Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą > The Sims 3: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 20.12.2009, 15:52   #11
Mamełe
 
Zarejestrowany: 27.02.2008
Skąd: na efie
Wiek: 44
Płeć: Kobieta
Postów: 926
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Błąd z rodziną sima.

Cytat:
Napisał hanka2307 Zobacz post
Łups. Według mnie to one się nieco różnią. Tam jest że zmieniła rodzinę, a u mnie on dostał tę rodzinę i to z obcego kraju xD Ale skoro uważasz...
Ja w tamtym temacie napisalam już teorię na ten temat. Mój samotny tez dostał obca rodzinę, tylko, ze z Egiptu.
Mamełe jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 20.12.2009, 19:17   #12
Alicja1957
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Błąd - nagła zmiana małżonka!

Co do możliwości zmiany wyglądu - niestety, da się tylko kodami. Za pomocą kodu, o którym gdzieś przeczytałam wysyła się Sima do CAS i tam wyedytowanego - poddaje obróbce. A żeby Sima dodać - trzeba użyć również kodu - testingcheatsenabled true i potem zaprosić tę "córkę", a gdy już przybędzie - kliknąć na nią z wciśniętym klawiszem shift ( już dokładnie nie pamiętam) i wybrać z menu dodaj do aktywnej rodziny czy jakoś tak. I potem właśnie można ją wyeksportować do CAS.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.12.2009, 20:27   #13
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Błąd - nagła zmiana małżonka!

Alicja, tylko, że ja nie chcę jej dodawać do rodziny.
Bo gdybym chciała to bez problemu mogłabym zmienić jej fryzurę i ubranie (o zmianę których mi właśnie chodzi - nic innego nie chcę u niej zmieniać).
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.12.2009, 22:17   #14
Alicja1957
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Błąd - nagła zmiana małżonka!

Cytat:
Napisał Searle Zobacz post
Niestety nowa łatka nie wymazała tych "nowych członków rodziny", ale mam nadzieję, że chociaż ten błąd nie beddie się już powtarzał.
Ja to traktuje tak: że moja simka została przybraną matką tego dziecka, po tym jak ojciec tego dziecka zmarł.

A propos: czy istnieje możliwość zmiany wyglądu odwiedzającego nas sima? Chciałabym zaprosić tą "moją córkę" do domu mojej simki i ją trochę odpicować
Searle - to ja już nie wiem, o co ci chodzi. Napisałam - zaproś, dodaj do rodziny, wyślij do CAS i potem znów kodem odłącz od rodziny. Ja tak robiłam - z tym, że nie dla zmiany wyglądu, ale w innych celach... Chciałam zobaczyć jak w określonej sytuacji zachowa się Sim, który jest w związku uczuciowym z dwiema Simkami :-P Musiałam dodać tę drugą do rodziny aby móc wydawać jej polecenia. Potem ją "odłączyłam" i było git.
Doczytałam tu na forum, że można wyedytować sima do CAS za pomocą kodu "edit in CAS" klikając na zaznaczonego Sima. Gdy następnym razem ta "córka" cię odwiedzi, to przynajmniej wyglądać będzie tak, jak będziesz chciała.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.12.2009, 08:55   #15
Mamełe
 
Zarejestrowany: 27.02.2008
Skąd: na efie
Wiek: 44
Płeć: Kobieta
Postów: 926
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Błąd - nagła zmiana małżonka!

U mnie robia sie coraz większe jaja. Teraz w ogóle nie moge wejść w drzewo genealogiczne mojego sima. Klikam i nic.
Mamełe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.12.2009, 13:49   #16
Łezka
 
Avatar Łezka
 
Zarejestrowany: 09.08.2008
Skąd: Z oka
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,245
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Błąd - nagła zmiana małżonka!

Ja miałem podobny problem. Mój sim (samotny - kawaler) wyjechał na 8 dni do francji (2 poziom wizy), patrzę a tutaj nastrójnik złamane serce, mówię sobie przecież on jest stanu wolnego , wchodzę w drzewo genealogiczne, a tam jego żoną jest jakaś staruszka, która nie żyje (znał ją wcześniej, lecz nie za dobrze) i ma córkę, która jest dorosła. wyszedłem do MENU bez zapisywania i od tamtej pory przy każdym wyjeździe mojego sima sprawdzam drzewo genealogiczne, jak na razie nie powtórzyło mi się takie zdarzenie.
__________________
Łezka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.12.2009, 14:41   #17
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Błąd - nagła zmiana małżonka!

Cytat:
Napisał Alicja1957 Zobacz post
Searle - to ja już nie wiem, o co ci chodzi. Napisałam - zaproś, dodaj do rodziny, wyślij do CAS i potem znów kodem odłącz od rodziny.
Ok, już rozumiem, o co Tobie chodziło.
Napisz mi jeszcze, jak dokładnie odłączyć kogoś kodem od rodziny (nie używam kodów zazwyczaj, dlatego nie wiem )
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.12.2009, 20:20   #18
Połówka
 
Avatar Połówka
 
Zarejestrowany: 05.08.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 556
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Błąd - nagła zmiana małżonka!

Ale to jest głupie i wkurzające ;/
Moja młoda-dorosła simka jedzie se do Francji, ma złamane serce i dorosłą córkę xdd
A ten ojciec-staruszek, to jakiś casanova ;d Ma 4 dzieci, jedno z moją simką, drugie z jakąś zmarłą babą a tamtych dwóch nie pokazuje matki x]
Połówka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.01.2010, 12:36   #19
Starly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Błąd - nagła zmiana małżonka!

U mnie dokładnie to samo. Sim ma żonę i córkę, wyjechał sam do Chin. Zaraz po przyjedździe ma nastrojnik o złamanym sercu, patrze na drzewo g. czy mu przypadkiem żona nie zmarła albo coś, a tu się okazuje, że ma dorosłą córkę z jakąś starą kobietą! Oo Dodatkowo jego córka była pokazana jako niemowlę, a jest dzieckiem! To jest idiotyczne. Od takich własnie rzeczy odechciewa się grać :/
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.01.2010, 20:38   #20
Nunczaki Orientu
 
Avatar Nunczaki Orientu
 
Zarejestrowany: 10.11.2009
Skąd: Minecraft
Płeć: Kobieta
Postów: 219
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Błąd - nagła zmiana małżonka!

Popracuj nad pisaniem . To się tyczy ciebie Hanka, bo w pierwszym momencie na screenie się rozczytac nie mogłam
U mnie nigdy nic takiego nie było, mogę to przez jakiś obiekt wgrany do gry (np. mebelek)
Opcji może być wiele ;/
__________________
mod eidt: nieregulaminowa sygna.
Nunczaki Orientu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:12.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023