Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 10.06.2009, 17:04   #11
brzos
 
Avatar brzos
 
Zarejestrowany: 18.01.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 1,596
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Co byście chcieli zmienić w Trójce?

jesli chodzi o ostatni punkt, to zgadzam sie z Keramzytem. przeciez tylko na komorki dzwonia, nigdy na stacjonarny oO
brzos jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 10.06.2009, 18:06   #12
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co byście chcieli zmienić w Trójce?

Dodałabym wspomnienia, znaki zodiaku i wskaźnik kondycji sima. Zmieniłabym deczko grafikę i interfejs na mniej kanciasty. Poza tym zauważyłam, że simowie w avatarach są paskudniejsi, niż w samej grze - na pewno lepiej wyglądałoby, gdyby avatar odzwierciedlał to, co widzimy, sterując simem. Poza tym, jak już ktoś pisał: dodanie animacji wsiadania/wysiadania z samochodu, możliwość tworzenia własnej okolicy i mniej skomplikowany sposób przełączania między rodzinami (chodzi mi o te zapisy, gdzie niektórzy mają problem z ulokowania dwóch rodzinek na jednym save'ie). Nie podoba mi się również to, że nie można podglądać simów w miejscach pracy i większości parcel publicznych - to też zdałoby się zmienić. No i lepiej byłoby, gdyby dzień nie upływał tak szybko (ledwo moja simka wróci z pracy, zje coś, ogarnie się, wyjdzie na chwilę na miasto, a tu już zmrok i niektóre paski potrzeb pomarańczowe...)
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.06.2009, 20:26   #13
Sun_rise
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co byście chcieli zmienić w Trójce?

Oprócz rzeczy które zostały już wymienione dodałabym możliwość kupowania... ciuchów! Niby fajnie,że nie wydajemy na nie masy pieniędzy, ale bez tej opcji simsy są mniej realistyczne.
Od zawsze chciałam,żeby praca, jaką wykonuje sim była hmm...bardziej realna. Chodzi mi o to, żeby np. w razie napadu nasz sim-policjant złapał złodzieja, albo gdy jesteśmy znaną gwiazdą muzyki, to żeby fani na ulicach nie dawali nam spokoju(chociaż przyznam, że nie udało mi się sprawdzić czy przypadkiem to w simsach się nie zmieniło).
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.06.2009, 20:52   #14
Zuzul
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsDown Odp: Co byście chcieli zmienić w Trójce?

Oooo tu można by wymieniać i wymieniać.

TS3 miały być rewolucją, tak?
Przepaść między TS1 a TS2 była ogromna. Gdy pierwszy raz w nią grałam, wydobywałam z siebie na przemian dźwięki: "wow", "ale super" itd.
Wg mnie różnica między TS2 a TS3 jest niewielka. Osobiście bardzo się na niej zawiodłam i postanowiłam wrócić do starej, dobrej, kochanej "dwójeczki".

- Na pewno zmieniłabym w TS3 ten OHYDNY wygląd Simów. Są strasznie niedopracowane, sztuczne, plastikowe. Chyba, że za bardzo przywiązałam się do moich starych, ulubionych Simów, ale wątpię. W kreatorze stwarzania Simów udało mi się stworzyć wyjątkowo ładną babeczkę. Po czym po wprowadzeniu jej do domu pojawił mi się odrażający paszczur, zupełnie nie przypominający tego, co stworzyłam parę minut wcześniej.

- A propos' wprowadzania do domu - albo jestem ślepa, albo głupia, albo nie można wprowadzić Sima na PUSTĄ parcelę. Czy tak?
Bardzo mi to przeszkadza.

- brak animacji podczas wsiadania Sima na rower/do samochodu. Psuje to naturalny przebieg gry. Moim zdaniem animacja bezwzględnie powinna być.

- Brak zwierzaków... Ale to już chyba kwestia braku dodatków. Chociaż mogliby w wersji podstawowej dać już zwierzaki. Ale generalnie nie wyobrażam sobie domu bez psa i dlatego bardzo mi tego brakuje... Zwierzaki to kolejna brakująca rzecz.

- Zdecydowanie więcej opcji podczas kontaktów z innymi Simami! W "dwójce" było tego jak nie wiem, a teraz... Mimo nowych opcji (odpowiednich dla danej osobowości), jest ich mniej. I to mnie denerwuje.

- Czy nastolatki nie mogą romansować, czy mi się wydaje??


Żeby nie było, że tylko marudzę i nic mi się nie podoba (;
Super, że można chodzić po całej okolicy, no i podoba mi się możliwość zmieniania koloru każdego mebla i każdej części garderoby.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.06.2009, 21:24   #15
Sun_rise
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsDown Odp: Co byście chcieli zmienić w Trójce?

Już bardziej zapoznałam się z trójką i muszę stwierdzić, że przełączanie rodzin jest beznadziejne :/, najbardziej denerwuje mnie to,że podczas przechodzenia między rodzinami znikają wszystkie pragnienia i okazje oraz wyposażenie :/! Mówię tu o nasionach, kamienia, warzywach i owocach;/.
Prócz tego jest stanowczo za mało interakcji. Dobrze zrobione były one w TH2, ładnie poukładane i wgl. Natomiast w trójce wyglądają jakby były w nieładzie...część tych samych akcji można znaleźć np. w specjalnych jak i w grupie zabawne. Po prostu przydałoby się je posegregować.

Ostatnio edytowane przez Sun_rise : 13.06.2009 - 14:06
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.06.2009, 21:37   #16
Chloé
 
Avatar Chloé
 
Zarejestrowany: 19.01.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 779
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Co byście chcieli zmienić w Trójce?

-Zdecydowanie zmieniłabym prędkość upływania czasu, 3 tempo jest stanowczo za wooolne, nic mnie tak nie wkurza jak to.
-Panuje dyskryminacja osób grających bez dostępu do sieci - oficjalne pojedyńcze dodatki (póki co smętne) i nowe otoczenie Riverview pobiera się po zarejestrowaniu. To niesprawiedliwe.
-No i oczywiście pogoda i pory roku ale nie będę powielać wypowiedzi.
To na razie tyle.
Chloé jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.06.2009, 07:24   #17
Tyszek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co byście chcieli zmienić w Trójce?

Ja chciałbym ujrzeć możliwość dania znaku zodiaku, kupywanie telefonów komórkowych, bezpośrednie wsiadanie do pojazdów, możliwość posiadania działki rekreacyjnej, możliwość posiadania zwierzaków )
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.06.2009, 08:54   #18
Madelaine
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co byście chcieli zmienić w Trójce?

Ja bym trochę dużo zmieniła. Jak już wcześniej było wspomniane (lub nie) ale ja dodałabym wskaźnik kondycji sima, wspomnienia, znaki zodiaków, wchodzenie z simami w te budynki publiczne, brak animacji gdy simowie wsiadają na rower/do auta ;/ (auto pojawia się ot tak po pstryknięciu palca).
Chyba na razie tyle.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.06.2009, 09:02   #19
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co byście chcieli zmienić w Trójce?

Cytat:
Napisał Zuzul Zobacz post
W kreatorze stwarzania Simów udało mi się stworzyć wyjątkowo ładną babeczkę. Po czym po wprowadzeniu jej do domu pojawił mi się odrażający paszczur, zupełnie nie przypominający tego, co stworzyłam parę minut wcześniej.
Właśnie o to mi chodziło - podobnie z tymi avatarami, tyle, że tam światło nie ma nic do gadania, bo postać jest jasna. Generalnie wydaje mi się, że światło w TS3 jakoś dziwnie pada na postacie simów i przez to są czasem takie... ciemne? To nadaje im właśnie tej sztuczności. Okej, może to zależy od tego z której strony pada słońce, ale jeśli "zacienione simy" wyglądają tak brzydko, to sądzę, że powinni to zmienić. Do wyglądu simów w kreatorze się nie przyczepiam, bo uważam, że jest w porządku (szczególnie ładnie prezentują się ich oczy).
Cytat:
Napisał Sun_rise Zobacz post
Już bardziej zapoznałam się z trójką i muszę stwierdzić, że przełączanie rodzin jest beznadziejne :/, najbardziej denerwuje mnie to,że podczas przechodzenia z między rodzinami znikają wszystkie pragnienia i okazje oraz wyposażenie :/! Mówię tu o nasionach, kamienia, warzywach i owocach;/.
Ostatnie dwa zdania to jakbyś mi z ust wyjęła. Nie wiem po kiego dali takie rozwiązanie?

Ostatnio edytowane przez ultraviolence : 13.06.2009 - 09:04
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.06.2009, 14:36   #20
Kyerme
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co byście chcieli zmienić w Trójce?

Ja bym chciała, żeby długość ciąży była też proporcjonalna do długości życia Simów... Zdaje się, że przy każdej ustawionej długości ciąża trwa tyle samo czasu, czyli około 3 dni. Dla porównania, okres "niemowlęcy" trwa (chyba) 30 dni. Tak głupio trochę
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
trójka, zmiany


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023