Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 04.02.2011, 13:24   #11
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,218
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: przewidywalne EA

Cóż, dodatek "Cztery Pory Roku" do dwójki był, moim zdaniem, sporą nowością... Ja bym chciała taki dodatek również do trójki. Przy okazji mogli by też dać możliwość porządnego odpoczęcia na wakacjach, bez tego latania po grobowcach W sumie, Zwierzaki i Pory Roku to dla mnie coś, czego brakuje w trójce. Jeśli chodzi o inne nowe możliwości - no, na militaria bym raczej nie liczyła, zaraz byśmy mieli PEGI 16+ albo i 18+.
Master of Disaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 04.02.2011, 13:41   #12
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: przewidywalne EA

The Sims 3 Terroryzm... No dobra, ja stawiam na zwierzaki. Mało mnie obchodzi czy oni powtarzają dodatki, czy próbują robić coś własnego. Ja chcę zwierzaki i pory roku. Prawda jest taka, że żeby urealnić grę potrzebny jest pewien zestaw elementów, konkretnych elementów. Jedynka i dwójka miały taki zestaw i ciężko jest wymyślić coś nowego, czego jeszcze nie było. Mogliby zrobić zwierzaki, ale np pod kontem prowadzenia farmy. Np. hodujesz kurczaki na jajka i rosół. Tylko mi osobiście zawsze podobały się realne dodatki. Czyli zero czarów, wampirów i innych dziwadeł. Kosmici i roboty OK, jakoś ujdzie. Ale to jest mój pogląd i jest raczej odosobniony. Oni ostatnio zajęli się Simsami bardziej od strony marketingowej. Sprzedawały się dobrze pory roku, zwierzaki, czary itd, to w dalszych odsłonach też to dadzą. A poza tym, to niektóre dodatki mogą ich przerastać. Widzą przecież ile jest bugów. Wyobrażam sobie jak zbugowane byłyby pory roku i zwierzaki...
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.02.2011, 13:43   #13
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: przewidywalne EA

no wiesz,od liczby bugów to są oni i oni powinni je niwelować,a nie myśleć "o boże robimy tyle bugów,to chyba damy sobie spokój"
niech się nauczą (po tylu latach) w końcu robić dodatki bez tak wielu bugów,dopracowywać je zamiast wydawać od niechcenia takie buble.
ja czekam na zwierzaki i pory roku,więcej mi do szczęścia nie trzeba.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.02.2011, 14:12   #14
Wielebny
Mod emeryt
 
Avatar Wielebny
 
Zarejestrowany: 27.03.2007
Skąd: Vatican
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,573
Reputacja: 9
Domyślnie Odp: przewidywalne EA

No wiadomo, że są bugi skoro zapewne zbyt dużo czasów na beta testy nie mają.
Jest określony harmonogram wydawania kolejnych dodatków/akcesorii ustalony przez electronic arts. i ea games musi to realizować, bez opóźnień.

Ogólnie sądzę, że lepszym rozwiązaniem byłoby porzucenie ts3 i rozpoczęcia prac na ts4. Niech zrobią z tego prawdziwy symulator życia dający o wiele więcej możliwości, bo w nie jednej grze RPG jest znacznie więcej do roboty, niż w simsach. A przecież różnorodność to powinien być główny atut serii. Oraz większym i bardziej szczegółowym światem również bym nie pogardził. : )
Wielebny jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.02.2011, 14:45   #15
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: przewidywalne EA

Cytat:
Napisał Kowalino Zobacz post
Ogólnie sądzę, że lepszym rozwiązaniem byłoby porzucenie ts3 i rozpoczęcia prac na ts4.
ts4 kupie tylko i wyłącznie jeżeli będzie taka grafika http://www.youtube.com/watch?v=OJ5It...eature=related
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.02.2011, 15:01   #16
Wielebny
Mod emeryt
 
Avatar Wielebny
 
Zarejestrowany: 27.03.2007
Skąd: Vatican
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,573
Reputacja: 9
Domyślnie Odp: przewidywalne EA

Niech będzie grafika na poziomie gier z 2006-2007r. to będzie dobrze.
Wiadomo, że każdy by chciał grę graficznie na poziomie CryEngine 2/3 ale wymagania by poszły gwałtownie w górę
Wielebny jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023