Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 29.08.2012, 15:39   #1
Martini1992
 
Zarejestrowany: 26.07.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 6
Reputacja: 10
Domyślnie Mój pierwszy starter

Po małej przerwie postanowiłam zrobić starter. Mały i bez zbędnych ozdób i śmieci.
Koszt 19 448$

Domek zamieszkała młoda simka Kryśka




A teraz domek

Front



Pokoik


Kuchenka


Sypialnia




Łazienka




Rzuty



Martini1992 jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 30.08.2012, 00:18   #2
Hedda
 
Avatar Hedda
 
Zarejestrowany: 27.12.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 18
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Mój pierwszy starter

Domek rzeczywiście mały, ale w końcu to przecież starter. Zacznę od tego, że elewacja budynku zupełnie mi się nie podoba – ten kamień „gryzie się” z zielonymi panelami, i jednocześnie z kolorem okien, które wyglądałyby znacznie lepiej, gdyby były np. ciemnoszare. To samo tyczy się schodów. Wielki plus za ładnie zagospodarowany ogródek. Jedyne, co mi tam nie odpowiada to to, że rośliny „rosną” również na chodniku. Jeżeli chodzi o wnętrza – w pierwszym pokoju rażą mnie te drewniane schody połączone z nowoczesnymi meblami. Kompletnie ze sobą nie współgrają. Kuchnia jest nieco pusta i zbyt „sterylna”. Rozumiem, że nie chciałaś żadnych śmieci i zbędnych ozdób, ale przydałyby się tam jakieś urządzenia typu czajnik i oczywiście zlew. I naprawdę nie chcę wyjść na czepialską, ale muszę to napisać – kuchenka wchodzi w okna. Sypialnia – kolorystycznie ok, podobają mi się te obrazki na ścianie i na półkach, ale ten stoliczek z jakiegoś ogrodowego zestawu powinien zostać zastąpiony czymś pasującym do ramy łóżka. Łazienka natomiast bardzo mi się podoba, dlatego że zastosowałaś mój ulubiony sposób na optyczne powiększenie niewielkiego pomieszczenia. Ocena: 5/10
Hedda jest offline  
stare 30.08.2012, 08:48   #3
FresH
 
Avatar FresH
 
Zarejestrowany: 02.05.2012
Płeć: Mężczyzna
Postów: 248
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Mój pierwszy starter

To ja też odważę się ocenić. Zacznę od bryły. Szczerze? To od razu sobie ją skojarzyłem z maxisowym starterem, również piętrowym. Jest bardzo podobny do Twojego, różni się jedynie jedna ścianą w sypialni i łazienką, która u Ciebie jest większa, gdyż zlikwdowałaś balkon. Oczywiście tylko zakładam, że tak było, 100 % pewności nie mam ;p
Co do wnętrza, to fajnie, że nie ma zbędnych śmieci, ale z drugiej strony, jest tu tak pusto, bez duszy. Przydałby się jakiś kwiatek czy chociaż półka na książki, której nie widzę w żadnym pomieszczeniu, a to dla mnie podstawa, aby w ogóle móc grać. Również przyczepię się do schodów, nie pasują zupełnie. W kuchni nie ma nic specjalnego, jest taka nijaka, niczym nie wyróżniająca. ;p No i kuchenka nie pasuje.
Sypialnia również wydaje się taka bez wyrazu i dlaczego nie pokazałaś tego kącika z biurkiem? Czerwony budzik nijak ma się do kolorystyki utrzymanej w tym wnętrzu. Podobają mi się obrazy na półce, bardzo fajny pomysł. Przyczepię się jeszcze do stolika przy łóżku, po prostu nie pasuje i z tego co wiem, to załączony jest on w secie ogrodowym, więc nie wiem co robi w sypialni. xD Łazienka z wszystkich pomieszczeń podoba mi się chyba najbardziej. ;p Nie pasuje mi tylko ta zasłona, źle wygląda. Bez oceny, czekam na coś lepszego z Twojej strony. Postaraj się bardziej.

Edit: Zapomniałem o ogrodzie, który jest naprawdę bardzo ładny, widać, że się starałaś. Gdyby tak przelać te starania na wnętrze, to wyszłoby genialnie. Rażą w oczy jedynie te roślinki na chodniku.

Ostatnio edytowane przez FresH : 30.08.2012 - 08:52
FresH jest offline  
stare 30.08.2012, 11:12   #4
justinea4
 
Avatar justinea4
 
Zarejestrowany: 03.08.2008
Skąd: Między niebem, a ziemią ...
Płeć: Kobieta
Postów: 365
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Mój pierwszy starter

Skoro osoby powyżej tak się rozpisały, to ja też spróbuję ocenić wszystko po kolei.
Po pierwsze: bryła: nic szczególnego mnie tutaj nie zaskoczyło. Ogólnie wolę nieco szersze domy, ale twój prezentuje się całkiem dobrze. Nie pasują mi tylko te gigantyczne okna.
Ogród: zagospodarowałaś całą przestrzeń, za to duży +
Pokoik i kuchnia: oceniam razem, bo są to pokoje połączone. Ładne kolory, kocham wszystko co przeplata się z czerwienią, bielą i czernią (tej ostatniej zabrakło, ale pojawił się inny trzeci kolor). Jak na salon strasznie ciasny i mało w nim mebli. Oczywiście rozumiem, że taki był zamiar, to przecież dom na początek. Mimo to jakoś strasznie pusto. W przeciwieństwie choćby do sypialni brakuje mi obrazów, być może jakiś kwiatów i innych obiektów, które nie zabierają miejsca, a sprawiają, że pokój staje się cieplejszy i przytulniejszy.
Sypialnia: tu mogę tylko powiedzieć, że jest prześliczna.
Łazienka: mała, ale ze smakiem. Zmieniłabym tylko drzwi, które tutaj nie pasują.

Podsumowując- domek wyszedł ci ładnie, ale nie jest zaskakujący. Dam 5/10, ponieważ widać, że się postarałaś
__________________
justinea4 jest offline  
stare 07.12.2012, 10:31   #5
kovalenko14
 
Zarejestrowany: 24.04.2010
Skąd: Bydgoszcz
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 134
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Mój pierwszy starter

Bardzo podoba mi się sama bryła tego domu i w zupełności on sam nawet z tym skromnym umeblowaniem,natomiast gorzej jest z ogrodem ;C te rośliny z internetu strasznie kolą w oczy,co nie wygląda estetycznie i dom już nie robi takiego szału jaki robi bryła...
Według mnie ogród wygląda jakby był robiony w 5 minut na odpieprz..
tak więc za dom daje 8/10 ze względu na ten koszmarny ogród..;/
kovalenko14 jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:32.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023