Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 13.08.2012, 15:41   #1
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie 4 Pory Roku - wrażenia z gry.

Podzielcie się proszę wrażeniami z nowego dodatku.
__________________
Love Profusion
Björk jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 13.11.2012, 09:41   #2
Lady88
 
Avatar Lady88
 
Zarejestrowany: 12.01.2009
Skąd: Warszawa
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Postów: 305
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: 4 Pory Roku - wrażenia z gry.

Nie pograłam zbyt wiele ale to co zauważyłam, to że:
- musiałam wywalić większość packages żeby nie wywalało mi gry z komunikatem, że program przestał działać
- grałam w zimie (tak sobie ustawiłam za pomocą kodu testingcheatsenabled true, bo byłam ciekawa). Fajnie że szyby w oknach są zaszronione. Można patrzeć przez okno na pogodę. Czasami pada silniejszy śnieg, a czasami słabszy. Dzień jest krótszy, jest już ciemno z tego co pamiętam to o 17, albo o 18. Kiedy zaczyna się festiwal, to park w danym mieście sam jakby dekoruje się. To jest fajne, bo już nie trzeba stawiać rampy do snowboardu czy lodowiska. Fajnie tez wygląda wolny taniec
Fajna jest opcja z randkami online. Aczkolwiek jeden sim napisał do mojej simki, później ona chciała się z nim umówić, to ok ale nie przybywał na miejsce spotkania.
- dziwne jest to, że jak jest zima to inni simowie z miasta chodzą w ubraniu letnim. Czyżby trzeba było przebierać każdego sima z osobna? bez sensu ;/
- bardzo ładne są meble, ubrania. Później wrzucę zdjęcia.
- moja simka miała pragnienie, żeby przyozdobić dom lampkami, ale nigdzie nie znalazłam jak to zrobić :/ może ktoś z was to odkryje jak już będziecie mieli dodatek
- zauważyłam dwie cechy - Lubi zimno i Lubi upał - można wybrać obydwie na raz i wtedy w czasie lata czy zimy sim może dłużej zostać na zewnątrz niż inni simowie, jest mniej narażony na zamarznięcie czy poparzenia słoneczne.

Na razie to tyle, później jeszcze więcej napiszę.
Lady88 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.11.2012, 16:45   #3
Deer
 
Avatar Deer
 
Zarejestrowany: 16.06.2011
Skąd: Kraków
Płeć: Mężczyzna
Postów: 31
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: 4 Pory Roku - wrażenia z gry.

@up Jeszcze nie grałem, dopiero jutro zaczne, ale z tego co się orientuje to dom przyozdabia się almpkami poprzez kliknięcie na drzwi frontwoe i tam jest dana opcja :3
Deer jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.11.2012, 20:12   #4
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: 4 Pory Roku - wrażenia z gry.

porę roku można zmienić kodem testingcheatsenabled true i z wciśniętym shift kliknąć na ziemi
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.11.2012, 21:35   #5
Kicaj
 
Avatar Kicaj
 
Zarejestrowany: 09.01.2012
Skąd: Nibylandia
Płeć: Kobieta
Postów: 573
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: 4 Pory Roku - wrażenia z gry.

- Duży plus za realizm pór roku. Widać nawet kręgi na kałużach.
- Moi państwo, są choroby. Na razie obczaiłam alergie (2 doby sinmowe), którą można pokonać szczepionką przeciwalergiczną w szpitalu. Jest też przeziębienie (też dwie doby; nastrójnik - rozsiewa zarazki). Sim chodzi i kicha i pociera nos.
- Jest (przynajmniej w lecie) jeden dzień nazwany "Dniem Wypoczynku", kiedy to mają wszyscy wolne, nawet dzieciaki w szkole.
__________________
reality bites
Kicaj jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.11.2012, 22:26   #6
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: 4 Pory Roku - wrażenia z gry.

Pisałam gdzieś, że Merlin wysyła przedpremierowe Simsy dosyć sprawnie, tak więc ja będę miała grę... jutro! Dostałam maila z Merlina, że już wysłali. Od teraz będę zawsze kupowała gry na Merlinie, jest dosyć tanio i bardzo sprawnie. U mnie w mieście też płacę za duży dodatek koło 100 zł. a mi jest wygodniej dostać grę Pocztą\kurierem niż biegać za nią po mieście.

Ogromnie mi się podobają zdjęcia pejzażowe w temacie ze zdjęciami, zwłaszcza zima i te burze w tropikach... Coś czuję, że będzie mi się przyjemniej grało... Ja obczaiłam sposób na instalację dodatków\akcesoriów\łatek tak, by nie trzeba było instalować całej serii od nowa. Dla zainteresowanych: Krótki poradnik o instalacji dodatków\akcesoriów\łatek.

Off-top:

Ta urocza Nimfa na moim avku, to moje nowe zwierzątko, ma na imię Kacperek
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.11.2012, 22:49   #7
Sqiera
 
Avatar Sqiera
 
Zarejestrowany: 14.04.2012
Skąd: z Ziemi Obiecanej
Płeć: Kobieta
Postów: 882
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: 4 Pory Roku - wrażenia z gry.

to ciekawe kiedy ja będę miała z Empiku. w sumie to też dostałam newsa że już wysłali, ale zaznaczyłam odbiór w salonie, więc sama jestem ciekawa. mam nadzieję, że jutro już będzie !!!
__________________
Sqiera jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.11.2012, 06:29   #8
Lady88
 
Avatar Lady88
 
Zarejestrowany: 12.01.2009
Skąd: Warszawa
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Postów: 305
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: 4 Pory Roku - wrażenia z gry.

pojawiły się nowe rodzaje przyjęć. Np w lecie jest Przyjęcie na basenie - wtedy goście spędzają głównie czas w basenie i jacuzzi. To jest fajne, ponieważ wcześniej jak robiło się imprezę i by się chciało aby była przy basenie, to goście rozchodzili się po domu :/ Są jeszcze: Biesiada, Maskarada i Przyjęcie z prezentami. Łatwo się domyśleć, że ta ostatnia związana jest z zimą. Dwie pozostałe z jesienią i wiosną, zapewne Maskarada to jesień, prawda? Póki co miałam okazję urządzić Przyjęcie na basenie.
Lady88 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.11.2012, 06:53   #9
vivien
Administrator emerytka
 
Avatar vivien
 
Zarejestrowany: 16.06.2003
Płeć: Kobieta
Postów: 2,279
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: 4 Pory Roku - wrażenia z gry.

Cóż, nie miałam czasu dłużej pograć, ale na pewno lepsze niż cztery pory roku do dwójki
vivien jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.11.2012, 12:50   #10
ShiinaLP
 
Avatar ShiinaLP
 
Zarejestrowany: 09.04.2005
Skąd: Tam, gdzie zimują nietoperze
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Postów: 107
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: 4 Pory Roku - wrażenia z gry.

Ja powiem Wam, że póki co najbardziej zachwyciła mnie jesień- ulewy, burze, szalony wiatr (mojemu simowi aż połamało parasolkę). Na podglądzie miasta wygląda to rewelacyjnie- ogarniczona widoczność, deszcz leje jak szalony, ogromne kałuże. Smaczku dodają dźwięki- deszcz uderzający o dach w nocy, gdy simowie śpią, pioruny walące raz po raz, szum wiatru... Naprawdę wieelki plus za jezienną szarugę!
__________________
ShiinaLP jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023