak przywieźli nam komputer, mój pierwszy w życiu. no i fajnie się grało, tylko potem nie wiedziałam jak wyłączyć.wiem, że to banalne, ale naprawdę tak było. niestety, nie wiedziałam, że istnieje takie coś jak reset i musiałam dzwonić pokoleżankę.
jak teraz to sobie przypominam to zalewam się ze śmiecju, ale wtedy.......
Pierwsze słyszę, że wyłączamy kompa resetem (no, chyba że mój jest jakiś inny :wink: )
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.05.2003, 15:56   #26
marusia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jerry chodzi mi o to, że jak się naciska reset to się i gra wyłącza........ i komp się restartuje..kumasz??
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.05.2003, 16:19   #27
Fushma
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Może Jerry nie zna się na komputerze :wink:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.05.2004, 09:39   #28
harry93
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Eddie@Mar 22 2003, 12:55 AM
Artykuł wyrwany z Komputer Świat GRY 4/2003:
Nasze simy trafią na pierwsze strony gazety! w najnowszym dodatku spełnimy marzenia o sławie i chwale dzięki nowym ścieżkom kariery, takim jak gwiazda rocka, słynny aktor czy supermodelka. Po raz pierwszy będziemy śledzić naszych simsów także w pracy. Na początek podpiszemy kontrakt z agentem i trafimy do Studio Town, gdzie będziemy zabiegać na przykład o angaż w filmie. Porozmawiamy z wieloma zwariowanymi postaciami, takimi jak słynny producent płyt muzycznych czy nawiedzony reżyser filmowy. Gdy nasz sim zacznie robić karierę, zajmie się nim tuban masażystów, wizażystek, a także fotografów oraz fanów ogarniętych obsesją na jego punkcie, którzy nie odstąpią go na krok. Każdy występ naszej gwiazdy będzie oceniać grono krytyków filmowych i muzycznych.
Termin: połowa 2003 r.
Informacje: Cenega Poland, tel. (0 prefiks 22) 868 52 69, www.cenega.pl

Moim zdaniem:
Oj czekamy, czekamy!
chciałbym coś powiedzieć ale niemam gwaiazdy <_< :ph34r:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.08.2004, 19:47   #29
Zong
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jak nie masz gwiazdy to czemu się wypowiadasz?
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Kody do Gier Pawliczek Inne gry 172 14.06.2010 16:45


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023