Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 22.07.2009, 10:50   #771
Brutus
 
Avatar Brutus
 
Zarejestrowany: 06.07.2009
Skąd: Gdańsk
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 248
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simy są różne.

Ja jak kiedyś tworzyłem rodzinę to akurat mama zawołała mnie na obiad. Więc szybko dokończyłem rodzinkę i włączyłem otoczenie. Wracam z obiadu, a tam z tej rzeki wynurza się jakiś statek i był taki huk i po chwili ten statek znowu się zanurzył.
Brutus jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 20.08.2009, 13:00   #772
Dingo02
Guest
 
Postów: n/a
Question Odp: Simy są różne.

Cytat:
Napisał Gumka Zobacz post
Mi się zdarzyło coś podobnego.Położyłam Henryka ćwira spać i na następny dzień nie wstał i na następny i jeszcze jeden!Wylali go z pracy a on to przespał...
* * * Też tak miałam! Tylko że z Bobem Nowakiem! Położyłam go i on spał, spał i spał i by się chyba nigdy już nie obudził, gdyby nie to, że wyszłam z gry bez zapisywania i jak weszłam od nowa to był trzy simowe dni do tyłu i jeszcze nie spał. No to wtedy go już nie kładłam, tylko żył na kawie, bo się bałam że znów mi utknie !-_- * * *
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.10.2009, 11:56   #773
maniaczki$imsów
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Simy są różne.

Cytat:
Napisał dona Zobacz post
Jesli ci sie przydazyło cos dziwnego w domku napisz aby sie tym podzielic.
Ja mam cos dla was grałam w the sims i zadzwonił telefon ale wszysy siedzieli w salonie i odebrała mała dziewczyna i to było ostrzerzenie pozarowe wiec poszła czytac książkę ale nikogo nie było w kuchni lecz wybóch pozar nie wiem dlaczego???
słuchaj . czasami mi też bez powodu wybucha pożar i najlepiej zamontować taki alarm i wtedy zanim się zadzwoni to straż pożarna już jest koło domu .
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.11.2009, 07:02   #774
Dingo02
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Simy są różne.

Cytat:
Napisał maniaczki$imsów Zobacz post
słuchaj . czasami mi też bez powodu wybucha pożar i najlepiej zamontować taki alarm i wtedy zanim się zadzwoni to straż pożarna już jest koło domu .
no tak, ale co było z tym telefonem o ostrzeżeniu? nigdy czegoś takiego nie widziałam, to dziwne... tak myślę?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.01.2010, 18:44   #775
Reserved
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Simy są różne.

A ja jak grałam w simsy weszłam w 2 okolicę do takiej rodziny co miała dom u dołu ekranu. I w tej chaupce taką śmieszną dziewczyną klikłam na dywan i wyświetliła się opcja ,,zabaw się" czy coś w tym stylu. Nie wiedziałam co to jest więc klikłam ale ta opcja sama mi znikła ;/ Kto wie co ona mogła znaczyć ? Znaczy wiem co ona mogła znaczyć, ale czy tak mieliście ?
Na wakacjach miałam tak samo z dywanem w hotelu i też ta opcja znikła.

Ostatnio edytowane przez Reserved : 30.01.2010 - 19:00
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.02.2010, 17:46   #776
Nattalciaa
 
Avatar Nattalciaa
 
Zarejestrowany: 14.09.2009
Skąd: Polish
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 48
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simy są różne.

Kiedyś mój sim umierał ze starości, to jego córka powiedziała ''Shit*'' I przyszedł jej mąż i powiedział ''Damn*'' <hahaha> xD

Shit - Yyyy... K**** xd
Damn - Cholera xd
Nattalciaa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.03.2010, 16:21   #777
Estera_Egipska
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Simy są różne.

Ja miałam w ogrodzie atak żab Dało się je tylko pocałować i nic więcej, a raz z tego tortu ze ŚŻ wyszła mi jakaś różowa małpa chyba Zośka z dżungli czy coś takiego xD
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.03.2010, 18:10   #778
Gosiaz135
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Simy są różne.

ROY a może to Latający Holender xD

A moja siostra urządziła kiedyś balangę. I na początku była tam gwiazda a później przyszedł mim :x
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.05.2010, 16:33   #779
Rhagius
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Simy są różne.

Nie wiem czemu, możliwe że przez nadmiar dodatków... Ale co ja będę tu o dodatkach nawijać... przejdę do sedna:

1. Gdy chciałem by sims przeszedł z Jadalni, do Sypialni on Przeszedł mi przez ścianę o.O
Potem się to nie zdarzyło.

2. Sims Agnieszka pocałowała sima Antoniusza, po czym go spoliczkowała
Za co? o.O - To ona całowała xD Kobiety są jednak... Dziwne - Nawet u mnie w Simsach.

3. 2 razy przyszedł gość z Abrakadabry, zostawić paczkę o.O Nawet fajnie, od razu 2 magów miałem xP

4. Kostucha WSZEDŁ do domu, zostawił niespodziankę w Kiblu, i wyszedł o.O

Jednak przesadzam z dodatkami =o
Ale jednak - Zawsze jakieś urozmaicenie xD
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.01.2011, 10:19   #780
Ktosiaxxx
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Simy są różne.

Moje simy chyba nie robią jakiś nadzwyczajnych rzeczy... Mam jedną simkę która za każdym razem wyje pod prysznicem i jednego sima który po umyciu toalety nie myje rąk -.- I to chyba na tyle
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023