Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Jak często spełniasz cel życiowy twojego sima?
Zawsze 5 6.76%
Zazwyczaj 23 31.08%
Czasami 31 41.89%
Nigdy 15 20.27%
Głosujących: 74. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 14.01.2006, 17:08   #11
Velixica
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja nigdy nie wykonuję celu życiowego.Narazie trafiłam na:
najwyższy szczebel kariery sprtowej i policjanta-po co w sumie ten cel wypełniać.Przecież mam kody na kasę.A jak już chodzą to mi się w tym czasie nudzi mi się jakoś.
6 wnuków-eee...najdalej dosła do 2 pokolenia i w dodatku było tylko jedno dziecko.
Bara-bara z 20 simami-nigdy tego nie dokonam.Jestem za leniwa
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 14.01.2006, 21:15   #12
Cocaine
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja.. ee. .często spełniam, to fakt. Najprostsza jest "dożyć złotego jubileuszu" wprawdzie trzeba poczekać trochę do emeryturki ale jest najprostsza do zrobienia. Pod warunkiem oczywiscie, ze twój sim to nie maxisowskie wcielenie Kasanovy

Próbowałam zmierzyć się kiedyś z bara-bara z dwudziestką simów, ale pragnienie okazało się silniejsze ode mnie Po prostu moja simka nie robiła nic, tylko seksiła się potajemnie za plecami męża
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.01.2006, 08:19   #13
Harpsichord
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie U mnie...

...też tak robiła pewna simka . A zresztą miałem wolną wolę włączoną . To co tu się dziwić . Dla mnie ulubione cele to: mieć 20 wnuków i wszystkie z osiągnięciem ostatniego szczebla kariery. A najłatwiej jest mieć złoty jubileusz.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.01.2006, 22:24   #14
Lea
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Osobiście najbardziej lubie osiągnięcie szczytu jakiejś kariery Proste, łatwe, szybkie... no i można wówczas spełnić kilka celów
Po co? Nie mam pojęcia... chyba po te punkty aspiracji, albo by cokolwiek spełniać
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.01.2006, 13:26   #15
Pawlq
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A ja sie w to nie bawie. Nie używam kodów ani niczego, nawet eliksiru życia ponieważ nie istnieje takie coś w rl. Więc najcześciej cele typu 20 przyjaciół/ randek jest nie osiągalne!(może dla kogoś)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.01.2006, 15:52   #16
Angeo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Przez ostatnie cztery dni nie robiłam nic tylko grałam w simsy Stworzyłam sobie rodzinkę z dwójką małych dzieci i mamą. Gdy dorosły jedną z nich wysłalam na studia. Za każdym razem gdy rozpoczynał się semestr poświęcałam kilka godzin na naukę a potem tylko spędzała czas w różnych miejscach miasta i poznawała nowych simów umawiając się z nimi na randki Każda randa kończyła się sukcesem i czymś jeszcze W końcu na koniec szkoły zdobyłam ponad 30 miłości. Teraz spełniam cel życiowy jakim jest bara bara z 20 różnymi simami Uwielbiam wyzwania a do spełenienia pragnienia został już tylko jeden sim

Obecny stan reprutacji- max a aspiracji- ok 85tys punkcików
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.01.2006, 16:33   #17
Misia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ja spełniam najczęściej jak mają :cel osiągnąć szczyty jakiejś kariery.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.01.2006, 19:56   #18
szabatka2
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Wedlug mnie najlatwiej jest spelnic: miec 10 dzieci i wyslac 3 simy na studia. Botak i tak bym je wyslala, wiec dostaje dla simkow nowe prace (artysta...) i dla doroslego sima platynowa aspiracje hihi
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.01.2006, 11:04   #19
zab
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nie lepiej by załorzyc temat o wiezieniu??

Ja raczej zyciowe cele spełniam, czasem przypadkiem
Np. simka ($ żądzi) chciała marne (durze?? marzenia)100.000$ poszła do pracy i wrucila z 100.000$ w kieszeni
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.01.2006, 23:56   #20
M!k@
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja tylko raz spełniłam jego cel życiowy
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023